Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dominik127pl Szanuje :-D
0
@Mesi12 Który Tier?
0
@vangoor Tzn kompatybilność to wiem, tylko czy jak odpale PS5, zaloguje się na swoje konto, to czy będe mógł ściągnąć z PS Store zakupioną grę po raz kolejny :)
1
Pytanie do posiadaczy gier na PS Store. #PS4 #PS5
Jeżeli kupie FIFE20 na PS Store, to czy gdy wyjdzie PS5 i go zakupie oraz podepnę tam swoje aktualne konto, to czy będe miał możliwość ponownie pobrania i zainstalowania FIFY20 - tyle tylko że tym razem na innym urządzeniu (PS5)? Mam same wersje pudełkowe gier, także nie wiem jak to działa na PS Store.
4
@xavi890 Pamiętaj, ze Arthur ma iść na wymianę z Pjanicem, więc z gotówki to dostaniemy co najwyżej 10mln. O ile to wgl dojdzie do skutku.
0
@Encore Stary krętacz!
51
Riki ale się bawi w tej pomocy. Banan na twarzy od razu się rysuje :)
9
Jeśli ploty z Arthurem w Juve to prawda, to na chu nam ten Pjanic?! Mamy kim grać..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobra Panowie i Panie jedziemy z tym wózkiem. Riki rządzi w pomocy!
1
Ale kto zainicjował akcje? RIKI PUĆ dał do przodu!
2
Jeszcze zostały 2 zmiany, więc liczmy że Braithwait wejdzie za Suareza chociaż na 15min.. Oby.
0
No i od razu inaczej, jest Riki jest impreza!
1
@Hushovt Albo Fati za Suareza i Griezmann na środek.
1
Ekstraklasa lubi to!
5
To, że mają problemy ze wzrokiem, to wie każdy oglądający La Ligę (a nawet Ci którzy nie oglądają..), ale teraz dochodzą jeszcze jak widać problem ze słuchem. Co będzie dalej? Czas pokaże ツ
26
@capoN Czekaj czekaj, bo czytam to co napisałeś i ja odniosłem całkowicie inne wrażenie patrząc na słowa napisane przez Pana Krzysztofa (szczególnie jeśli chodzi o kościół a państwo).
Oto przykładowe pytania i odpowiedzi w temacie kościoła z Wykopu:
PYTANIE: Jakie jest Pana stanowisko wobec odłączenia Kościoła od polityki kraju?
ODP: Kościół to dobrowolne zrzeszenie, którego członkowie mogą korzystać z praw obywatelskich tak samo jak wszyscy inni. Jednak uważam, że księża nie powinni wskazywać na kogo głosować.
inny przykład:
PYTANIE: Czy jako ateista nie podzielający nauk Kościoła będę w Pana państwie pełnoprawnym obywatelem?
ODP: Tak.
inny przykład:
PYTANIE: Czy gdyby miałby Pan taką możliwość to wprowadziłby Pan państwo wyznaniowe z decydującą rolą Kościoła katolickiego?
ODP: Nie.
1
@kkbarca i którego roku.
1
@Hiacynk Wiek swoje robi ツ
0
@Piorun W skrócie:
Jeśli nie chcesz dłuuuugo redukować i się męczyć, to można zrobić krótszą redukcję, ale bardziej AGRESYWNĄ (około 6 tygodni). Dużego świrowania z kaloriami nie będzie, bardziej chodzi o aktywność. Od razu zaznaczam, że żadnego zajeżdżania typu: ultra mało jedzenia i 7 treningów w tygodniu nie rób, bo to idiotyzm.
▶ Jedz codziennie w granicach 2100-2300 kalorii.
▶ Z tych kalorii powinieneś dostarczać około: 150-170g białka, 220-260g węglowodanów, 70-90g tłuszczy
▶ Ilość posiłków NIE MA znaczenia
▶ Pory posiłków NIE MAJĄ znaczenia
▶ Więcej się ruszaj: więcej chodzenia do sklepu niż jeżdżenia autem, spacery, więcej schodów, jak lubisz biegać czy jeździć rowerem, to staraj się tak minimum 2 razy w tygodniu dodatkowo mieć taki ruch rekreacyjny że idziesz potruchtać 30 minut albo pojeździć rowerem przez godzinę ponad. Ogólnie więcej ruchu.
▶ Wykonuj powiedzmy 3 treningi siłowe tygodniowo, np. 5 ćwiczeń, a w każdym z nich 3 serie po 8-12 powtórzeń (możesz systemem FBW lub Split - obczaj w Google jak nie znasz co jest czym). Skup się na wielostawowych ćwiczeniach (np. wyciskanie sztangi/hantli, pompki, przysiady, wykroki, martwy ciąg, wiosłowania sztangą/hantlem, podciąganie, ściąganie drążka do klatki, wyciskanie na barki sztangi/hantli, uginania na biceps sztangi/hantli, prostowania na wyciągu na triceps, uginanie francuskie na triceps, na brzuch allahy lub uginanie kolan, wspięcia na łydki z pauzą na dole 1 sekunda). Nie muszą być ultra mega ciężkie i dużo serii, bo na redukcji nie trzeba takiego bodźca żeby podtrzymywać masę mięśniową, a jeżeli dłuuugo nie ćwiczyłeś to nawet mały bodziec sprawi że zacznie Ci rosnąć lekko masa mięśniowa, bo jesteś początkujący.
Powodzenia :)
1
@AmigoBlancos Nie "dzięki Bogu" tylko dzięki jej pracodawcy :-)
Ale mimo wszystko bardzo dobrze się stało, że nie musiała się wybrać, kto wie na kogo by "padło"... Moja siostra mieszka w Londynie i kiedy były zamachy na tym moście to była od tego 500m, więc pamiętam jak pełne gacie miałem w obawie o jej zdrowie, a jeszcze w tej części Londynu padły po zamachu telefony, bo tyle było prób kontaktu z bliskimi i przez 4h nie wiedzieliśmy w rodzinie nic o jej sytuacji. Masakra.
7
@BarcaInfo Uwielbiam gościa :-)
1
@Messinio82 Perfekcyjny wolny "po długim" oknie : )
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Gomess Konfliktowy koleś, nie ma co..
1
@IronSanHybrid Już dziś na Kanale Sportowym "Top 10 tweetów Jakuba Kręcidło" ツ
1
No i wchodzi nasz wyczekiwany Rick Astley! #NeverGonnaGiveYouUp
13
Przecież Ansu miał ostatnio lekkie problemy z kolanem, po co chłopaka rzucać na 90min żeby jeszcze nabawił się czegoś gorszego. Bądźcie rozsądni i przestańcie po jednej uzasadnionej zmianie pisać żeby Setien "wypier.....ł"..
0
Wielki Ansu Fati!
1
@Danny Gaucho Jeszcze chwila i będą na Messiem robić suples : )