0

Jakby się udało zostawić Suareza jako rezerwowego to fajnie, ale tylko pod warunkiem dostosowania kontraktu pod np ilość rozegranych meczy. Nie możemy sobie pozwolić, że bez względu na to ile będzie siedział na ławce będzie dostawał 15-20mln.

1

@masq Niestety nie tym razem, muzykę robi Ludwig Göransson.

Zimmer musiał zrezygnować, bo szykuje muzykę do kolejnego hitu tego roku, na który bardzo czekam czyli "Diuna" w reżyserii Denisa Villeneuve :)

1

@masq Nolan swoimi oryginalnymi produkcjami zaczarował i zaskoczył nas już tyle razy, że i teraz spodziewam się czegoś świeżego, niesamowitego i trzymającego w napięciu oraz okraszonego cudowną muzyką. Mam zdecydowany zamiar wyskoczyć na to z dziewczyną do kina! :)

4

@masq Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie jeszcze te filmy:
- 1917
- Contratiempo
- Hotel Mumbaj
- Parasite
- Mad Max
- Hobbity
- Sekretne życie Waltera Mitty
- Wilk z Wall Street
- Mroczny Rycerz
- The Social Network
- Bogowie ulicy
- Wróg nr 1
- Wyspa tajemnic
- Grand Budapest Hotel
- Wolny strzelec
- Sicario 1 i 2
- Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

4

@masq
1. Django
2. Interstellar
3. Incepcja

1

@neeed Trochę drogi, ale jednak piękny widok :-)

0

@BarcaInfo Ale Bułka przytuli jak się uda!

1

@Messibestplayerintheworld Tyle są właśnie warte te ploty :-P

1

@Kyman Zbladł z wrażenia :P

35

Oby tak było.


46

By się zgadzało :P


1

@kuz Tak jak rok temu się obserwowało jak dyrekcja leciała do Paryża negocjować Neymara :P

1

Niech Messi na swoim Instagramie wrzuci informację, że Bartomeu odchodzi. Może się osrają i zadziała :P

0

@LeoMessi1994 Wiem, że się rozmarzyłem :-( Ale ktoś od spuszczania wpier%$#u by się przydał.

0

Tu nie chodzi o zapłacenie za czołowego piłkarza 200mln euro, a jedynie o to, że te 200mln zaoszczędzonego siana "UŁATWI pozyskanie czołowego piłkarza", więc równie dobrze może to być piłkarz za 90mln euro + np. 20mln euro na jego pensję brutto (czyli 10mln do ręki i 10mln w podatkach), a reszta kasy pójdzie na inne wzmocnienia :)

6

Niech zatrudnią Puyola od przygotowania mentalnego. Carles by ich tam wszystkich szybciutko naprostował, Busquets by odkrył nagle w sobie talent sprinterski.

14

Tak było.


0

@Witam Zaraz po konferencji Verrattiego która będzie o 20:00 :P

0

@potrojnakorona Od razu nasuwa się popularny zwrot: MOŻNA WYŁĄCZYĆ.

20

Pique potwierdza, więc możemy być spokojni. Uff!


0

Ronald Koeman spuchnie i "ubrudzi" zbroje czy może jednak nie?

Trzymam kciuki za chociaż mini rewolucje i przemieszanie składu, bo na kilka postaci to nie da się patrzeć.. Jak się wszystkich nie uda sprzedać, to powinni odgrywać rolę rezerwowych max. Chyba, że zachce im się biegać - w co wątpię.

1

@l0Messini Wydaje mi się, że to była decyzja zarządu, a nie Setiena - on dopiero co przyszedł do Barcy, wątpię aby po kilku dniach zdecydował się wysłać jakiegoś zawodnika do innego klubu, szczególnie kiedy ten był długoletnim wychowankiem. Zarząd dał dupska po całości :(

68

Mecenas Tomasz Hajto (przedstawiciel piłkarza) prowadzi rozmowy z prokuraturą w Barcelonie odnośnie wypadku Arthura. Podobno asem w rękawie Pana Hajty będzie sięgnięcie do precedensu mającego miejsce w Polsce w roku 2007, kiedy to znany piłkarz potrącił kobietę na pasach i wyszedł z tego z uśmiechem. [Melo Sport]
#Grubo

0

@sylwestr Wszystko by mu się udało, gdyby nie te wścibskie pismaki!

1

@BarcaInfo Pamiętny czas jak siedzieli do późna do 2 czy 3 w nocy i leciały newsy, że "mimo nocnych godzin w biurach gabinetach Barcelony nadal się świecą światła" :-)

0

@jeonek Mityczne DNA Barcelony!

29

Rzekomo zdjęcie z dzisiejszej tajnej prezentacji w Warcie.. Czyli jednak to nie były plotki :(
https://x.com/adam1p3/status/1295073165903900674

0

Plus taki tej asysty Couthino i jego dwóch strzelonych goli, że może go drożej sprzedamy niż przed tym meczem.. Kasa na wzmocnienia się chyba teraz mocno przyda.

2

Bramka na 8:2 ewidentnie podcięła nam skrzydła.. Eh.

1

Gleba Semedo to będzie wyśmiewana jak kiedyś Boateng.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?