Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Valverde_In ja tam widzę przewagę Slavii :-D
0
To jest mój pierwszy przypadek w 15-letniej historii kibicowania Barcelonie kiedy chyba wolałbym aby Barca przegrała, bo każda porażka tylko przyspieszy zwolnienie tego dziada...
#ValverdeOut
0
To Slavia czy my mieliśmy dominować w dzisiejszym meczu na Camp Nou?
2
Ładne podanie Vidala czołem po ziemi :-D
0
@SZYCHA0005 Formacja rozpaczy :-P
0
Messi co rogale posyła, zaraz z autu strzeli :-D
0
@KmN Pies mojego kolegi też się podpina. Od tego roku naklejki są numerowane i jest ciężej, ale niby wieść gminna niesie, że dalej sprzedają nawet numerowane.
0
@Janiama Czyli Ansu-Griezmann-Perez = Dembele-Griezmann-Messi?
Nie graliśmy z Messim mając Griezmanna na szpicy o czym jest tu dudnione od początku transferu Antoine.. Dodatkowo Dembele znający się z Griezmannem z reprezentacji mogliby stworzyć całkiem obiecujące trio, tylko jeszcze nie było okazji go przetestować.
0
Dobrze by było postawić w najbliższym spotkaniu LM na taki atak:
► Dembele - Griezmann - Messi
ale znając hamulcowego, to zagramy jakimś innym tworem typu:
► Griezmann - Vidal - Messi
► Griezmann - Messi - Roberto
Jaki atak według Was powinien wystawić monsieur Valverde?
0
@Grubson06 Tier 1 !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jako, że w obliczu kontuzji Suareza trzeba będzie wstawić kogoś do podstawowej 11'stki, a mając do dyspozycji Dembele, Pereza, Ansu, to jak duża szansa jest na to, iż hamulcowy wrzuci na PS Sergiego Roberto, a Messiego przesunie na środek? Ewentualnie Vidal na środku zagra...
Cholernie chciałbym zobaczyć Griezmanna na środku za Suareza..
0
@cordoba o dwóch takich, którzy ukradli obraz :-D
7
Messi znowu z karnego. GOAT
0
@BarcaInfo Z Messim nikt się nie chce bawić... :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@nietoperz zacznę oglądać mecze Barcelony, od dzisiaj. Gra na 10tce wymaga jednej rzeczy, która AŻ tak nie jest istotna będąc skrzydłowy, a jest to pressing. Griezmann jest cyborgiem w pressingu i dlatego uważam, że bardzie by się nadawał na 10tke niż Messi, a z drugiej strony Messi jest bardziej kreatywny od Griezmanna, ale znowu mniej się cofa do obrony (pomijając pojedyncze rajdy).
Nie napisałem, że jest do jedyne dobre ustawienie, a że warto by je wypróbować w praktyce.
1
Porażka... Może warto by spróbować 4-2-3-1? Nie twierdzę, że taka formacja ma być wykorzystywana zawsze i wszędzie, ale widząc jaki mamy potencjał i jak jest on niewykorzystywany, to może warto przynajmniej sprawdzić taki wariant z jakimś ogórkiem i wyciągnąć z tego jakieś fakty?
Semedo - Pique - Langlet - Alba
Arthur - De Jong
Messi - Griezmann - Dembele/Ansu
Suarez
2
@olej3012 A możesz wyjaśnić czym konkretnie omamił i oszukał? Bo to dość mocne słowa.
1
@banann16 Tak.
1
@Tezio99 ja się dziwie Valverde, że ten go widzi na LS...
4
Nasz były zawodnik Sandro Ramirez ostatniego gola strzelił 23 listopada 2017 roku..
53 mecze bez bramki! :-O #porque
5
Chyba po klasycznej kampanii #ValverdeOut trzeba zacząć nowa #LahozOut na social mediach La Ligi..
0
To są qrwa jaja.
3
Hahaha Pique xD
2
Klasyczny "karny" Messiego :-P
31
Teraz to Valverde do 2030 będzie trenował Barce..
0
Po dzisiejszym spotkaniu:
- Martwi mnie, że nie stwarzaliśmy okazji bramkowych
- Brakowało intensywności
- Trzeba wyciągnąć wnioski
- Trzeba zapomnieć o tym meczu, za 3 dni gramy z Sevilla, reszta mnie nie interesuje
- Zupa była za słona
0
Nie sądziłem, że od kiedy kibicuje Barcelonie (2004r), to będą grali kiedyś taką kaszanę - szczególnie mając taki fenomenalny skład. Valverde to jest placek i tyle w temacie..
0
Suarez... Dobrze, że ta piłka się dokulała.