9

Odnośnie tego czy warto było olewać przygotowanie fizyczne i robić tournee:

0

Braithwaite się spłacił :-D

0

@barteggg08 nie zrozumiałeś.

4

Wchodzi młody.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Transu96 ja dzisiaj z lekko 40 razy. Nawet teraz sprawdziłem wchodząc w każdą podstronę (terminarz, profil, główna, La rambla, 2 losowe artykuły) i za każdym razem mi się odpaliła. Nie wiem czy to dotyczy losowych użytkowników czy jak, po cookisach też nie bardzo można powiązać.. Chroniczne otwieranie trwa chyba od wczoraj lub przedwczoraj. Oczywiście chodzi o mobile (FF, S10).

0

Reklama "Factory" przegina pałe z wyskakiwaniem..

0

@Volk Może "Na własną rękę" i z 2002 roku z Arnoldem? :)

0

@BarcaInfo Wszyscy w szoku.

1

@jacobFCB Tylko "Dexter" :)

1

"Kwestia godzin" wraca do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

U Griezmanna już któryś raz widać w obliczu podobnej podbramkowej sytuacji takie "przesadzenie" wykończenia. Sporo takich sytuacji od początku sezonu było..

2

Ter Stegen co zrobił ja pier.. O.o król.

0

@BarcaInfo Zaraz powiedzą, że mu zeszła ^^

0

@NaFazieHitman Były zdjęcia z przed miesiąca z fanami, gdzie wyglądał normalnie, więc myślę że to rodzaj kreacji i makijażu zasłaniającego tatuaże na twarzy (miesiąc temu je miał).

1

@kubix05 Kolejka do Manekina? ^^

0

@zodiak_10 Do tego ta różnica poziomu lig, coś pięknego!

0

@masq Oho, przydałoby mi się też coś takiego. Taktyczny.

1

@Adamski69
1) Dragon Ball GT Intro:


2) Herkules
- Droga mi nie straszna:

- Od Zera do Bohatera:

3) Piotruś Pan
-

-

3

"chłodny stosunek kolegów do niego ma być spowodowany zazdrością pozostałych piłkarzy o jego zwycięstwo w ostatnich mistrzostwach świata"

No i uj no i cześć. #pierdzielando

2

Kłopoty Najmana w Betisie!

1

Robles forma z Barceloną jak swego czasu miał mecze życia Kameni w Maladze..

8

Jedno jest pewne. Emocji w tym meczu nie brakuje :-)

0

No obrona dała ciała mocno, ale chłopaki dobrze grają, więc mam nadzieję, że zaraz coś wrzucą na 2-2 a potem na prowadzenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ksobi Ewidentnie chciał po krótkim po ziemi!

0

@kejdzi Warto pomyśleć, że w jednym kraju piłkarz płaci 20% podatku a w Hiszpanii np. 50%, więc stąd tak duże różnice w brutto. Przelicz to na netto, to nagle będzie mniej kolorowo.

2

@FC1899Barca Fajnie by było uwzględnić ile w danej lidze piłkarze muszą odprowadzić na podatki, bo nagle się okaże że w jednej lidze piłkarz oddaje 20%, a w Hiszpanii 50% i po przeliczeniu na netto zaczyna wyglądać to trochę inaczej. Oczywiście tu bardziej sugestia do twórców tej infografiki.

0

@koksik2700 ja go chcę zobaczyć w Barcelonie bez znaczenia czy ktoś odchodzi czy nie i będę trzymać za to kciuki. Jak był u nas, to często brał gre na siebie, był tym któremu się chciało. Nie wiem czy mentalnie jest idealny do bycia liderem, ale czy Leo też jest? Nie każdy się rodzi Puyolem.

8

@kamyk_23 Griezmann, Ter Stegen, Vidal, De Jong.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?