2

Nie wiem skąd u niektórych to zdziwienie. Szanse na mistrzostwo były iluzoryczne. Zasłużyliśmy na 2 miejsce i je mamy. Niestety...

Też jak czytam, że Valverde by wygrał to się nóż w kieszeni otwiera.. Valverde miał tego farta, że mu Messi wygrał połowę punktów za jego czasu w Barcelonie. Graliśmy jak gnioty i trzeba było czekać aż Leo coś wykrzesa.

Obecna sytuacja mocno wątpię aby była powiązana z Setienem. To że większość z nas oczekiwała innej gry to raz, ale problem może nie tkwi w trenerze, bo za piłkarzy biegać to on nie będzie..

2

@Kwiatek67 Zdecydowanie tak.

3

@BarcaInfo Jeszcze jak redaktorowi Mundo Deportivo udało się złapać Verrattiego na wywiad i zrobić mu zdjęcie jak trzyma ich gazetę z okładką na której głosili jego przejście do Barcy ( https://tiny.pl/7d3lx ), to na La Rambli była erupcja :-D Najlepsze okienko ever!

7

@BarcaInfo Oj tak, historyczne okienko transferowe. Konferencja Verrattiego o 20:00, wór siana, se queda, itd. Aż się łezka w oku kręci. La Rambla płonęła od ilości nowych rewelacji transferowych. Miło wspominam ten czas :-)

Szkoda, że temat Seriego tak padł, zapowiadał się baaardzo ciekawie.

1

@JimMorrisonFCB Uff, dobrze że jesteś cały i tylko tak to się skończyło.. Obyś w przyszłości nie miał takiej powtórki.

0

@kielon93 Tak, dlatego napisałem "dla Kubo", bo chodziło mi o pensję. W perspektywie kontraktu na 5 lat to by wyszło 5mln, bo za sam transfer nie trzeba by było płacić gdyż był u nas. W przypadku Gustavo Mai trzeba zapłacić 4.5mln za transfer + pensja (powiedzmy jak na 19 letni talent pewnie nie mniej jak 500tys euro rocznie a nawet jestem skłonny zaryzykować, że jest to koło miliona), to wyjdzie 4.5mln transfer + 5x500 tys za pensję. Nie mówie, że nie warto, ale danie tego 1mln Kubo przy takim jego talencie chyba też nie byłoby przesadą. Widzimy teraz jak chłopak gra.

1

@herbblaugrana A miliona dla Kubo nie chcieli dać i to jeszcze przed kryzysem ツ

0

@Naturopata Fati 8 (7 bramek, 1 asysta). Powinien być na równi z Surgent'em, a nawet zamiast niego, bo gole się bardziej liczą niż asysty (przykład 3 i 4 miejsce, Trincao ta sama suma co Kulusevski, ale że ma 1 gola więcej i 1 asystę mniej to jest wyżej).

1

@FDJ To tylko pokazuje gdzie NAJCZĘŚCIEJ się pojawiał na boisku, to że biagał czasem na LS, w obronie czy na środku pomocy to fakt, ale najwięcej go było w tych miejscach.

8

Fajne zestawienie :-)
P.S. Po wejściu w zdjęcie będzie widać różnicę u 8 trenerów (Rijkaard, Guardiola, Vilanova, Martino, Enrique, Valverde, Setien).
https://x.com/Kowal___30/status/1282653070225289216

0

@MarioVeB! I bardzo dobrze, Barca nie powinna dawać za niego więcej gdyż po prostu nie jest tego wart. Niecały jeden dobry sezon (nawet nie bardzo dobry), a później reszta czasu to kopanie się po czole, a Ci łaskwie schodzą do 90mln. Chyba hrywien.

1

@MesQueUnClub_87 I pomyśleć, że oni chcą z nim jeszcze Indiane Jonasa 5 robić. 78 lat.. Mogliby już sobie darować i nie niszczyć serii w ten sposób, albo zrobić coś sprzed epoki Forda (czyli akcja po "Młodym Indianie" ale przed Fordem, gdzie mógłby zagrać np. Chris Pratt). Albo całkowicie zostawić temat i zamknąć wieko wspaniałej serii - poza 4 częścią..

0

@BarcaInfo Wszytko powyżej 50mln euro za Lautaro będzie dużym ryzykiem wtopienia kasy. Do 50mln taki klub jak Barcelona może jeszcze brać to na klatę z uwagi na pozycję zawodnika. Oby nic z tego nie wyszło...

Tak wiem nie mamy dobrej 9'tki w formie, ale po co kupować Lautaro? Żebyśmy dalej nie mieli dobrej 9'tki w formie? :-(

0

@Kusco15 Razem z Najmanem. Jeden trzyma, drugi bije.

1

50mln i dopiero pogadamy. Wszystko powyżej to cholerne ryzyko i duża szansa wtopienia kasy. Nie warto.

0

@masq Tzw. pewniaczki :)
Dobrej nocy, również uciekam.

0

@Mesi12 Tak zyebać.. :(

1

@koksik2700 Pamiętajmy, że jeżeli mówisz o II turze, to nie było innego wyboru między jednym wysypiskiem a drugim (PO i PiS). Ważne, że w I turze wyglądało to inaczej wśród młodych (19-29 lat), gdzie przebił się na 2 miejsce Bosak (sam głosowałem) oraz Hołownia (3 miejsce). To rodzi nadzieje.

0

@MarioVeB! Chłop wie co mówi.

0

@VamosB Podpinam się do prośby.

1

Nie wiem czy było, ale Bale pięknie wyłożone na swoją sytuacje :-D Chłopak zadowolony, priorytety inne, więc w sumie nie ma co się dziwić.
https://x.com/totalcristiano/status/1281726002360705031

16

Dembele dawaj dawaj, warto!

4

Jedyny słuszny i merytoryczny komentarz do poziomu gry Barcelony we wczorajszym meczu:


1

"Lautaro jest wart 90 milionów euro" [SPORT]

Można wyłączyć. Dziękuje, dobranoc.

0

@HolyGoalie97 Polsat zabronił :(

1

Od oglądania takiej gry to przecież można sobie wzrok popsuć..

13

A PO MECZU:
➤ Przeciwnik grał solidnie w obronie
➤ Nie mogliśmy swobodnie rozgrywać piłki
➤ Cierpieliśmy w drugiej połowie
➤ Zasłużyliśmy na zwycięstwo
➤ Jesteśmy zadowoleni z naszej gry
➤ Zabrakło nam szczęścia
➤ Mieliśmy problemy z wykończeniem

3

Wspaniały to jest mecz, nie zapomnę go nigdy.

7

Hej, Riki, głupia sprawa... Rozgrzewaj się, wracasz na boisko.

3

Najlepszy zawodnik w pomocy (Riki Puig) zmieniony... Można wyłączyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?