Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
2 strzały i 2 bramki. Aż mi się przypomina mecz z Deportivo :-)
4
@Kompletny Na bank nie rozsądkiem. Ja rozumiem, że głosowanie jest dobrowolne, ale osoba oddająca tak cenny głos powinna mieć szerokie pojęcie o aktualnym stanie piłki nożnej. Patrząc na np. ten rok, to w czym taki Arnold, Auba czy Griezmann mieliby być lepsi od np. Messiego, van Dijka, Mane, Salaha czy nawet Lewego? Jeżeli są jakieś argumenty za tym, że mogliby być lepsi to ok, ale no... nie ma. W takim przypadku dla mnie takie oddanie głosu jest totalnie "z d*py" i moim zdaniem taka osoba nie ma pojęcia co się aktualnie dzieje w europejskiej piłce. Nie chodzi tu, że powinni oddać głos na Leo, ale jest spooooro zawodników którzy z marszu by się lepiej nadawali na takie Top 3.
1
@KamQiX Miałem okazję jakieś pół roku temu nadawać bez etykiety (jest też opcja z etykietą) i faktycznie poszło sprawnie. Potrzebne na miejscu było znanie numeru paczkomatu do którego chcemy paczkę nadać (np. WAW 12B) i dane do kogo paczka będzie nadana. Po wybraniu paczkomatu i wpisaniu danych zaznaczało się jak duża to jest paczka (było kilka rozmiarów podanych do wyboru). Następnie potwierdzało się te dane i otwierała się jakaś losowa szafka do której wkłada się paczkę i zamyka. Jakieś potwierdzenie że paczkę zostawiliśmy przychodzi na maila o ile go podaliśmy (chyba).
Jest też z tego co widziałem opcja z etykietą (nie korzystałem) gdzie się podchodzi pod paczkomat, skanuje kod z etykiety i od razu się otwiera szafka. Trzeba wtedy wypełnić i wydrukować taką etykietę oraz nakleić na paczkę.
P.S. Widziałem teraz na YT że mój poradnik z którego wtedy skorzystałem (https://tiny.pl/glmv2) ma w tytule "NIEAKTUALNE", więc może coś się zmieniło :-(
0
@D10SLEO Reaktor z Fukushimy mnie zniszczył :-D
100
Oficjalnie: Prezes LaLigi Javier Tebas podał się do dymisji!
SAME DOBRE WIADOMOŚCI
3
Druga Złota Piłka dla Drogby za prowadzenie gali :-D
12
CR w Top 4. Można wyłączyć..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chwytliwy Osobiście nie widzę w "zabiegu" którego dokonał @LuisSalvano niczego złego. Bardzo fajny pomysł i sprytne krycie sprzętu - trochę zabawy oraz adrenalinki i kilka stówek do przodu :-) To jest podobny pomysł jak gdyby się chciało ukryć jakiś rozmiar danego ubrania w sklepie odzieżowym gdzie w kasie Ci go przetrzymają na max 30-60min, więc można gdzieś go schować w innym miejscu tak aby nie rzucał się w oczy (np. męską koszulkę na dziale damskim albo pod/za innymi ubraniami męskimi) i przyjść np. za kilka godzin kiedy się przejrzy pozostałe sklepy. W życiu warto być sprytnym :-)
1
@SHIBA za nieszablonową chęć przekazywania wiedzy, a także bliską mi życzliwość ludzką i bycie najzwyczajniej w świecie miłym dla wszystkich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy posiada ktoś LINK do streama z POLSKIM komentarzem i mógłby wysłać na priv? :-)
82
Frankie mrugnij dwa razy jeżeli Valverde kazał Ci kłamać..
1
@BarcaInfo Ostro.. Aż Suarez musiał interweniować i rozdzielać :-P
1
@A_Gomesinho_21 Nie ma czego oceniać, to dopiero jego 3 sezon, chłop się aklimatyzuje :-D
1
Jak adaptację Griezmanna to jeszcze zrozumiem, bo pierwszy sezon, nowa (z d*py) pozycja, inne zadania, inny styl, nowy trener, nowa szatnia, etc., tak tego nadal braku adaptacji Dembele to za cholery nie zrozumiem.. TRZECI SEZON i co? I tyle co widać na boisku.
7
Hazard: "Benzema jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie". [Marca]
I to by było na tyle moi drodzy :-V
1
@Asturyjczyk Ogólnie nie ma co się dawać ponieść emocjom czy być pewnym czegoś po jednej wypowiedzi czy filmiku. Sporo osób się odezwało w tym temacie, że Kartky słynął z różnych akcji gdzie bił dziewczyny (w tym tą Viktorię oraz swoją ex), a także z samookaleczenia i późniejszego szantażu, aby wszystko co złego im zrobił miało swoje uzasadnienie jako samoobrona. Nikt z nas tam nie był, nikt nie widział. Uważam, że nie ma co się zapierać za jedną czy druga stroną tylko poczekać na może jakiś wyrok, gdzie i strona A i B wyłożą wszystkie karty na stół - w necie można tak cholernie manipulować opinią, że byście się nie spodziewali jak daliście się złapać. Wiem że akcja gruba, ale mimo wszystko zalecam spokój, tak jak to taki jeden lubi pokazywać... :)
https://pbs.twimg.com/media/A-4_Ud4CQAIG1Rt.jpg
0
@NaFazieHitman On to się akurat do elity nadaje jak...
7
@DonMatteo901 Ale pięknie zmielona! Aż skwierczy!
1
@Popitek12 Spokojnie możesz się jeszcze zaliczać do grupy poczatkującej. Dopiero zaczynasz zabawę z niektórymi wilostawami, także nauka wzorca ruchowego i budowa silnego CUN (centralnego układu nerwowego) przed Tobą. Śmiało progresuj z ciężarem lub powtórzeniami co tydzień i co jakieś +/- 6tyg rób deload. Polecam skupić się na 4 seriach w wyciskaniu i przedziale powtórzeń 3-5. Zależy od dnia jak będziesz się czuł możesz dołożyć ciężar lub próbować ostatni silowy wynik wyrównać w 4 seriach do 5 powtórzeń. Powodzenia! :)
0
... a z Tobą nic.
8
Tyle w temacie Messiego..
https://ibb.co/xGkSrF4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Messi dwa karne dzisiaj.
#GOAT
0
Czwartek, 7 listopada 2019 roku, godzina 9:39, a Valverde nadal trenerem FC Barcelony..
3
@zodiak_10 Szansa dla Semedo!
3
@SeeleyBooth Firpo teraz awans z trybun na ławkę :-P
8
Suarez pije, bo na trzeźwo nie idzie tego oglądać..
3
Ansu 20 sekund na boisku i już zrobił więcej niż Dembele.