Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pitera27 zdecydowanie najpierw redukcja do około 12%, później wejście na "zero kaloryczne" i sukcesywnie wolne dodawanie kalorii (100-200 per dwa-trzy tygodnie), a trening bazujący na ćwiczeniach wielostawowych nastawiony na progres siły i objętości treningowej (fajny plan dla przykładu? Push Pull Legs). Powodzenia!
0
@norbi77 Zacznijmy od tego, że jeżeli miał prawo do tej kasy to bez względu na wszystko może się o nią ubiegać bo taki miał zapis w umowie, a jeżeli nie miał, to bez względu czy przyjdzie czy nie może będzie musiał wypłacić Barcelonie 70mln.
Transfer a pozew to dwie różne sprawy.
Z resztą mam prawo chcieć jego powrotu, nie interesuje mnie za bardzo co sądzą inni.
7
Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie popełnił błędu. Była spina z zarządem a nie klubem i się stało jak się stało, do tego doszedł lukratywny kontrakt, etc. No nic, wracaj Ney jak da radę zimą, a jak nie to latem. Potrzeba kogoś kto w końcu weźmie czasem grę na swoje barki w ataku i kreacji poza Leo - póki co nie ma nikogo takiego w klubie (moze Griezmann fajnie się rozegra!). Dużo zdrówka i omijaj kontuzje!
0
@Mizander tak sprawdzają :D
1
@Suzu Idealny skrzydłowy :-D
6
@Colon
- Hypery keczupowe (smak dzieciństwa)
- Lays z pieca (Jogurtowe > Solone > Paprykowe)
0
@Encore Trochę jakość ujowa, ale wiadomo o co chodzi ;-)
2
@Adamski69 Posiadam właśnie S10e od kilku miesięcy i jestem bardzo z niego zadowolony. Nie chciałem zwykłej S10 ze względu na jej rozmiar, S10e jest kompaktowa i bardzo wygodna. Zastanawiałem się nad baterią, bo kilka razy czytałem, że ma mniejszą baterię niż jej więksi bracia i jestem niesamowicie zaskoczony, bo na moje potrzeby gdzie sporo z niej korzystam w ciągu dnia, to starcza mi ona na cały dzień. Zdjęcia z aparatu głównego i szerokokątnego to miód - robię sporo zdjęć, więc szczególnie zwracałem na to uwagę. Wielkim zaskoczeniem była dla mnie świetna stabilizacja obrazu podczas nagrywania filmów - nie kręce ich dużo, a nawet bym powiedział że mało, ale faktycznie to co zobaczyłem zasługuje na uwagę. Ekran w S10e to najwyższa półka - z tego słyną Samsungi. Jasność, kolory, głębia ahhh. Nie korzystam z czytnika lini papilarnych - ale działa świetnie, za to korzystam z rozpoznawania twarzy (tak tak wiem, że Samsung ostrzega, że nie jest to idealne zabezpieczenie), które działa dla mnie super szybko :-) Telefon ma bardzo głośne głośniki oraz wyraźny mikrofon - kiedy porównam nagrania dźwięku innymi telefonami, to słychać sporą różnicę. Ostatnią rzeczą jaka chciałem pochwalić i która robi jedno z największych wrażeń jest nakładka systemowa One UI. Woooow! W porównaniu do poprzednich to jak TGV vs TLK. Świetna, czytelna, przyjemna, super szybka.
Osobiście uważam, że nie warto dopłacać i kupować S10 i lepiej zakupić właśnie mniejszą wersję S10e - te same podzespoły (procesor, grafika, aparat główny, szeroki kąt). Brakuje mu teleobiektywu, ale ile się tym aparatem robi zdjęć… No mało :)
Polecam z czystym sercem!
2
Dawaj Arsene do Barcy, będziesz miał okazję potrenować Leo :-)
32
Taktyka Valverde? Odbierz piłkę, utrzymaj swoją pozycję, podaj do Messiego... Szkoda.
0
@PatrickoBarca Oczywiście, zawsze jest ryzyko, ale lepiej wierzyć jemu niż gazetom, które ewidentnie żyją na klikalności, odsłon, dyskusji, etc. w przypadku swoich artykułów i jest im na ręke kłamać czy tworzyć wyimaginowane historie :-)
3
Co do wypowiedzi Bartomeu jak widać raczej zdecydowana większość (lub wszystko) tego co podawały gazety, to były tylko plotki (o czym wspominałem żeby się nie gotować i nie brać każdego newsa z MD czy innego krzykacza za pewnik, bo się okaże, że rzeczywistość jest zgoła inna..). Jad na zarząd i na Neymara, który rzekomo nie napisał na La Rambli, że chce przejść tylko do Barcy lał się tu hektolitrami. Dodatkowo leciały na zarząd cegły, że wrzucamy na siłę Rakitica czy Dembele czy innych do transferu Brazylijczyka lub że proponowaliśmy za Neymara np. 150mln + Dembele (albo + jeszcze Rakitic + zestaw powiększony w McDonaldzie).
