1

@msmsms Nie. Ostatnio mówiło się, że United chciało dać 100mln, teraz już 150mln, zaraz będzie że Legia daje 200mln.. Masakra :)

0

@masq
W moim przypadku 1 Tura zdecydowanie Pan Bosak. 2 Tura każdy tylko nie Duda (zapewne Trzaskowski co mnie niezbyt cieszy... ale liczę, że Hołownia albo właśnie Bosak się dostaną).

PiS ma aktualnie zbyt wiele władzy, która zamiast się przekładać na co raz lepsze zarządzanie i nie walczenie z opozycją, to doprowadza do rujnowania gospodarki tego kraju..

1

@BarcaInfo tak jak napisał @LuisSalvano warto skorzystać z tego Canal+ nawet na miesiąc (sam korzystam aktualnie). Rejestrujesz się na stronie, podajesz nr karty i resztę, Canal+ pobiera Ci automatycznie złotówkę i ją zwraca w celu zweryfikowania konta. Następnie link aktywacyjny na mailu i już masz 30 dni za free (Canal+ Sport i Eleven). Najlepiej od razu po aktywacji konta wejść w ustawienia i przy pakiecie Sport kliknąć "Wycofaj". Wtedy automatycznie za 30dni pakiet się zamyka i nic nie trzeba płacić. Całość zabawy to około 3-5min i spokój na miesiąc : )
P.S. Ewentualnie jak nie chcesz od razu anulować (a to robota na 5-10 sekund), to trzeba to zrobić w ciągu 14 dni.

0

@BarcaInfo Jak to mówią.. "Pierwszą wypłatę trzeba przepić!" ツ

0

@Esio Najbardziej ofensywny zawodnik w Barcy.

3

Suarez załamany, bo ława do końca sezonu. #WielkiBrejtłejt

0

@PieN Niby tłumaczą to pewnego rodzaju edukacją osób oglądających mecz, aby zachowali te środki bezpieczeństwa i piłkarze mają dawać przykład. Druga sprawa to to co napisałeś, że taki piłkarz zaraz wchodzi na boisko i już te zasady nie obowiązują : )

1

@mateuszdabski Bardzo dziękuje, konto założone, meczyk leci :)

0

#PYTANIE
Czy wiadomo czy reszta meczów Barcy (ligowe) będą puszczane na Eleven czy dalej mix z Canal+? Ktoś kiedyś pisał, że już pozostałe mecze chyba na Eleven będą. Pytam w kontekście wykupienia pakietu na Eleven na miesiąc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Messibestplayerintheworld Za Enrique grali bardziej bezpośredni futbol połączony z legendarną trójką w ataku (MSN) no i nadal świetną pomocą. Ich siła rażenia była nieziemska, za to za Pepa grali bardziej zrównoważoną piłkę, gdzie cały zespół grał jako monolit. Nie było za Pepa takiej dysproporcji między atakiem i obroną jaka była za Enrique. Obie ery podobały mi się jednak tak samo mocno i obie dostarczyły wieeele radości i wspaniałych wspomnień :-)

0

@NaFazieHitman Tu chodziło o wielkie transfery w pełni finansowane za GOTÓWKĘ. Transfer Neymara byłby możliwy pod warunkiem, że Barcelona włączyłaby do tego transferu 1 lub więcej piłkarzy (np. Demebele), wtedy kwota transferu może spać i wyniesie np. Dembele + Semedo + 50mln euro (tu też można rozdzielić to na raty).

Oczywiście hipotetycznie.

1

Przyszły Joker.

0

@YoNoEntiendoNada Ale przypelikaniłeś ^^

4

@Triv44@Triv44 CR nie pociągnie tego wózka. Reszta ok, całkiem realna.

1

@Shapiro Zdecydowanie. Tak samo jak jej kawałek "Promiscuous".

Ogólnie Timbaland był zaangażowany w tamtych czasach w masę wspaniałych hitów, brakuje mi tego :-)

11

@justfootball Świetny i charyzmatyczny prezydent z niekonwencjonalnym podejściem do polityki, biznesu i piastowanego stanowiska.

0

@Messibestplayerintheworld Może jest w tym info ziarno prawdy, że ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy... Oby.

0

@IronSanHybrid No telemarku nie było :-P

0

@IronSanHybrid I oni potem będą się dziwić jak zaraz tam Gwardia Narodowa wyjedzie i zaora ich do żółtego piachu. Będzie płacz oj będzie..

2

@sidzej Uważam, że jest to objaw słabego wykształcenia i chronicznego pieczenia kukla.

3

@SeeleyBooth Duda, Dembele.

1

@MichalZZZ Muzyka, klimat, gra, fabuła, scenariusz, zdjęcia, obsada. Wszystko tam pasuje! Top 1 :-)

0

@BarcaInfo Całe szczęście, że mamy piłkarza na tej samej pozycji i na takim samym poziomie sportowym gwarantującym podobną ilość bramek, asyst i wykreowanych sytuacji co Neymar, czyli Dembele.. Oh wait ツ

2

@Robertinho Zrobiłeś tu kawał świetnej roboty inwestując w nią od groma czasu. Warto było!

Wszystkiego dobrego oraz samych sukcesów (prywatnych i zawodowych) na nowym etapie życia :-)

1

@pt9 A np. PRO8L3M? Dla mnie Oskar i Steez zrobili nie dość że "coś nowego", to jeszcze wywindowali to na tak kosmiczny poziom. Zdecydowanie moje Top 1 na polskiej scenie HH.

0

@masq
- Assassin's Creed 2 (inne części też super)
- Uncharted 4
- Unreal Tournament (1999)
- Indiana Jones and the Emperor's Tomb
- NFS Most Wanted i Underground 2
- Wiedzmin 3

2

@Hushovt SpongeBob, Blok Ekipa, Kapitan Bomba, BoJack Horseman, Kaczor Donald, Pingwiny z Madagaskaru.

0

@FC1899Barca No ładnie, a wczoraj moja koleżanka wstawiała story na insta jak była z nim na zakupach, bo to znajomi. Teraz widzę wrzuciła 3h temu na story coś ala "wdzięczna za małe rzeczy". Może jechała akurat z nim. Dobrze, że wszyscy cali.. Eh.

3

@Pilka_jest_okragla O wiele bardziej opłacałoby się wydać te +/-150mln (w ratach ofc) za Neymara niż nawet 90-100mln za Lautaro. Uważam, że jeżeli Barca chce na nim zapiąć parol, to powinna zrobić to minimum za rok, a w tym oknie postarać się ściągnąć kogoś na LS - kogoś, kto będzie robił różnice na skrzydle, dawał asysty, strzelał gole i brał grę na siebie (wiadomo o kogo chodzi), a nie na kogoś, kto ma za sobą jeden dobry (nawet nie bardzo dobry) sezon. Jeżeli Werner nie jest do wyciągnięcia lub chce iść do LVP, to i tak nie wiem czy Lautaro nawet za rok to dobry wybór..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?