Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
MD wrzuca taki ściek i klasycznie już większość wierzy w te pierdy.. :) Nie nauczyliście się na setkach podobnych bzdur które wrzucali i się nie sprawdziły? Coś się zmieniło i MD nagle jest wiarygodnym źródłem?
1
@Mr8lack Nie zwolnili gościa z powodu strat, to jest kolejny fake news. Koleś który był tą maskotką jest zawieszony (jako maskotka) do czasu powrotu kibiców, bo nie może być na stadionie, a sam jest emeryturze od wielu lat. Posiada inną pracę, a bycie tam maskotką to była jego praca dorywcza.
2
@MSN1998 AUDI. Sam posiadam i nie chciałbym zamienić na BWM w podobnej klasie.
1
@IronSanHybrid Czyli Cie nie kłamał, dobry chłopina!
0
Gramy na czas!
0
Wydaje mi się, że pieniędzy na Depaya nie brakowało (bo to nie były kokosy te 15-20mln + można je było rozłożyć na raty), lecz zbyt duża ilość graczy w ataku. Zbyt wielu mogących grać na skrzydłach, a zbyt mała ilość graczy mogących grać jako 9'tka - stąd pomysł z wypożyczeniem/sprzedażą Dembele i późniejszym pozyskaniem Depaya (który miałby grać jako ŚN lub jak będzie trzeba to siądzie na skrzydle).
Szkoda, że nie pykła opcja z wypożyczeniem.. Oby Dembele się nie połamał jak to ma w zwyczaju, ale nie liczę na cud ani na słynne już "odpalenie". #ToBędzieTenSezon
1
Chciałbym się mocno zdziwić i pozytywnie zaskoczyć, że Dembele odpali (w końcu) w tym sezonie i nie połamie się do końca tego roku. Chciałbym.. #CoMiZostało
1
@macio_944 No by to uj...
0
@PatrickoBarca Kłopoty Najmana!
0
@Dalhi a więc Dest musisz!
0
@NeroTFP A ilu meczach takie liczby? Pytam z ciekawości. Fajnie chłopaki grają!
1
@mr_robot Czysty taktyczny wślizg w nogi :-P
0
@Rust_Cohle Ciężko powiedzieć, bo jest tyłu co dali masę emocji jak: Messi, Ronaldhino, Henry, Iniesta, Neymar, Adam Małysz, Pudzian, Conor McGregor, George St. Pierr, Fedor Emilianenko.. Mega ciężkie Top 3 :)
0
@VIPER2712 Depay
2
W końcu konstruujemy akcje całą drużyną przez większość meczu, a nie opieramy się tylko na filozofii "Messi dej gola". Brawo chłopaki, oby tak dalej! :)
4
#KoemanStay #XaviWait
1
Co by nie było, to gramy w 10ciu i gramy dobrą piłe. #KoemanStay
1
Co piła od De Jonga! Griezmann chłopie...
2
Najlepsze co Valverde zrobił to to, że nie miał wyjścia i ludzi na ławie i musiał dać zagrać w pierwszym Ansu Fatiemu. Reszta to historia.
0
Kierwa Ansu Fati co za koleś!
0
@VenoM Dokładnie, więc powód jest jasny, klarowny i oczywisty. TAŚMY. Nie ma innej opcji :-P
1
Myślałem, że Busquets ma taśmy na każdego trenera, ale on chyba ma jednak taśmy na Bartomeu, bo grając taką padakę nadal jest w pierwszym składzie i wciąż go nie wyepali z klubu. DRAMAT.
1
UEFA przestańcie mi te koszyki prześladować!
0
@DonMatteo901 Ja nie mam takiego przeczucia :-P
0
@LuisSalvano Barcelona może oprócz obniżenia kwoty dogadać również rozbicie tej kwoty na raty lub przełożyć np. płatność na zimowe lub kolejne letnie okienko transferowe. Oby się udało wyciągnąć go za jak najmniej :-)
8
Fabrizio Romano donosi, że Barcelona niebawem złoży oficjalną ofertę za Depaya. Oby nie było tak jak z ofertami Arsenalu, czyli:
Arsenal: 5 mln
Inny klub: Niestety, za mało.
Arsenal: 5.1 mln ???
3
@Szakalaka12369 Był, Shevchenko, nawet gole strzelał w Barcelonie :-P
0
@BulaKG Zbigniew Stonoga opublikował tekst (insta) w tej sprawie i klub niby udostępnił nagrania poświadczające, że ten chłopak wyszedł cały i zdrowy z klubu, więc może jednak nie ochroniarze, ale cholera wie co było dalej.. :/
11
Od kiedy to AS jest wiarygodnym źródłem, że kilka osób na tej stronie dostaje palipitacji serca na wieści o potencjalnej sprzedaży Dembele do Man United? Ochłońcie.. Tier 30.
0
@VIPER2712 Może wziął tańszy lot o dwie stówki z przesiadką 48h na Kamczatce :D