Łatwo ich było wszystkich obrażać, tylko co w przypadku jak teraz, czyli że to wszystko nie miało miejsca? Szkoda, że mając taką wiedze jak działają gazety i jak co roku na koniec okienek dowiadujemy się ile w tym było fałszu ludzie dalej wpadają w jakiś szał i każdy jeden przecież traktują jakby to ktoś z zarządu podawał info do publicznej wiadomości. Masakra..
0
@Colon jeszcze dodatkowo mogę polecić "Parks and Recreation", genialny a bardzo mało znany. Na FilmWeb'ie 8.2/10.
2
@Colon Z zagranicznych zdecydowanie "Two and a Half Men" (Dwóch i pół).
0
@codemat Kilka lat temu wyjazd do Barcy na 5 dni na mecze: Barcelona - Getafe (6:1) oraz LM Barcelona - Arsenal (3:1). Był przejazd, bilety i noclegi - potwierdzam, bo byłem na nim :-)
0
@ArdoFCB Kwestia miesięcy.
P.S. Karuzela trwa!
2
Tylko "Marca" coś napisała (zapewne aby właśnie wzbudzić takie negatywne emocje i dyskusje) i już większość łyka, wyzywa piłkarzy, obraża zarząd i przedstawicieli. A co gdyby to co zostało napisane to brednie (na lekko 90% to ploty - wliczone ze wzoru na Delte) i prawda jest całkiem inna? Przestańcie łykać i wierzyć we wszystko co napiszą gazety z Tierem 2 i w dół. Nawet Tiery 1 w tym okienku poleciały z fantazją na Księżyc..
7
@DaPi Od razu można zastrzec TOP 1: Ronaldinho. Dziękuje i dobranoc :-)
8
Żeby przedłużyć nadzieję dodam, że musieli zarejestrować Neymara do 23:59 w siedzibie La Liga, ale ogłosić sam transfer mogą nawet jutro :-D Dobranoc!
#JakUjSięUda
0
@Dejvv niech smarują wroty i mnie już nie denerwują...
0
@Salwik92 jak dla mnie, to mogą go sprowadzić nawet w najbliższy weekend jeżeli ktoś zrobi dla Barcy i PSG wyjątek :-D
6
Chciałbym żeby przyszedł, ale wszystko wskazuje na to że zostanie w Paryżu (przynajmniej do zimy). Chociaż miło by było, aby zaskoczyli nagle w ostatnich minutach takim newsem, że to jednak TEN DZIEŃ :-)
W celach rozrywkowych:
9
@Copernicus Śmierć w Wenecji?
0
@Headliner9 mi o to wlansie chodziło, nie złapałeś ironi :-) Ja już straciłem jakiekolwiek nadzieję, że coś porządnego z tego będzie.
8
Mam nadzieję, że dla Dembele to będzie TEN SEZON. To dopiero 3 (słownie: trzeci), więc nadal ma czas opalić, nie ma co się śpieszyć. Masakra..
0
Może bombą transferową będzie #ValverdeOut? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Utopia..
0
@Odesseiron nie rób nadziei... :-)
6
@Criss18Barca myślę, że jest szansa bo sporo osób miało jak byłem. Do tego raz na 1h przed meczem LM z Arsenalem dostaliśmy info, że nie będzie można wnosić plecaków - nie było o tym info wcześniej. Pełno osób zostawiało plecaki w krzakach (potem pełno dziwnym trafem zostało skradzionych..). Aby nie stracić plecaka wykombinowałem ze znajomymi, że można powyciągać z niego wszystko i schować do kieszeni (jak aparat, porfel, etc.), następnie pusty i płaski plecak założyć na nagie ciało, potem na to naciągnąć koszulkę, potem na to bluzę i na koniec kurtkę. Obmacali mnie na bramkach, nic nie wyczuli i wszedłem, potem na trybunach trzeba było się rozbierać, ale plecak chociaż mam :-)
Także da się!
1
@Transu96 McFlurry lub Shake.
21
@klopx Córka poinformowała swoje koleżanki i kolegów z 1C o przenosinach do 2C w przyszłym sezonie. Transfer kwestią roku! Ojciec dziewczynki polubił zdjęcia wychowawczyni 1C na Instagramie - podobno sytuacja nie ma związku z transferem co potwierdza otoczenie ojca. [The Sun]