1

@IronSanHybrid Dokładnie. Winę ponoszą wszyscy Ci którzy wpadli na taki pomysł oraz Ci którzy bagatelizowali i pomijali problem. Teraz kiedy gunwo wybiło wszyscy się obudzili. Wstawać, zesraliście sie! :-)

0

@DaPi Conorowi nie opłaca się to ani trochę, bo:
- ani na tym nie zarobi dobrze (to że dostał 100mln za boks to nie znaczy że w UFC mu płacą takie same pieniądze za walki, tam dostaje o wiele mniej, a w Fame by dostał pewnie 1/10 tego co w UFC),
- ani wizerunkowo to nie jest dobre (walka w cyrku z patusem),
- ani to nie jest wyzwanie (połamałby Kasjo w pierwszej minucie i tyle by było).

Nie ma szans na takie coś - i bardzo dobrze.

1

@Janiama
1. Lewandowski
2. Zmarzlik
3. Świątek
4. Błachowicz

1

Jakieś takie zaspane podania ma ten Pjanic. Nie widać w nich żadnej dynamiki. Nawet biegnie za akcją jakby zaraz miał zasnąć..

0

@ProMILs Oczywiście, jednak uważam że ma zdecydowanie większy potencjał niż Andre "GOAT" Gomes, który nawet nie dawał nadzieji na lepszą grę :-)

20

Ja tam uważam, że Trincao ma mega potencjał, tylko potrzebuje ogarnia z chłopakami. Mało kto wchodzi robi robotę, a widać że chłopak cały czas idzie do przodu :-)

1

Ale Dest ma gaz z Rosji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

"koszt sprowadzenia 20-latka może wynieść dużo ponad 100 milionów euro, także ze względu na prowizje dla Raioli i ojca piłkarza."

Dlaczemu mama i rodzeństwo nie pobierają prowizji od transferu? Czemu tylko stary?

2

Ja to nie wiem czemu ludzie stąd chcą żeby Zidane odszedł z Realu. Przynajmniej śmiesznie jest :-D

7

Real ostatni raz taką padakę grał w sobotę..

1

@damianex10 Ludzi niespełna rozumu nie brakuje jak widać..

2

Osz kurła co siadła! Wielki Griezmann!

2

@normasubiektywna Ależ ja na ciekawostki i anegdoty jestem jak najbardziej na tak! Jedynie chodzi mi o takie "De San'y", które z góry wiadomo że nie są niczym konkretnym poparte, a doprowadzają do niepotrzebnych i najczęściej złośliwych dyskusji psujących dobrą atmosferę :)

1

@Encore Dokładnie, nawet już powołania na mecz nie dostaje... Mecz z Dynamo oglądał w sypialni w domu... Koniec legendy :(

12

Pani Julio, musicie wrzucać takie pseudo rewelacje? Tryliard newsów od The Sun na poziomie sprawdzalności 0% nic nie nauczyło? Potem pod takimi wrzutkami wyskakują wazony, które piszą "a niech spada do tego Chelsea, tylko mu na kasie zależy, nic już nie gra, tylko człapie, wielka gwiazdeczka"... Po co prowokować? Chyba, że to w celu ich wyłapania i banowania, to wtedy jeszcze zrozumiem.

0

@Kukiz FCB Aaaa faktycznie, zapomniałem że to była połowa, rzeczywiście. Thx! :)

0

@Bartek22 Dla mnie 1 sezon był "mdły", kolejne lepsze choć te pierwsze 3 sezony trochę przeciągane były przez odcinki "zapychacze". Netflix wprowadził fajne orzeźwienie i 4 oraz 5 sezon bardzo dobrze mi się oglądało, czekam na 6 :-)

0

Jakby się udało, to świetnie :-)

1

@Kusco15 Gdzie jest MARIUSZ PUDZIANOWSKI?!

2

@BarcaInfo Skromny chłopak z Dębicy.

8

Koniec przyjaźni Mateuszka Borka i Marcina Najmana.

0

@DaPi
- Pepsi Max Vanilla
- Pepsi Max Mango
- Kawa (warianty z mlekiem)
- Herbata (jaśminowa, czarna, zielona - wersje liściaste najlepsze)

1

Kupon nie wszedł, ale co się bawiłem przy dzisiejszym meczu to moje. Brawo chłopaki!

1

Ale zabrali strzał Braithwaitowi, już szampana otwierałem..

2

12

Dest jeszcze elastico... haha co za koleś. Lubie go.

7

Ale fajnie się ogląda chłopaków dzisiaj. Widać że im sie CHCE. Pierwsza połowa trochę bez szczęścia, ale druga to już płyniemy z falą.

2

@Coutinho007 @polishtoaster Panowie hattrick co raz bliżej! Już nie wspominając o wywalczonym karnym i asyście haha

0

Suarez kto? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?