Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SHIBA Po konferencji Verrattiego :-D
Musiałem.
0
@chudymc Archero, Age Of War
4
@Junngeas
1. Suarez
2. Henry
3. Ronaldo Nazario
4. Lewandowski / Ibra
5. Szewczenko
0
@kamiVeB Po konferencji Verrattiego, która będzie o 20:00.
4
Zaorają stadion Juventusu i posadzą rzepak.
0
@FafitFCB Żarty się skończyły..
2
@Demazo 0zł + zaznaczona opcja "Do negocjacji" co oznaczałoby, że Barca może dopłacić do transferu, opłacić pensję zawodnika i przewieźć mu walizki z rzeczami.
4
Niczym północnokoreańskie wybory :-P
0
@nelson25 Ja wcale go nie przezywam. Wrzucam raz kiedyś kilka meczy dla podbicia emocji i żadnej przegranej kasy nie żałuje, śmieje się tylko że bardzo często są to właśnie te 1 mecze :) A tu akurat zagrałem po 5 miesiącach przerwy i co? I wielkie właśnie jajo, 1 mecz. BÓG TAK CHCIAŁ.
3
W biurach sędziowskich słychać działający biurofax drukujący potwierdzenie przelewu. [Cartoon Network]
0
Klasyczna tasiemka, gdzie nie wchodzi 1 mecz. I to jeszcze Real mi napluł w twarz... Eh. Stawka "odpowiednia" pod emocje na taśmie: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjY0NDgwNjYwMTqaUZfOclk2Oyd4LCs%3D&kind=M
Dobranoc.
0
@BarcaInfo Kwestia godzin.
2
Gerard Romero przestań mi Riquiego Puiga prześladować!
1
Ja wciąż nie wierzę, że Koeman chce odejścia Puiga. Tak samo jak od początku nie wierzyłem, że Messi odejdzie tak i tu nie wierzę, że Riki poleci.
1
Może Puig odczuwa jakiś dyskomfort po treningach i zapobiegawczo woleli go nie powołać. Poczekajmy na jakiejś może konkretniejsze info niż cisnąć od reazj trenera.
1
@Chakalaka Sprzedać.
0
@Jaca27 Pewniaczek.
0
@Jacu327 Przeszedłem, polecam.
1
Żeby było jasne. Suarez jest świetnym napastnikiem, jednym z najlepszych w historii i dał Barcelonie wiele. Po prostu jego wiek i "forma" którą prezentuje od dawna jest niewystarczająca na taki klub jak Barca. Wiem, że liczby miał nienajgorsze, ale patrząc na ilość spieprzonych akcji jakie miał i ma notorycznie.. Eh no dużo. Dużo za dużo. Po prostu niech już dogra gdzieś na emeryturę piłkarską, zawsze będzie tu legendą :)
78
Podobno włókna mięśniowe Busquetsa są najrzadziej występującym tworzywem we wszechświecie. Na drugim miejscu jest antymateria. [Wiedza i Świat] #Potwierdzam
0
Przestańcie łykać jak te pelikany fake newsy od jakiegoś DeportesCuatro.. :)
0
@BarcaInfo Reszta to historia..
0
@masq Z tego co czytałem to dzisiaj właśnie miał być i były to informacje zamieszczone chyba 2 dni temu, więc dosyć niedawno. Miał wpaść na Twittera najpierw niby.
0
Oby tylko stawiał na niego w pomocy, wtedy widzę światełko :)
5
@czosnekfcb mBank.
Zero opłat za prowadzenie konta indywidualnego (nie zapłaciłem złotówki od 9 lat), super ekstra UI na sprzęcie mobilnym (czyli super apka), świetne rozwiązania, zero problemów, wszystko prosto i wygodnie (np. podpinanie profilu zaufanego), zero problemów z płatnościami kartą za granicą bez posiadania konta walutowego.
1
@itmustbejoke Może musi odrobić zaległe treningi :-D
2
@IronSanHybrid Niech dadzą 20mln + 10mln zmiennych jeśli Depay wygra Złotą Piłkę w ciągu 3 lat i gitara :-P
1
@masq Z mojej perspektywy film był jednym z najsłabszych jeżeli chodzi o Nolana. Jest on bardzo oryginalnym reżyserem, który lubi przedstawiać swoje sceny w filmach w jak najbardziej rzeczywisty sposób lub sposób jak najbardziej prawdopodobny. Bardzo ciekawa koncepcja z cofaniem czasu, ale... dla mnie było tego za dużo. Po prostu. Samo przedstawienie działania tej logiki było zbyt krótkie i zbyt przeskoczone, gdyż potem bardzo łatwo można było się zgubić. Czas skakał w przód i w tył + było mnóstwo odniesień do rzeczywistości, do przyszłości oraz do przeszłości. Nie było czasu aby sobie to układać :)
Ocena: 6,5-7/10 ale za to wielki plus za muzykę i dźwięk w filmie
0
Szok.
0
@szkutnik91 Diss na Jorge! :D