0

@rado_Barca @Hushovt @Mario96w @norbi77 No i pięknie, 4x NIE. Wszystko jasne :-)

0

@Avada Kedavra Tak najłatwiej obstawić... a coś mniej prawdopodobnego? ツ

2

Czy Andrzej Duda obsra zbroje i nie przyjdzie na debatę do telewizji niepublicznej? Jak sądzicie? P.S. Zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem ani jego ani Trzaskowskiego.

2

@Misanthrope SciFun posmarował! ツ

8

W celu oderwania się od tematów polityki, szukania winy w Setienie, złym Messim, dobrym Bartomeu, itd. chciałem Wam podrzucić bardzo ciekawy filmik sprzed tygodnia (z kanału "SciFun" który śledzę od 7-8 lat z zamiłowaniem i który spora część z Was również zna) dotyczący porównania pod MIKROSKOPEM laboratoryjnym / naukowym organizmów występujących w wodzie pozyskanej z różnych źródeł takich jak:
● woda butelkowana
● woda z kranu
● woda z jeziora
● woda z kałuży
● woda z rzeczki

Coś wspaniałego, polecam :-)


3

Moim zdaniem to trochę pompowanie nowej "gónwo burzy", a żadnego problemu między nimi nie ma i są to normalne sytuacje, mimo że możemy odebrać to trochę inaczej z perspektywy widza.

0

@Cadafaz To ja mam "ale" do dwóch punktów. Nie chodzi tu o bronienie kogokolwiek, a o fakty.

1. "budżet się nie domyka, mimo wcześniejszych zapowiedzi o doskonałej kondycji finansowej" - pamiętajmy, że on się domykał (nie chodzi o aspekt sportowy tylko finansowy) przed koronawirusem i faktycznie było ok, po owej pandemii wiele klubów jest w finansowej "dupie", nawet Juve które przecież też kombinuje na sprzedaży Pjanica za 70mln, gdzie nikt by nie dał normalnie za niego teraz 30mln. To że projekt sportowy kuleje to inna sprawa.

2. "były brazylijski gwiazdor drużyny jest ciągle namawiany do powrotu mimo, że wytoczył proces klubowi o zaległe pieniądze." - pamiętajmy, że tu pozwy były z dwóch stron a nie tylko z jednej i jeżeli według umowy faktycznie jakieś pieniądze mu się należały, to czemu ma ich nie żądać? Jeżeli była jakaś spina z zarządem (na co wszystko wskazuje), to odszedł z klubu i teraz oczekuje X pieniędzy. Sąd rozstrzygnie spór, my guzik wiemy o tym jak się umówili i co było zapisane, więc guzik możemy powiedzieć.

0

@Colon Te pytania są tak idiotyczne, że mogliby nawet tam zapytać o aktualną sytuację jaka ma miejsce w FC Barcelonie i czy Arthur to dobry piłkarz na miarę katalońskiego klubu..

8

Co ciekawe Bosak przed Biedroniem w... Słupsku ツ

3

Ja też do 12 roku życia byłem kibicem Realu. Każdy kiedyś błądził..

1

@The Game 10 "Będzie Was PiS..."

1

Świetny to był mecz, nie zapomnę go nigdy.

1

Riki jak przyspiesza grę to tylko może liczyć, że Messi pójdzie dalej do przodu. Reszta przyjmuje, markuje że niby chce, a ostatecznie cofają do tyłu lub podanie do środka z zaciągniętym hamulcem. Przecież to porażka..

1

Ale fajnie i szybko chodzi piłka między naszymi chłopakami, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie :-)

5

Ale Riki ma klej w nodze, jak Messi :)

1

@IronSanHybrid To Morgan Freeman z 1970 roku czy 2015 roku? Po wyglądzie ciężko stwierdzić :D

9

@Pilka_jest_okragla Bo tu nie chodzi o wymianę za Pjanica stricte, a o dopisanie zysku ze sprzedaży zawodnika do rocznego bilansu. Arthur stał się ofiarą finansową koronawirusa.

7

Barcelona to wgl ma problem ze strzelaniem goli, jak 90% bramek uzależnia od Messiego..

1

@Bykunn @ProMILs oczywiście, śmierdziało to od początku, bardziej to info dla osób, które jeszcze szukają sensu tej legendarnej wymiany i dopatrują się jej w prezentowanym poziomie sportowym Pana Pjanica :)

1

Dla chętnych tutaj jest odpowiedź dlaczego zarząd MUSI sprzedać/wymienić Arthura (jak ktoś nie chce po angielsku, to niech przy każdym komentarzy tłumaczy tekst opcją "Przetłumacz Tweeta").

W skrócie :
Wcale tu nie chodzi o jakąś wartość sportową jaką prezentuje (lub już nie) Pjanic, a jedynie o "zaksięgowanie" części brakującego zysku. Podobna sytuacja miała miejsce przy transferze Neto.

Jak ktoś powie, że "mogli sprzedać kogoś innego", to tak, ale na Athura był chętny który ma wór siana, więc spora część oczekiwanego (ale przez koronę straconego) zysku i zostaje szybko załatana kosztem zawodnika.


0

I bardzo dobrze Panie Giuseppe, trzymajcie ten wielki talent w Interze :-)

2

Również nie jestem zadowolony z wymiany Arthura za Pjanica (sama sprzedaż Arthura jeszcze by była ok za dobre pieniądze), ale może się jeszcze okazać, że Pjanic stanie się takim czarnym koniem jak swojego czasu Paulinho czy obecnie Vidal - tak wiem, że to jest inny profil zawodnika. Mimo wszystko wolałbym dać więcej szans młodym.

Druga sprawa, to przyjście Pjanica chyba oznacza, że jak nie w tym to w przyszłym sezonie (lub zimowym okienku) odjedzie któryś z pomocników (Rakieta lub Vidal) i stąd taki zabezpieczający ruch doświadczonym piłkarzem, który nie będzie płakać o pierwszy skład. Ale mogę się mylić.

1

@IronSanHybrid Samoodnawialne śniadanko :-)

0

@MarioVeB! Jeśli pamiętasz co i jak, to czy można prosić raz jeszcze? Przyznam, że umknął mi ten wątek.

1

@Kamil92 No to nie będziesz zawiedziony :) U mnie wyszło prawie 150h grania i też sporo biegałem oraz robiłem masę pobocznych questów (nie zawsze były jakieś super rozbudowane, ale było ich sporo). Do tego większe możliwości personalizacji gracza (sprzętu, umiejętności).

0

@FafitFCB Konferencja Verrattiego dzisiaj o 20:00. [The Sun]

To były czasy...

1

@Kamil92 Odyssey. Przeszedłem obie (na konsoli grałem) i zdecydowanie Odyssey - ciekawsza fabuła, mechanika bardziej rozwinięta, piękniejszy świat, lepsza muzyka, mitologiczne potwory (Cyklop, Meduza, etc.) :-) Plus też taki, że nie są chyba wcale powiązane i można grać od razu w Odyssey.

P.S. Oczywiście nadal do Assassin's Creed 2 się wszystko umywa fabularnie, ale te dwie części to już całkiem inna koncepcja tej gry.

0

@IronSanHybrid Widać, że normalny facet znający temat ^^

0

@Colon U mnie zawsze się sprawdzał TomTom.

21

Jak to mawia klasyk... Ja do Ramosa nic nie mam, nic, nawet szacunku.
Dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?