1

@bari_94 6-7 rano.

3

@Barca_Big_Moment Za to po intensywnych treningach z Setienem Shakira będzie dziękować trenerowi za nową wydolność Pique ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Colon
- Kobieta uratowana przez głównego bohatera ma z nim zazwyczaj później romans
- Czarny charakter bardzo często chce po prostu "zniszczyć świat" bez podawania powodu
- Główny dobry bohater daje szansę złemu charakterowi i nie zabija go, po czym zły bohater w momencie odwrócenia się od niego próbuje zaatakować, dostaje kontre i ginie
- Ludziom w potrzasku próbującym gdzieś zadzwonić po pomoc nagle pada telefon albo nie ma zasięgu
- Nagle padające baterie w latarkach
- Główny bohater niemal umiera, jest bardzo ranny, ale nagle w wyniku "spięcia d*py" dostaje +200 do życia i +300 do siły i idzie wyjaśnić sprawcę swej krzywdy

To tak na szybko co mi się przypomniało ze starych klasyków :-)

1

@LuisSalvano Również trzymam kciuki i wierzę, że Neymar do nas przyjdzie tego lata. Nikt mnie nie przekona, że nie warto go ściągać :-)

Nawet nie ma co porównywać do niego Dembele, bo poziomem i doświadczeniem zjada francuza na deser. Ousmane miał swoje okazje, duuuuuuuuużo okazji i wykorzystał jedynie ułamek procenta szans jakie dostawał przez (AŻ!) 3 sezony.

12

Wczorajszy 8min skrót z dwóch pierwszych treningów z Setienem. Fajnie się to ogląda :-)


12

Correa tym golem zgarnia ZP w tym roku.

6

U mnie koło chaty strzelają petardami, a z kominów leci biały dym! Dzięki Valverde i powodzenia! Szampan na raz!

15

U sąsiada w budynku obok leci biały dym z komina. Czy to oficjalka?!

2

Komunikat Barcelony zostanie opublikowany około 21. [Alfredo Martínez]

0

Panie i Panowie.... Zwolnienie Valverde KWESTIĄ GODZIN! #SzampanSięJużChłodzi

1

@itmustbejoke Na boisku był jakby nieobecny, zero kontaktów z piłką, przeszedł koło meczu, nie wykorzystał szansy. Szkoda, bo zapowiadał się dobrze..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 Nawet śmieszne :-)

1

Poziom meczu niezasługujący na miano finału superpucharu Arabii Saudyjskiej..

16

Dziękujemy! Skromny chłopak z Dębicy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartoszekkk Może podpisał wczoraj, że będzie trenerem od lipca :-D

3

Jeśli Xavi ma przyjść teraz lub latem, to zdecydowanie wolę, aby to było teraz. Valverde jak był tak jest tragedią i nic nie zwiastuje, aby to się zmieniło. Rozliczać Xaviego można by rzetelnie dopiero od następnego sezonu.

Chociaż jeszcze lepiej byłoby dać teraz za Valverde innego trenera niż Xavi.

6

11.01.2020 godz. 13:43, a Valverde nadal trenerem Barcelony..

1

Wyraźniej jest napisane: "Warto dodać, że nowe zapisy nie obejmą samego Piqué, bo dotyczą nowych umów.", także nie wiem skąd pomysły, że Pique odejdzie lub co z restauracją Messiego :)

1

@Artsss Zdecydowane Pepsi (szczególnie Vanilla!)

1

"Valverde - od frajerstwa do frajerstwa" - wkrótce w kinach! (film oparty na faktach)

24

Dobrze, że chociaż Riqui Puig miał okazje pograć w tym mało znaczącym turnieju o frytki z keczupem.

1

@BarcaInfo Ona nie jest gorąca, ona płonie od 2 sezonów :-D

0

Plusy takie, że:
- dobry i szalony mecz
- dodatkowa (setna z kolei?!) mikro szansa, że wyebią szybciej Valverde

0

Mecz o Puchar Intertoto, ale w once de gala każdy po 90min + dogrywka :-D

2

Można wyłączyć.

21

Za Enrique: Co z tego że stracimy 3 gole, jak strzelimy 5.
Za Valverde: Co z tego że stracimy 3 gole, jak mogliśmy stracić 5.

0

Valverde widzę ponownie pięknie dba o zjeżdżanie tego samego składu oraz prawdopodobnie szykuje się na wygodne oglądanie LM ze swojego domu..

2

@dniel Chodzi pewnie o bezpośrednie gole z rzutów rożnych, a nie klasyczne "dośrodkowanie i gol".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?