0

@Valverde_In ja tam widzę przewagę Slavii :-D

0

To jest mój pierwszy przypadek w 15-letniej historii kibicowania Barcelonie kiedy chyba wolałbym aby Barca przegrała, bo każda porażka tylko przyspieszy zwolnienie tego dziada...
#ValverdeOut

0

To Slavia czy my mieliśmy dominować w dzisiejszym meczu na Camp Nou?

2

Ładne podanie Vidala czołem po ziemi :-D

0

@SZYCHA0005 Formacja rozpaczy :-P

0

Messi co rogale posyła, zaraz z autu strzeli :-D

0

@KmN Pies mojego kolegi też się podpina. Od tego roku naklejki są numerowane i jest ciężej, ale niby wieść gminna niesie, że dalej sprzedają nawet numerowane.

0

@Janiama Czyli Ansu-Griezmann-Perez = Dembele-Griezmann-Messi?

Nie graliśmy z Messim mając Griezmanna na szpicy o czym jest tu dudnione od początku transferu Antoine.. Dodatkowo Dembele znający się z Griezmannem z reprezentacji mogliby stworzyć całkiem obiecujące trio, tylko jeszcze nie było okazji go przetestować.

0

Dobrze by było postawić w najbliższym spotkaniu LM na taki atak:
► Dembele - Griezmann - Messi

ale znając hamulcowego, to zagramy jakimś innym tworem typu:
► Griezmann - Vidal - Messi
► Griezmann - Messi - Roberto

Jaki atak według Was powinien wystawić monsieur Valverde?

0

@Grubson06 Tier 1 !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jako, że w obliczu kontuzji Suareza trzeba będzie wstawić kogoś do podstawowej 11'stki, a mając do dyspozycji Dembele, Pereza, Ansu, to jak duża szansa jest na to, iż hamulcowy wrzuci na PS Sergiego Roberto, a Messiego przesunie na środek? Ewentualnie Vidal na środku zagra...

Cholernie chciałbym zobaczyć Griezmanna na środku za Suareza..

0

@cordoba o dwóch takich, którzy ukradli obraz :-D

7

Messi znowu z karnego. GOAT

0

@BarcaInfo Z Messim nikt się nie chce bawić... :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@nietoperz zacznę oglądać mecze Barcelony, od dzisiaj. Gra na 10tce wymaga jednej rzeczy, która AŻ tak nie jest istotna będąc skrzydłowy, a jest to pressing. Griezmann jest cyborgiem w pressingu i dlatego uważam, że bardzie by się nadawał na 10tke niż Messi, a z drugiej strony Messi jest bardziej kreatywny od Griezmanna, ale znowu mniej się cofa do obrony (pomijając pojedyncze rajdy).

Nie napisałem, że jest do jedyne dobre ustawienie, a że warto by je wypróbować w praktyce.

1

Porażka... Może warto by spróbować 4-2-3-1? Nie twierdzę, że taka formacja ma być wykorzystywana zawsze i wszędzie, ale widząc jaki mamy potencjał i jak jest on niewykorzystywany, to może warto przynajmniej sprawdzić taki wariant z jakimś ogórkiem i wyciągnąć z tego jakieś fakty?

Semedo - Pique - Langlet - Alba
Arthur - De Jong
Messi - Griezmann - Dembele/Ansu
Suarez

2

@olej3012 A możesz wyjaśnić czym konkretnie omamił i oszukał? Bo to dość mocne słowa.

1

@banann16 Tak.

1

@Tezio99 ja się dziwie Valverde, że ten go widzi na LS...

4

Nasz były zawodnik Sandro Ramirez ostatniego gola strzelił 23 listopada 2017 roku..
53 mecze bez bramki! :-O #porque

5

Chyba po klasycznej kampanii #ValverdeOut trzeba zacząć nowa #LahozOut na social mediach La Ligi..

0

To są qrwa jaja.

3

Hahaha Pique xD

2

Klasyczny "karny" Messiego :-P

31

Teraz to Valverde do 2030 będzie trenował Barce..

0

Po dzisiejszym spotkaniu:
- Martwi mnie, że nie stwarzaliśmy okazji bramkowych
- Brakowało intensywności
- Trzeba wyciągnąć wnioski
- Trzeba zapomnieć o tym meczu, za 3 dni gramy z Sevilla, reszta mnie nie interesuje
- Zupa była za słona

0

Nie sądziłem, że od kiedy kibicuje Barcelonie (2004r), to będą grali kiedyś taką kaszanę - szczególnie mając taki fenomenalny skład. Valverde to jest placek i tyle w temacie..

0

Suarez... Dobrze, że ta piłka się dokulała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?