10

Dla wszystkich którym nie podoba się nasza gra. Nie podoba się, to wy....łączcie.
#AvocadoPrzeworsk

9

Przestańcie tylko cisnąć Setiena, bo facet dostał zespół w takim momencie, nie miał szans nic zwojować na rynku, dopiero próbuje wdrożyć swoją wizję, a tu już bóldupienie, że cała shit jaki mamy to jego wina... Opanujcie się.

0

Łoniaki Łiliams!

0

"No idź mu za plecy na obiegnięcie!"

4

Strejlał coś palił na bank haha

0

Sędzia wafel straszny...

14

Rakitic nawet ze stojącej piłki podaje do tyłu :-D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z drugiej strony gdyby De Jong nie odskoczył, to by wpadł na bramkarza i mógłby ucierpieć w starciu.

1

@DanielOOL Że jak Shakira będzie pisać nową piosenkę, to Pike nie będzie mógł jej posłuchać. Już detal, że nic mu się nie stało i ma drugie ucho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rakitic daje tam wskazówki Messiemu jak uderzyć, żeby się nie zmęczyć.

0

@cules100pro Jako piłkarz na bank.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Rakitic klasycznie jak wóz z węglem..

0

Alba nawet w takim miejscu szukał Messiego na siłe :-V

27

Szkoda, że Messi oprócz ustalania składu drużyny nie ustala też komentatorów... Dramat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar Oficjalnie: Można się rozejść.

7

Ta wielka spina między Messim a Ter Stegenem śmierdzi fejkiem na kilometr albo jest mooooocno przesadzona.

0

@Embargo Nie no The Sun podawało, że United już ogarnął temat, więc City się spóźniło, nie ma co zbierać...

1

@Kettger Heh od razu się kojarzy to :D


1

Czy ktoś wie o co chodzi z tą sytuacją z Umtitim?

0

@FC1899Barca
1. Dexter
2. Stranger Things / Skazany na śmierć
3. Dwóch i pół / Dragon Ball (Z, GT, Super)
4. White Collar
5. Gra o tron / Dom z papieru / House of Cards / The Walking Dead
6. Parks and Recreation
7. Breaking Bad / The Blacklist
8. Kryminalni
9. The Boys / Ash vs. Evil Dead

1

@Janas11224 Bartomeu wiedział co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Żeby zaraz nie okazało się, że nie wypożyczą teraz nigdzie Ardy Turana i ten na pół roku wróci do nas. Coś tam swojego czasu grał na skrzydle za Neymara, ale wiadomo że po takiej przerwie od "poważnego" futbolu, to nie wiadomo jakby wyszło... Plus z tego taki, że nie płacilibyśmy zbędnej kasy. No chyba, że Pan "rzut butem" został już oficjalnie wypożyczony i coś mi umknęło :-) Co sądzicie, lepszy Arda na pół roku za free czy jakiś Stuani czy inne Rodriguezy za wór milionów?

8

@Kengo Legia pewnie druga w kolejce :-D

0

@NeroTFP obstawiam, że w Notatniku :-D

13

"Nie ważne jak mówią, byle mówili" :-D
https://i.imgur.com/EYaXW4s.jpg

1

Ramos jak Figo widzę zmienia barwy.. :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?