4

@BarcaInfo De Jong dwie pozycje na raz? :P

0

3

100zł postawione na Trumpa przy kursie 3,05. Oby siadło!

1

@BarcaInfo Konkurencja pewnie była gruba.

3

@Qlewer Trump raczej wygra, bo zostały Stany gdzie ma przewagę i je raczej łyknie, także teraz zacznie się nadrabianie straty i wyprzedzenie Bidena.

0

@Zip Jako ekspert potwierdzam te doniesienia.

16

Jaką taktykę przygotowałeś na mecz z Barceloną?
- Będziemy grać w piłkę.

Dobre :-D

1

@RobiS poszło :)

0

@justfootball Wiktoria Gąsiewska

0

@Barcelismo Dla mnie w tej kolejności:
1. Za szybcy za wściekli
2. Tokio Drift / Szybcy i wściekli 1
3. Szybcy i wściekli 5

7

@Encore Nasza duma!

2

@NeroTFP W kwestii PiS'u zdecydowanie. Wyraźnie powiedział kilka lat temu po wyborach parlamentarnych, że "będzie Was PiS tegował w XYZ, będzie Was PiS tegował tak jak Was Platforma nie tegowała. Ta bulwa ten mały człowiek niedobry Kaczyński bleh, zniszczy Was!". Rzut za trzy.

1

@IronSanHybrid Ciekawe ile ćwiczyli :>

0

Hahahaha ale jaja

1

@VamosRakieta Żeby nie było tak, że Ty wróciłeś to on też jednak zawróci :-P

0

Czy ktoś wie jak wyglądają pierwsze mecze Rafinhi w PSG i jak sobie radzi? Bardzo lubiłem naszego byłego gracza i życzę mu jak najlepiej, ale nie oglądam meczów PSG wiec nie wiem :(

0

@DaPi Stare baby zadowolone i cyk.

10

@clyde Ciekawe który z Amigosów Ci ją dostarczy. Jak Busquets to będzie zimna :-D

0

@FanBarcy22 i ja również!

2

@Encore Ma ktoś screena? Ja się chętnie pośmieje z Karakana, bo nie zdążyłem się załapać :-(

0

@Adamski69 Do 653636³ razy sztuka! To będzie TEN kupon.

0

Ten 2020 jest tak samo gruby co letnie okienko transferowe z 2017 roku.

3

Terlecki: Pani Jachira jest wykluczona z posiedzenia Sejmu. A kto to jest ta blondyna wysoka co tam tak stoi?

Grubo haha

4

No i prawidłowo.

0

@busquets5 Problem z 10'tką w Barcelonie jest taki, że musi ona sporo harować w pressingu co dawał Couthino, co daje Pedri i co robi Riki Puig. Messi ma inne zadania, jest wolnym elektronem ale skupia się bardziej na pojedynczych zrywach i napędzeniu akcji. Innymi słowy nie może (i może nie jest w stanie fizycznie) cisnąć cały mecz w mega pressingu i jeszcze co chwile przyśpieszać akcje ofensywne i robić po 30 sprintów na mecz na bramkę rywala - dlatego jest "trochę" zwolniony z tego elementu (co nie oznacza, ze wcale ma nie uczestniczyć w pressingu).

0

W obliczu kontuzji na 10'tce powinni wystawiać Pedri'ego, a na ławkę posadzić Riki Puiga, aby mógł wchodzić i zmieniać chłopaka i łapać minuty. Liczę na to i mam nadzieję, że się nie przeliczę!

7

To jest chore, że będąc trenerem czyli takim pośrednim "liderem" drużyny nie można wypowiedzieć się w temacie sędziowania. Jeśli nikt by nic nie mówił, to nic by się nie zmieniło - może o to im chodzi...

0

@Woland10 Musisz jego zapytać, ale niestety nie mam numeru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Woland10 Obiecał mamie (po śmierci taty w lipcu), że będzie to jego ostatnia walka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?