0

@Adey @Rust_Cohle tak, to prawda, chyba w 2015 roku jakoś ale wypłynęło to rok lub dwa lata temu dopiero. Przykra historia..

4

Wypłynęło wideo z dzisiejszego spotkania Messiego z Bartomeu:
https://x.com/Fenelon00/status/1298506227513724933

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi vs La Rambla po dymisji Bartomeu:


2

Wciąż liczę, że to jest tylko i wyłącznie gruba kreska dla Bartomeu i Messi nigdzie nie odejdzie. Zawsze chciał tu zostać do końca. Oby..

3

7:53 a Bartomeu nadal nie podał się do dymisji..

0

@Pilka_jest_okragla Trzeba podkreślić, że to konto Twitterowe słynie z siania fake newsów.

0

@Azi A jeżeli Barto zaraz poleci, to do marca (kiedy mają się odbyć wybory) klub nie będzie miał sternika lub będzie go prowadzić wiceprezydent?

0

@Azi Odnoszę sie do słów Fonta, który powiedział że jak będzie prezesem, to nie widzi w swoich planach Koemana, ale mówił o tym w kontekście marca/kwietnia, a tu nagle gunwo wybiło i pytanie czy objęcie sterów nie zostanie przyśpieszone?

1

#PYTANIE
A co jeśli Bartomeu poda się do dymisji, będą przedterminowe wybory i wygra Font, który powiedział, że "Koeman nie będzie jego trenerem"? Wywalą go zanim zacznie? Śmiesznie to brzmi, ale sytuacja z dymisją Barto jest co raz bardziej możliwa, a Font to chyba główny kandydat na zmianę na stołku.

1

Dante już szykuje kolejne kręgi w swoim piekle dla Bartomeu. Dodatkowe 100.

1

Ziobro przestań mi prześladować serwery na FCBarca.com!

0

Na stronie jest "Relacja Live z informacjami o odejściu Messiego", a powinna być "Relacja Live z pakowania rzeczy przez Bartomeu" albo jakiś stream nawet i donejty dla firmy przewozowej żeby mu pomogła szybciej wychrzaniać z biura...

3

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy.

0

@Colon FCBarca.com spuchła jak Roma.

1

@BarcaInfo Chyba bardzo pilnego. Wszyscy powinni Bartomeu pomóc się pakować i do 21:00 wywalić go z kartonami za brame..

14

Sergi Roberto zagra na PS za Messiego i załatwione. #GramyDalej

1

Przecież jak Messi odejdzie a Bartomeu zostanie, to go gdzieś ukrzyżują. Ja pier...

0

@FC1899Barca OJO ☎ ツ

1

@MesQueUnClub96 Dobrze, że nie 30 miejsc :-P

79

W biurach Jagielonii panuje optymizm co do transferu Messiego. [Pani Domu]

8

Jeszcze kilka godzin i będzie:
Bienvenido Leo Messi! [Jagielonia Białystok]

#MorawieckiPotwierdza

0

Jeszcze zostawienie Suareza i Pique w ostateczności zrozumiem (pod warunkiem braku pewności pierwszego składu i obniżenie mocno ich pensji) ze względu na doświadczenie, pomoc w niektórych momentach i status "legendy" klubu, to tak Busquets powinien smarować stąd wroty. Oczywiście po uprzednim godnym pożegnaniu, gdyż szacunek mu się również należy.

0

Póki co na ankiecie wygląda to następująco :
a) 12 głosów
b) 16 głosów
c) 1 głos

0

@Kuracjusz Nie wierze w te pierdy.

1

W kontekście zapewne pozostania Griezmanna w Barcelonie i bardzo możliwego odejścia Suareza wolelibyście aby:
a) Griezmann grał jako ŚN + nie sprowadzamy innego napastnika
b) Barca sprowadza Depaya na ŚN
c) Barca sprowadza Lautaro na ŚN

Ewentualna ankieta w tym temacie dla chętnych: https://tiny.pl/71cnm

0

@Hushovt Wypraszam sobie takie uwagi w moja stronę. Minimum kultury powinniśmy na tym forum zachować. Jeśli coś źle przeczytałem, to wystarczy o tym mnie poinformować, a nie rzucać jakimiś prostackimi tekstami. Akurat czytać potrafię i to dobrze, źródło w którym mogłem wyczytać takową informacje mogło być za to w błędzie.

0

No to jeszcze przelew na 5mln do kabzy Liverpoolu za to, że Couthino wygrał LM (szkoda że nie z nami xD) i można kończyć sezon.

0

@damianex10 Porozmawiajmy o Marcinie Bułce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?