1

@marcusVEB Trump po takich słowach jakie powiedział ostatnio po ataku na Solejmaniego raczej będzie chciał dotrzymać słowa, aby nie wyjść na gołosłownego oraz żeby reszta nadal czuła respekt do USA, także można się spodziewać sporego odwetu.

0

Iran vs USA chyba już oficjalnie. Poloneza czas zacząć!

1

@SeeleyBooth piękny dźwięk, w DBSie też pięknie chodził :-) Polecam jeszcze posłuchać Jaguara F-Type R V8. Też poezja!

0

@Hushovt Czy wybory mają tu znaczenie? Czy Solejmani faktycznie był takim państwowym terrorystą? Ciężko powiedzieć i mieć co do czegokolwiek jakąkolwiek pewność, bo wiadomo że prawdę to zna Donald i jego sztab, a media zawsze kreują daną postać w zależności od tego czy są po jej czy po przeciwnej stronie. Osobiście jestem jego zwolennikiem Trumpa od początku. Donald po akcji z Solejmanim wypowiadał się przed prasą, że zaznacza iż atak ten nie ma prowadzić do wojny i będzie to podkreślać, a był on wymierzony w Solejmaniego, gdyż ten regularnie wydawał rozkazy o atakowaniu i prowokowaniu USA (podobno bardzo wiarygodne dane wywiadowcze), a jednak tego wiele mediów nie podało. Ile w tym prawdy? Tak jak napisałem: nie wiadomo. Ważne, aby mieć tą świadomość że NIE WIEMY jak jest na prawdę i dlatego wszelkie nasze wypowiedzi powinny być subiektywne i nie informujące o tym, że tak było i koniec. Jak było to cholera wie :-)

3

@Hushovt Donald tłumaczy, że Solejmani był odpowiedzialny za zamordowanie wielu Amerykanów,a także Irańskich protestantów i Iran o tym nie wspomina oraz że planował kolejne zamachy (tak jak ostatnio na ambasadę USA). Zaznacza, że jeśli Iran zaatakuje jeszcze raz jakiegoś Amerykańskiego obywatela lub ich własność, to USA zaatakuje szybko i mocno 52 cele wewnątrz Iranu. 52 cele symbolizują 52 zakładników wziętych przez Iran w amerykańskiej ambasadzie w Teheranie w 1979 roku. Podkreśla też że to koniec z grożeniem Ameryce.
#DonaldSięNieCertoli

43

Człowiek masakra.


0

FC Ulani 2-2 FC Barcelona, zdobywcą bramki wyrównującej gwiazda drużyny, WU LEI!

3

Dobrze że nie gra Wu Lei, bo byśmy dostawali 3-0..

1

@KrystianR Fejk, Zlatan nie mówi po polsku.

21

Karim Benzema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@palindrom1 Messi król dostawki.

1

No i pięknie! Czekam z niecierpliwością :-)

2

@zagi31 Podałeś tylko kilka informacji. Ważniejsze jaki procesor i jaka karta graficzna miałaby się tam znajdować. Co do RAMu to jak do tych gier to nawet 8GB wystarczy, ale 16GB nie zaszkodzi.

1

@Majkel34 Goku wygrywa bez mrugnięcia IMO.

5

@juliacicha Odnośnie Twojego posta, nawet pasuje ;-)

2

Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy.. #ValverdeOut

96

Valverde trener średni, ale w polu coś tam gra..

0

@Gaucho nie wiem.

6

I dlatego Neymar na LS jest potrzebny :-)

1

Ter Stegen co piły posyła do ataku od razu.. Nasz gość :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Messi 4min i już MOTM.

5

Messi co ciśnie! Pięknie!

1

@sebasek99 @LuisSalvano Zanim ktokolwiek oskarży kogokolwiek, to radzę się wstrzymać, bo nie zdziwie się jak będzie jak z fejk plotami transferowymi. Jest niewygodny dla państwa i ma za sobą mnóstwo obywateli, więc jego dyskredytacja i zniszczenie wizerunku publicznego jest w interesie naszego kochanego państwa wszelkimi dostępnymi środkami..

1

@AmigoBlancos Ja zawsze wpisuje w Googla "download yt videos" i odpalam pierwszą propozycję (strona "y2mate"). Wklejasz tam link do filmiku na YT, generujesz wersje jakościowe i wybierasz jaką chcesz pobrać. Moim zdaniem o wiele lepszy sposób na pobieranie z YT, bo nie zaśmiecasz sobie systemu jakimś programem :-)

+ też korzystam z rozszerzeń do przeglądarki, poleca "Video DownloadHelper".

2

@NaFazieHitman jak zwykle, byle źródło i rewelacja i od razu połknięte..

0

Kto to kurła komentuje na tym Polsacie?! WTF... O.o

0

@Rewolucja123 Pewnie zaliczyli mu jako udany drybling :-V

0

Kolejny z "kółka różańcowego" poprowadzi GD eh... PRECZ!

1

@KSSniper Najlepszy bramkarz świata, wolnymi chwilami rozgrywający w FC Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?