0

@masq No to mamy rozwiązanie haha :-D

0

@masq Zastanawiam się czy faktycznie pijesz obecnie tyle samo płynów (nie tylko wody) co przed braniem kreatyny czy tylko masz takie wrażenie. Przy wzmożonym i regularnym wysiłku ciało włącza "ssanie" i często nieświadomie zaczynamy popijać trochę więcej. Sama kreatyna nie powoduje zwiększonego parcia na pęcherz, ale tak jak trening może powodować większe pragnienie i wtedy z dodatkowych ilości które wypijasz część się magazynuje, a większa ilość jest wydalana. Przykładowo ja nigdy nie miałem takich problemów, ale to kwestia indywidualna i sporo osób jest predysponowana bardziej od reszty do biegania do toalety :)

0

@msmsms Wydaje mi się, że tak, bo kiedyś były powiązane streczem, a jakiś tydzień temu wszystko już jest uprzątnięte i widziałem tam mnóstwo osób.

0

@Barca1992 "Pomidor"
Tyle chyba mogli odpowiedzieć :-) To jest zabawne, bo cały PiS się "zaorywuje" każdego dnia i końca nie widać.

1

@macio_944 Jestem fanem tego kanału od momentu jego powstania i czekałem na jego powrót na YT bardziej jak na otwarcie granic. Moje zdecydowane Top 1. Merytoryka, konkrety, humor - takich kanałów to ze świecą w ręku szukać... Akurat oprócz serii z płaską ziemią (oczywiście była cudowna!) mamy tam dziesiątki innych filmików z niesamowicie ciekawymi rzeczami. Polecam każdemu z osobna :-)

1

@Hushovt U mnie również był problem na głównej oraz z playlistami.

0

@messi564 Też mam podobne zdanie. Jedna różnica, że Griezmanna bym zostawił a sprzedał za to Couthino.

@NaFazieHitman I właśnie tego się obawiam :P

0

@Mns21 Ok, a gdzie zagrają wtedy Griezmann, Suarez, Lautaro, Braithwait?

Pytam poważnie, bo uważam że kupowanie Lautaro szczególnie teraz kiedy potrzebujemy na gwałt kogoś na LS jest bez sensu.

2

#Lautaro #NadalBrakLewegoSkrzydłowego

Jeżeli przyjdzie do nas w tym okienku transferowym Lautaro Martinez, to KTO BĘDZIE GRAŁ NA LS, Griezmann czy właśnie Leutaro, jak sądzicie?

Suarez jako ŚN i Leo na PS nie do ruszenia co widać od kilku lat, więc nawet nie ma co liczyć, że Lautaro zagrałby na środku przez cały sezon więcej jak 5-10 meczów (chyba, że jakaś ciężka kontuzja Suareza, ptfu!). Na Dembele nawet nie liczę. (oczywiście, to moja subiektywna opinia)

4

@tristan87 Jedna z lepszych interwencji jakie dane mi było oglądać :)

1

@Jaca27 Powolutku, byle regularnie i podnosić sobie poprzeczkę, forma przyjdzie! :)

Ja dzisiaj w Wawie 52km rowerkiem (tzn wyjechałem w za Wilanów i z powrotem). Piękna pogoda i jutro powtórka! :)

2

Moja subiektywna opinia po debacie:
1. Bosak
2. Hołownia
3. Tanajno

2

@tobiasson92 Oj Prof. Marek to ma cięty język. Pamiętam jeszcze jak miałem z nim na studiach prawo konstytucyjne i prawo administracyjne to sporo ciekawych anegdot opowiadał. Zawsze przyjeżdżał na zajęcia ze swojej kancelarii ładnym Maserati Quattroporte i bardzo często w obstawie jakiejś młodej dziewczyny (zawsze inna), która robiła za kopistkę. Bardzo ciekawa i pozytywna postać - a na studiach bardzo wymagająca :-)

0

@Colon Oj tak. Planet Earth 2 czy Blue Planet 2, to jedne z najpiękniejszych rzeczy jakie mi było dane obejrzeć cyfrowo, a narracja którą prowadzi David Attenborough pasuje tam idealnie.

1

@LuisSalvano Unreal Tournament (1999). Lubię do tego wracać, rozp...ol na maxa.

0

@pauletaa Dokładnie, jutro podejście o 17:45 do 501kg a potem atak na więcej.

2

@TheNekro94
Z zagranicznych:
● Guy Ritchie (w lutym w Londynie mijałem go na chodniku)
● Cały zespół Barcy x2 (mecz z Arsenalem w 1/4 LM i 4 dni przed nim z Getafe chyba)
● Phil Collins (koncert na Narodowym)
● George Michael (koncert)
● Jessie Eisenberg

Z PL:
● Kuba Wojewódzki x2 (wracają z koncertu Phila Collinsa szliśmy z 3km z bucika koło siebie w tłumie i chwilę pogadaliśmy + raz w Arkadii)
● Adam Małysz (kiedyś w Zakopanym na skokach) - tu mam autograf z rąsi do rąsi
● Pudzian (kilka razy w Waw)
● Joanna Jędrzejczak (FIWE)
● Mateusz Gamrot (FIWE)
● Michał Materla (FIWE i u mnie w mieście rodzinnym kilka razy, bo to dobry znajomy kumpla)
● Hubert Urbański
● Zbigniew Stonoga (mam z nim gdzieś fotke)
● Jacek Braciak
● Tomasz Oświeciński x2 (w Arkadii i na FIWE)
● Piotr Kędzierski
● Komorowski (za czasów bycia El Presidente) wyskoczył z BOR'owcami jak byłem w Łazienkach Królewskich, bo miał tam jakieś spotkanie z kimś

+ sporo innych aktorów, sportowców, piosenkarzy, youtuberów, instagramerów, celesyfu, polityków gdzieś w Warszawie w centrach handlowych czy w mieście.

