Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adekwatna Dzisiaj płyta przesłuchana, świetna jak każda poprzednia! To jak oni są oryginalni jest niesamowite... pamiętam jak 7 lat temu dopiero pojawiały się pierwsze kawałki i ich nielegal "C30-C39" gdzie kawałek "TIramisu" rozkochał mnie w P83M'ie. Piękne czasy i ciesze się, że tak to dzisiaj wygląda :-)
0
@barteq A ile ma otwartych? Jeśli należą mu się te pieniądze zgodnie z zapisem w kontrakcie, to dlaczego ma ich nie dostać? Ma 1 albo 2 otwarte procesy, w których w obu i klub i ojciec Neymara się wypowiadali, że dojdzie do ugody i że nie ma co się tym martwić..
2
@NaFazieHitman Finish him!
5
Ktoś wierzy w te pierdoły?
5
Mam jakieś wrażenie, że Barca jest ostatnio pod regularnym ostrzałem z fake newsów...
Niemal każdego dnia wychodzą jakieś szokujące informacje, które w mediach sprzedają się lepiej niż pączki w tłusty czwartek, a jako że Barca jest w mocnym kryzysie, to wszyscy dookoła chcą to wykorzystać dla własnych materialnych celów i sieją na lewo i prawo zbierając uwagę, pogłos i robiąc zamęt. #StopFakeNews
0
Zaraz asystent nie będzie mógł głosu podnieść albo się krzywo spojrzeć, bo od razu leci plota, że piłkarze rozpoczynają strajk i przestają wychodzić na boisko..
Dziwie się, że większość ciśnie po piłkarzach jak nawet nie wiadomo czy to prawda z tym, że im to nie odpowiada.. Mamy tylko pewność co do tego, że Sarabia intensywnie przeżywał mecz. Tyle. Reszta to wali fejkiem na kilometr..
5
Odnośnie rewelacji nt. opinii szatni o Sarabi, to mocno się jednak skłaniam, że to plota..
0
@tbas Ter Stegen :-D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
54
Toni Kroos pokazujący Viniciusowi gdzie ma biec:
P.S. Dla zainteresowanych na zdjęciu posąg Oktawiana Augusta.
1
Wiem, że to FC Barcelona, wiem że to elita piłkarska, ale...
Patrząc na obecny sezon, na przygotowanie fizyczne jakiego nie było, na trenera którego mieliśmy oraz jego filozofię gry i zaniedbania, a następnie zmianę owego trenera na fajnego wizjonera, który nie ma jeszcze szansy pokazać co Ci zawodnicy potrafią i czego oczekuje (brak czasu), masę ważnych i bolesnych dla nas kontuzji + na koniec sporo kontrowersji ze strony zarządu (bez wnikania czy są winni czy nie), to..
poważnie, ale JA NIE OCZEKUJE PO TYM SEZONIE NICZEGO. Wiem, że fajnie by było aby zawodnikom się chciało biegać, ale tu potrzebo kilku zmian w zespole oraz takiego czystego mocnego startu, bo w tym momencie jesteśmy mentalnie i fizycznie rozszarpani. Nie wiem kto przyjdzie w lecie i kto odejdzie, osobiście chciałbym kilku nazwisk (Neymar, Werner/Leutaro), ale wiadomo że to nie takie proste.
Jesteśmy na tyle dużym klubem i na tyle utytułowanym, że oczekuje się co sezon od niego mniejszych lub większych sukcesów i wcale się nie dziwię. Pragnę tylko zauważyć w jakiej obecnie jesteśmy sytuacji i no niestety, ale przynajmniej na ten sezon trzeba trochę zluzować. Nie można po tym co się stało od mniej więcej połowy sezonu mówic na koniec, że "jak mogliśmy nie wygrać LM czy nawet Ligi", bo ilość rzeczy jaka na to wpłynęła i pecha jakiego mieliśmy jest ZATRWAŻAJĄCA! Wątpie, aby jakikolwiek klub na świecie po takich jazdach był w stanie spiąć dupsko jeszcze w tym sezonie i coś ugrać. Oczywiście liczę, że chłopaki będą walczyć do końca, ale nie będę żywił osobistej urazy jeśli plan nie wypali, bo wiem jak czasem nawet w życiu jest ciężko po jakiś perturbacjach się pozbierać. Chłopaki dali nam wiele wspaniałych chwil i jeden cienki sezon nie może wszystkiego zniweczyć.
