Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BarcaInfo De Jong dwie pozycje na raz? :P
0
@paweldunajecfcb Tak.
3
100zł postawione na Trumpa przy kursie 3,05. Oby siadło!
1
@BarcaInfo Konkurencja pewnie była gruba.
3
@Qlewer Trump raczej wygra, bo zostały Stany gdzie ma przewagę i je raczej łyknie, także teraz zacznie się nadrabianie straty i wyprzedzenie Bidena.
0
@Zip Jako ekspert potwierdzam te doniesienia.
16
Jaką taktykę przygotowałeś na mecz z Barceloną?
- Będziemy grać w piłkę.
Dobre :-D
1
@RobiS poszło :)
0
@justfootball Wiktoria Gąsiewska
0
@Barcelismo Dla mnie w tej kolejności:
1. Za szybcy za wściekli
2. Tokio Drift / Szybcy i wściekli 1
3. Szybcy i wściekli 5
7
@Encore Nasza duma!
2
@NeroTFP W kwestii PiS'u zdecydowanie. Wyraźnie powiedział kilka lat temu po wyborach parlamentarnych, że "będzie Was PiS tegował w XYZ, będzie Was PiS tegował tak jak Was Platforma nie tegowała. Ta bulwa ten mały człowiek niedobry Kaczyński bleh, zniszczy Was!". Rzut za trzy.
1
@IronSanHybrid Ciekawe ile ćwiczyli :>
0
Hahahaha ale jaja
1
@VamosRakieta Żeby nie było tak, że Ty wróciłeś to on też jednak zawróci :-P
0
Czy ktoś wie jak wyglądają pierwsze mecze Rafinhi w PSG i jak sobie radzi? Bardzo lubiłem naszego byłego gracza i życzę mu jak najlepiej, ale nie oglądam meczów PSG wiec nie wiem :(
0
@DaPi Stare baby zadowolone i cyk.
10
@clyde Ciekawe który z Amigosów Ci ją dostarczy. Jak Busquets to będzie zimna :-D
0
@FanBarcy22 i ja również!
2
@Encore Ma ktoś screena? Ja się chętnie pośmieje z Karakana, bo nie zdążyłem się załapać :-(
0
@Adamski69 Do 653636³ razy sztuka! To będzie TEN kupon.
0
Ten 2020 jest tak samo gruby co letnie okienko transferowe z 2017 roku.
3
Terlecki: Pani Jachira jest wykluczona z posiedzenia Sejmu. A kto to jest ta blondyna wysoka co tam tak stoi?
Grubo haha
4
No i prawidłowo.
0
@busquets5 Problem z 10'tką w Barcelonie jest taki, że musi ona sporo harować w pressingu co dawał Couthino, co daje Pedri i co robi Riki Puig. Messi ma inne zadania, jest wolnym elektronem ale skupia się bardziej na pojedynczych zrywach i napędzeniu akcji. Innymi słowy nie może (i może nie jest w stanie fizycznie) cisnąć cały mecz w mega pressingu i jeszcze co chwile przyśpieszać akcje ofensywne i robić po 30 sprintów na mecz na bramkę rywala - dlatego jest "trochę" zwolniony z tego elementu (co nie oznacza, ze wcale ma nie uczestniczyć w pressingu).
0
W obliczu kontuzji na 10'tce powinni wystawiać Pedri'ego, a na ławkę posadzić Riki Puiga, aby mógł wchodzić i zmieniać chłopaka i łapać minuty. Liczę na to i mam nadzieję, że się nie przeliczę!
7
To jest chore, że będąc trenerem czyli takim pośrednim "liderem" drużyny nie można wypowiedzieć się w temacie sędziowania. Jeśli nikt by nic nie mówił, to nic by się nie zmieniło - może o to im chodzi...
0
@Woland10 Musisz jego zapytać, ale niestety nie mam numeru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Woland10 Obiecał mamie (po śmierci taty w lipcu), że będzie to jego ostatnia walka.