1

@BarcaInfo I słusznie. Brazylijczyk ze sportowego jak i marketingowego punktu widzenia da nam zdecydowanie więcej (dla tych co nie wierzą wystarczy wrócić do czasów kiedy tu grał i co się działo). Problemem wydaje się kwota, która jednak w momencie obecnego kryzysu zapewne trochę spadnie. Za obu zawodników trzeba by zapłacić wielkie pieniądze, ale jeżeli za Brazylijczyka ma to być 40-50mln więcej, to pamiętając co się działo na LS za jego czasów i widząc co się dzieje obecnie u nas, to uważam że warto.

1

@Kajtek77 Dokładnie, też tego oczekiwałem po balonie jaki pompowali (niektórzy nadal pompują heh). Kilka fajnych akcji i rajdów, kilka pkt zdobytych dzięki bramkom. Ok, to wszystko prawda, ale czy to już geniusz futbolu? Nie wydaje mnie się.

1

@matijas Za klasyk Uncharted to szanuje bardzo. Dla mnie najlepsza seria na PS4, a część 4 to już mistrzostwo fabularne!

1

@Kajtek77 Dembele.

Chociaż mówimy o grających kiedy on gra tyle co nic... ale jak gra to i tak według mnie dupy nie urywa. Strasznie elektryczny, sęki na nogach, brak przyjęcia, myślenie na boisku bardzo kuleje. Jest chłopak szybki i ma dwie dobre nogi + kilka przebłysków. Jest dobry (jak gra) ale tylko tyle, geniuszu tu nie widać jak niektórzy piszą. Oczywiście moja subiektywna opinia.

0

@Pogba Powrót Najmana? :D

0

@Jonyx Michael Scofield ucieka z kwarantanny?

0

@Danny Gaucho Na Messiego to zaraz Legie będzie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@SHIBA Miło Cie widzieć! Oby wszystko w życiu prywatnym i zawodowym się ustabilizowało :-)

1

@PatrychoO Nasze podatki... [*]

1

@LuisSalvano Również postawie jakąś symboliczną kwotę na to, że Neymar przyjdzie do Barcy.

Mimo kornawirusa i kryzysu gospodarczego, to Barcelona jako klub wie ile Neymar wnosi sportowo i marketingowo. Jak słyszę, że ktoś płacze o jego pensje, to aż mi się słabo robi... Piłkarze z takiego topu, a już szczególnie taki piłkarz jak Neymar potrafią generować GIGANTYCZNE przychody dla klubu. Klub płacąc mu XYZ wie, że w perspektywie jakiegoś czasu mu się to po prostu opłaci.

Co do kwoty, to myślę, że zamknie się ona w granicy 150-170mln. Skąd takie pieniądze? Z budżetu transferowego, z pieniędzy które nie zostały wydane w całości w okienku zimowym oraz ze sprzedaży zawodników. Jakich zawodników? Couthino, Dembele, Rakitic, Vidal, Umtiti, Rafinha, Semedo, FIrpo. Któryś z tych piłkarzy a nawet kilku z pewnością opuści szeregi, także zwolni się i miejsce na pensje, a także przybędzie gotówki na transfer.

Nie potrzebujemy na letnie okno transferowe klasycznej 9'tki (Leutaro / Werner), gdyż na środku może zagrać kilku zawodników ze składu. Mielibyśmy w ataku: Suarez, Griezmann, Braithwaite, Ansu, Messi i byłby Neymar. Na każdej z 3 pozycji w ataku może zagrać po 4 zawodników z tej szóstki (np. LS - Neymar, Griezmann, Ansu, Braithwaite / PS - Messi, Ansu, Suarez, Griezmann / ŚN - Suarez, Griezmann, Braithwaite, a nawet Messi na fałszywej) - przy założeniu, że Dembele zostanie sprzedany. Na PO można odzyskać Emersona, na ŚO Todibo - oczywiście jeśli będzie taka potrzeba.

Jest sporo opcji i uważam, że jest to ja najbardziej możliwe. Zbyt dużo sukcesów i wspaniałych momentów dał nam Neymar, aby można było to od tak zapomnieć - nie wiemy jaka była prawda i co się stało, wiadomo że była spina między przedstawicielami Neymara a Zarządem, który tak ostatnimi czasy wiele osób ciśnie (może i słusznie), także zaraz może się okaże że Neymar w przypadku swojego odejścia, robił wszystko co mógł aby zostać, a to zarząd podjął jakieś kroki, które go zmusiły do odejścia. Oczywiście wróżenie z fusów póki co.

0

Heh no tak, Messi już pakował walizki... Dobre :)

0

@Geble W końcu Adam Małysz nie przegrał nigdy żadnej walki w MMA :-D

Według mnie ciężko porównać zawodników np. z boksu i MMA czy innych sztuk walki, ale taka Topka według mnie to:

BOKS
- Muhammad Ali
- Mike Tyson
- Manny Pacquiao
- Floyd Mayweather

MMA
- Fedor Emelianenko
- George St. Pierre

INNE
- Bruce Lee

0

@Tom0VeB Wieść gminna niesie, że ma.
@robsesh No tutaj dach miękki, ale jako iż autor posta nie wykluczył tego, to się udzieliłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?