0

Spokojnie, Bayern spuchnie.

0

Dobra Bayern już zesrany, jedziemy! Haha

0

@Colon Już chyba wolałbym dać Messiego na PS i wcisnąć Inieste na LS a zdjąć Robbena.

2

@SamuraJack
1. PRO8L3M
2. Pezet
3. Sokół
4. Rysiu Peja
5. VNM

W obwodzie: O.S.T.R., Paluch, Quebo, schafter, Rasmentalism, PlanB, Kuban

12

Warto doprecyzować, że musiał przejść test na covida, nie chodziło tu czasem o jakąś niechęć do zawodnika - a tak taka informacja mogłaby zostać zinterpretowana :)

0

@SHIBA Zdecydowanie się zgodzę z faktem, że ludzkość nie jest gotowa na tego typu rewelacje. Podważyłoby to mocno słowa głoszone przez chociażby przedstawicieli różnych religii. Akurat z tego bym się cieszył :)

1

@SHIBA Nie byłbym zaskoczony gdyby już miał miejsce, ale oficjalnie myślę że w tej lub przyszłej dekadzie może być takie info.

3

@FC1899Barca @SHIBA Bardzo możliwa jest sytuacja, że we wszechświecie są inne inteligentne formy życia (mniej lub bardziej rozwinięte od nas), ale i ich jak i nasza technologia jest rozwinięta tylko do pewnego stopnia, że nie możemy się "złapać wzrokiem", gdyż jesteśmy po prostu zbyt daleko od siebie. I my i oni możemy sięgać za pomocą różnych fascynujących narzędzi na wiele lat świetlnych w głąb, lecz to może być po prostu nadal za mało. Mimo wszystko wierzę mocno w inne inteligentne gatunki w tej niewyobrażalnej bańce jaką jest wszechświat :)

Podobną koncepcję przedstawiał w tym filmiku SciFun - polecam obejrzeć i życzę dobrej nocy przy okazji :)


4

Brawo Leo! CR już by 3 razy karnego wymusił..

2

@IronSanHybrid Prawie dokręcił :-P

4

A czego tu się można było spodziewać? Wiadomo, że nie powie że "mój stary jest gorszy od Leo, takie są fakty". Oni żyją na balonie Maradony (i nie ma co się dziwić). Fakty są jednak takie, że Leo był, jest i będzie lepszy od Diego.

5

@Shapiro Odpuść.

2

@antymadrista1 Rossel wyszedł, bo okazało się że był niewinny. Tak dla przypomnienia.

0

@mekston CR to będzie dzisiaj 5tki wykonywać, wkręcać z różnych i wrzucać z autu. #PotwierdzoneInfo

4

Szczególnie Griezmann robi wiatr na skrzydle.

0

@Encore Czyli już oficjalnie :-P

0

@Kamilos84 No gorszy by nie był, ale uważam że to i tak nie taki profil zawodnika jaki potrzebuje Barca :) A Lautaro profilem pasuje, lecz jest za cienki. 60mln to max co powinni za niego zaoferować.

1

@SHIBA Zdecydowanie Pepsi, chociaż od dwóch lat tylko Pepsi Max (Vanilla, Mango, Malinowa, Cherry) :-)

1

@Kengo A reszta obok jaka niewzruszona.. :) Cały Leo!

34

Lewy po decyzji France Football :-D


0

@Encore Niby żaden mecz np. po koronie nie był ultra ciężki czy ważny, ale teoretycznie wszystkie były bardzo ważne w kontekście walki o mistrzostwo (które udupiliśmy), bo różnica w punktach była minimalna. Jeśli tak na to patrzeć, to kilka wygrał.

Napoli to też nie jakiś poważny super przeciwnik, ale solidna europejska drużyna, a +100 do lansu dodaje fakt, że ten mecz to mecz w LM o wejście do ćwierćfinału.

0

@Dari0G Wojciech Kowalczyk w takim razie się mylił, bo mówił że Real nie straci żadnego :-P

1

@BarcaInfo Aż chce się powiedzieć "Wspaniały to był sezon, nie zapomnę go nigdy." :)

1

Jeśli okaże się, że polecą i że Setien nie miał ani razu niczego przeciw ich wsparciu Barcy B, to czy osoby które zwyzywały Quique że zabrania im lecieć na podstawie klasycznych ploteczek pokażą jaja i przeproszą? Nie jego, bo on tego nie czyta, ale publicznie za swoje zachowanie?

0

@PatrychoO Contratiempo

0

I bardzo dobrze, Lautaro na co Ci odejście, w Interze jest git!

1

@Cochise Fajnie to widać w meczach z Villarealem i Osasuną:

- Villareal - 68%, 18 (12), 821
- Osasuna - 79%, 18 (2), 818

Strzały celne... Dramat.

1

@Medrzakoo01 Jestem w stanie się zgodzić z Tobą, chociaż w tej obronie jak wspomniał kolega @TheMugShot mógłby być problem, ale niekoniecznie.

W ataku widziałbym taki skład:
Messi, Fati, Trincao, Suarez, Neymar, Griezmann.

1

@Messibestplayerintheworld Karim to może dostać max Telekamere.

0

@Witekk10 Nie wiemy ile w tym prawdy... Zdecydowana większość plotek o jakiś konfliktach została zdementowana i to media je tworzą. Tu może być podobnie i za chwile się okaże, że jeszcze wszyscy pojadą z Barcą B i nie było żadnego problemu między Setienem a Pimientą. Poczekajmy i nie ciśnijmy od razu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?