8

A gdyby tak Wu Lei.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Tylko Valverde odszedł i się posypało.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

To jest teraz dramat i piłkarza i klubu. Masakra.

0

Jeśli jeszcze ktoś z napastników odpadnie (poza Dembele...... ), to pewnie trzeba będzie grać dwójka napastników z przodu albo Vidalem na 9tce.

1

Wczoraj Messi coś łapał się za nogę. Oby nie okazało się, że również złapał jakąś kontuzję (boje się tego co napisał Javi Miguel...), która wykluczy go na ponad miesiąc, bo wtedy jedyne pytanie jakie możemy sobie zadać to: "KTO GASI ŚWIATŁO?"...

4

Dembele odpalił... kolejną kontuzję.
#KtoByPomyślał

3

Rykoszet trochę, Marc zmylony :-(

0

Asysta jeszcze lepsza niż gol! :-D

1

@ArdoFCB makaron + mięso mielone wołowe extra (+ sól i pieprz do mięsa) + cebula biała/czerwona +:

WERSJA KRÓTSZA:
Fix Knorr spagetti bolognese

WERSJA DŁUŻSZA:
Można kombinować samemu z sosem :P

5

@Chwytliwy Przescrollowałem ponad 2h i nie wiedziałam, myślałem że jednak nie było :( Sztylet w serce..

10

1

@Cadafaz Że też ja na to nie wpadłem, a to niema oczywiste. Czarno na białym! :-D
P.S. Plus wszystko w 24h i faxem.

0

@marcin000019 Tak...

0

Anomalia pogodowa za oknem... Dokąd ten świat zmierza?!

1

@Ronin47 Warszawa również potwierdza tę anomalię pogodową.

0

@cules100pro Oj czekam bardzo, dzisiaj pierwszy singiel na YT zawitał. Bilety na koncert w kwietniu w Warszawie na Torwarze dawno kupione i czekają :-)

0

@aspider Bo ma :-D

3

Spokojny, w pełni kontrolowany od początku mecz. Wynik mówi sam za siebie.

3

Rakitic już się bawi i gra na czas :-D

1

22.01.2020, godz. 19:11, a Setien nadal trenerem Barcelony..

0

@LeoMessi1994 Zdecydowanie wolałbym Neymara zamiast Leutaro. Neymar tu grał i zawsze dawał jakość oraz był tym który chciał (i robił to) ciągnąć zespół. Wolałbym sprzedać Dembele. Co do Leutaro, to zapowiada się dobrze, ale po jednym dobrym sezonie ciężko stwierdzić że chłopak odpali w Barcelonie.

14

Dawaj chłopie do nas dawaj! Messi co raz starszy, a na Dembele nie ma co liczyć :-)

13

Ernesto Valverde odnośnie wczorajszego wygranego meczu:
https://i.imgur.com/vDWBQwW.jpg

4

Ale piła chodzi! 3 lata na to czekałem :-D

0

Już trzecia minuta leci, a nadal nie strzelili gola..

0

@barcowy1899 Busquets xD
A tak poważnie to może Langlet lub Umtiti.

0

@VenoM Pozostaje tylko pytaj którego roku..

1

@Kajtek77 Alexandre Pato

2

@VEBmacnow A co złego jest w samej dyskusji? Uważam, że lepiej rozmawiać niż jeździć. Nigdy nie wsiadłem po alkoholu za kółko i zdecydowanie jestem tego przeciwnikiem. Chociaż nie, raz przeparkowałem swój samochód na swoim podwórku (przejechałem jakieś 7m), więc chyba jednak.

1

@bixmix Czyżbyś chciał nam coś powiedzieć?

A tak poważnie, to wydaje mi się, że to zależy od potrącenia i od miejsca.

Gdyby to było potrącenie gdzieś na odludziu oraz byłbyś niemal pewien że to było potrącenie ze skutkiem śmiertelnym, to nie wiem czy gdybyś odjechał to czy by Cie znaleźli. Brak świadków, monitoringu, etc.

W dużych miastach lub nawet takich średnich monitoring by pewnie coś wyłapał + mieszka tam więcej ludzi co powoduje że rośnie szansa, że ktoś widział tą sytuację, więc tam to raczej ciężko uciec.

Z tym alkoholem to teoretycznie tak. Zależy też po jakim czasie by Cie zatrzymali, gdyż alkohol w moczu utrzymuje się dłużej, ale też nie jakiś super długo.

Najlepiej się zatrzymać i spróbować udzielić pierwszej pomocy, jest duża szansa że może obyć się na jakiś drobnych lub większych urazach, nie od razu na śmierci. Jeśli jednak osoba by nie żyła... Ciężko powiedzieć. Sumienie nakazuje zostać, dzwonić na policję i pogotowie, ale człowiek pod wpływem adrenaliny i stresu zrobi wszystko by przetrwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?