Nowy sezon, nowy start, nowi zawodnicy, nowy (aktualny) trener. Czysta karta.
0
Mariano Italiano gasi światło xD
9
Ale brakuje Neymara na skrzydle... Nie ma komu grać..
0
Valverde jak nie sabotuje Barcy z ławki trenerskiej, to teraz gra przeciwko niej w drużynie odwiecznego rywala.. #MackiPereza
1
Lahoz największy kalosz ever... Do zsypu z nim. Kto ma numer żeby zamówić śmieciarke?
5
Mega kalosz....
0
@l0Messini Mi pasuje "World War Z" z Bradem Pittem :-)
0
@sendesara A co ciekawe to pierwszy sezon Griezmanna w Barcelonie, a liczby ma już ciekawe.
3
Odnośnie rzekomego pozwy Neymara.
Jeżeli pieniądze mu się należą z tytułu kontraktu jaki był podpisany, to nie widzę w tym nic dziwnego, że się o nie ubiega. Słynne El Mundo jest znane z siania takich pierdół, w dodatku kiedy zbliża się El Classico i trzeba trochę rzucić kłód pod nogi Barcelonie..
Gratuluje wszystkim którzy po przeczytaniu nagłówka od razu łykają i oceniają nie myśląc, że przecież to są zazwyczaj próby manipulacji i zrobienia odpowiedniego szumu medialnego robiącego im reklamę.
Kiedy ta sama gazeta wstawiała info, że Neymar chce wrócić do Barcy, to te same osoby pisały, że to fake news :-V
HIPOKRYZJA JAK CHOLERA.
Z resztą ta sprawa o te 6,5mln to jest przecież stary temat, który już kilka osób (w tym ojciec Neymara) dementowało oficjalnie jakiś czas temu i informowali, że obie strony dojdą do porozumienia, więc nie będzie problemu, a tu ciągle jest wywlekanie tego i myślenie, że to kolejny i kolejny pozew..
P.S. Każdy z nas w d*pie był i wiadomo ile widział, a niektórzy wypowiadają się tu jakby znali lub samodzielnie odręcznie spisywali jego kontrakt z Barcą.
P.S.2 Przyjdzie to przyjdzie i da nam duuuuużo jakości, nie przyjdzie to trudno, będziemy ryzykować i szukać kogoś innego na LS bez gwarancji na sukces (przykład Dembele).
0
@seba7 Mam osobiście Samsunga Galaxy S10e i zdecydowanie polecam.
3
@DaPi Stajesz plecami do drzwi Ratusza, idziesz prosto przed siebie i sobote w południe skręcasz w lewo i już zaraz jesteś.
19
Tak było w trakcie meczu.
P.S. Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie przerobić tego zdjęcia.
#MeaCoulpa
0
Mecz Real - City, a Szpaku płacze nad Lewym.. Eh.
0
@Kurkmen Neymar.
Patrząc na to jak u nas grał i na to jak gra nadal w PSG, to jest jako jedyny (lub jeden z bardzo niewielu) gwarancją w La Liga i LM mnóstwa bramek, asyst, kluczowych podań, brania gry na siebie i kreowania szeroko rozumianej gry. Żadne urodziny siostry nie powinny go skreślać z kandydatury, każdy widział i pamięta ile dał naszemu zespołowi.
0
Semedo dla podbicia statystyki.
1
Strata piłki w takim sektorze boiska, rusza ultra kontra, a większość truchta. Dramat..
2
"Wracając do Maradony.." no jprdl.. O.o
0
Coś tu mocno śmierdzi odnośnie tych liczb... Barca miała zdecydowanie mniejszy dług nawet od tego przedstawionego jako dług Realu i to było kilka dobrych lat temu, gdzie rozpoczęto sukcesywne "oddłużanie" klubu, więc wątpię że tak zmniejszali dług przez kilka lat, że go ponad dwukrotnie powiększyli. Ewidentnie coś jest nie tak, pytanie skąd te liczby i co przedstawiają dokładnie.
59
Matheu Lahoz sędzią, a González González na VAR w El Classico.
Szykuje się komediodramat... Real w 13stu jednak wychodzi.
17
@betonito Otoczenie Neymara jest pozytywnie nastawione :-)