Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdiKingu96 I potem będzie, że "źródło wiarygodne" eh... Masakra z nimi. Ja też napisze, że "Messi w ciągu miesiąca da znać o swojej przyszłości. [Fenelon]". Jak trafie, to mam 100% skuteczności, więc rozumiem że Tier 1 :D
0
@masq Wilki - Baśka
0
Czyli już oficjalnie.
1
@Elnuum Messi zostaje w Barcelonie - kurs 1.4
0
@marcin000019 Sie ma wtyki.
47
Messi za kilka godzin:
- Oświadczam, że nie ma i nie było tematu żadnego odejścia. Odejście wymyśliliście wy, dziennikarze..
0
@matirix20 Dzisiaj klasyk, schabowy z ziemniakami i mizerią, a przed tym rosół :-D
3
Te szanse procentowe na pozostanie Messiego w Barcelonie to Ci dziennikarze chyba liczą ze wzoru na delte.. #lecabaret
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NaFazieHitman i z FC Andorra :P
4
@BarcaInfo Po tym co było kiedyś gdzieś pisane, to sądziłem że straty wyniosą bliżej 200mln euro, więc w sumie jestem pozytywnie zaskoczony. Oczywiście że nadal jest to potężna strata, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz..
0
@Berniś Oznaczam dla potomnych :P
0
Za 1 euro pewnie pójdzie.
1
Zanim zaczniecie cisnąć, że Suarez poszedł za darmo to poczekajmy do oficjalki. Gazeta SPORT nie jest wiarygodnym źródłem..
1
@ShawnC A kilku tu ekspertów już zdążyło go zjechać rzecz jasna :-)
0
@VenoM Z Messim pod pachą :-P
0
@Dari0G że co proszę? Od kilku dni trwa "jazda" na LR odnośnie tego czy Messi przyjedzie czy nie przyjedzie na trening. Myślisz, że chciałoby mi się coś takiego pisać po dwóch komentarzach? Nie, to by nie miało sensu. Tak samo jak ta dyskusja z Tobą, bo chyba nie odświeżałeś długo LR..
3
Poziom hejtu na Messiego, że nie pojawił się na treningu (który dopiero jest za kilka godzin) wywalił w kosmos dzbanometr.. Czy osoby który tak cisną po Leo i go wręcz chamsko obrażają przeproszą kiedy ten jutro normalnie się zjawi?
I proszę bez tekstów w stylu "aaaa bo nie dał znać po meczu i się nie wypowiada", bo to całkiem innym wątek i też możliwe, że info o jego rzekomym odejściu nie jest tak pewne jak opisują to media.
Trochę kultury i cierpliwości niektórym polecam..
3
@Lenioq Główny bohater na bank ciemnoskóry.
3
Zanim ktokolwiek cokolwiek napisze, to weźcie pod uwagę wiarygodność tej całej Veronici.
3
Konferencja Messiego na YT:
1
@Bykunn To też prawda, ale wiesz "amigos" i te sprawy.. Może oboje mu wiszą po kilka stówek i póki nie oddadzą, to będzie się z nimi trzymać :D
3
Mówi się, że "piłkarz nie może być większy od klubu". To fakt, ale sytuacja która rzekomo ma aktualnie miejsce, to wojna piłkarza z prezesem, a nie z klubem. Ktoś powie, że prezes reprezentuje klub.. a piłkarz nie? I to taki jak Messi?
Jeżeli Messi chce dobra dla Barcelony, a od lat dzieje się takie gunwo, to jeśli to prawda z odejściem, to tego typu szantaż (o ile to też prawda), że "albo ja odchodzę albo Bartomeu" jest jak najbardziej zrozumiały. Inne metody nie pomogły, więc zostały wytoczone ciężkie działa. I nie chodzi tu o żaden nowy kontrakt, ale o dzbaniarskie decyzję które są podejmowane przez zarząd.
0
"Jak podaje AS..." i można wyłączyć.
0
@Cwaniak4 @Joint21 Po czym wnosicie, że ustalił warunki i kontaktował się z City? Pytam poważnie. Gdzie jest takie info?
33
Jakieś "ultrawiarygodne" ESPN wrzuca fake newsa, że Messi rzekomo chce Neymara w City, a tu od razu chamówa u wielu osób, że Messi taki czy inny.
Tak ciężko się zorientować, że piszą to po to abyście łykali jak pelikany? Oczywiście nie wszyscy, bo część jednak używa mózgu do myślenia, a nie jedynie do wypełnienia czaszki..
Aż ręce opadają, że niektórymi można tak łatwo manipulować..
1
To już lepiej grajmy Sergim Roberto na ŚN..
7
Ładny leci hejt na Messiego... Tak widać niektórzy doceniają to co zrobił dla klubu. Była już jakaś oficjalka? Nie. Jeszcze się okaże że zostanie i wtedy 95% tych co plują jadem nawet nie powie, że "sory, przydzbaniłem i wyzywałem a on z nami zostaje"... Jeśli to prawda że odchodzi, to dziwicie się mu? Ile chłopak może ciągnąć wózek, prosił o wsparcie a dostaje kolejne kompromitacje. Szacunek mu się należy bez względu na podjętą decyzję!
1
@D10SLEO Czyli jednak Jagiellonia Białystok. Tak czułem..
0
@Katalończyk 99 Fragment z artykułu w tej sprawie:
"Niestety, kulisy popularności chłopaka od "mięsnego jeża" już takie zabawne nie były. Piotr Wańko załamał się ponoć krótko po emisji odcinka ze swoim udziałem. Jak donosi serwis Wykop, 31-latek popełnił samobójstwo i został pochowany na wrocławskim cmentarzu.
Znajomy: Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć."
Mega szkoda :(