100

0 - tyle warta jest ta nagroda.

0

@Bobo25 Ugotować można sobie w domu wszystko i może to zrobić każdy, a każdy profesjonalnej każdy w domu mieć nie będzie. Trening z własnym ciężarem ciała w domu to jest kpina w porównaniu z przeciążaniem ciała na silowni przy stałej progresji.

3

Morawiecki Ty bulwo, oddawaj nam siłownie! :-(

1

@FC1899Barca Oho, 50km od mojej rodzinnej miejscowości. Ładnie ładnie się starają mieszkańcy, fajna inicjatywa.

0

Chciałem Was zapytać i sprawdzić przy pomocy ankiety Z TELEFONU JAKIEJ MARKI KORZYSTACIE NA CO DZIEŃ? :-)
https://www.strawpoll.me/42348901

2

Buffon to Masterclass.

6

Wesołych pierogów wszystkim wierzącym i niewierzącym!

0

Busquets to tykająca bomba..

1

I dlatego tak bardzo istotna jest 9'tka w drużynie!

1

@Moriarty Sam wyszkolił w końcu :)

1

✮ FIFA THE BEST ✮
Oto część znanych osób ze świata piłki, które głosowały - wiadomo że lista jest dostępna, ale nie każdy zaglądał i mógł znaleźć:

Argentyna:
● Lionel Messi: 1. Neymar, 2. Mbappe, 3. Lewandowski
● Lionel Scaloni: 1. Mane, 2. Messi, 3. Neymar

Brazylia:
● Thiago Silva: 1. Neymar, 2. Mbappe, 3. Lewandowski
● Tite: 1. Neymar, 2. Lewandowski, 3. De Bruyne

Anglia:
● Harry Kane: 1. Lewandowski, 2. De Bruyne, 3. Messi
● Gareth Southgate: 1. Lewandowski, 2. Van Dijk, 3. De Bruyne

Francja:
● Hugo Lloris: 1. Lewandowski, 2. Thiago, 3, Mbappe
● Didier Deschamps: 1. Mbappe, 2. Ronaldo, 3. De Bruyne

Niemcy:
● Manuel Neuer: 1. Lewandowski, 2. De Bruyne, 3. Thiago
● Joachim Loew: 1. Lewandowski, 2. Mbappe, 3. Ramos

Portugalia:
● Cristiano Ronaldo: 1. Lewandowski, 2. Messi, 3. Mbappe
● Fernando Santos: 1. Ronaldo, 2. Lewandowski, 3. Neymar

Holandia:
● Virgil van Dijk: 1. Mane, 2. Salah, 3. Thiago
● Frank de Boer: 1. Lewandowski, 2. De Bruyne, 3. Messi

Polska:
● Robert Lewandowski: 1. Thiago, 2. Neymar, 3. De Bruyne
● Jerzy Brzęczek: 1. Lewandowski, 2. Mbappe, 3. De Bruyne

Hiszpania:
● Sergio Ramos: 1. Lewandowski, 2. Thiago, 3. Neymar
● Luis Enrique: 1. Messi, 2. Thiago, 3. Ramos

Włochy:
● Giorgio Chiellini: 1. Ronaldo, 2. Lewandowski, 3. Ramos
● Roberto Mancini: 1. Messi, 2. Ronaldo, 3. Neymar

2

@LuisSalvano No nieeeeee, już myślałem że o Kaczyńskim piszesz i już sobie wiłem cudowną wizję, że go zjedzą w internecie i wyślą na Marsa :-(

2

@Fabik Stricte dla przykładu podałem - chociaż może ktoś taki był :-)

Taki głos Lewandowskiego na Thiago. Ok, Alcantara miał świetny sezon i nikt nie ma co do tego wątpliwości, ale stawianie go jako Top 1? No trochę śmieszne - może dlatego, żeby oddać głos na tego, który nie był bezpośrednią konkurencją, ale to też takie sobie, bo głos się ewidentnie marnuje.

Już lepiej, aby Ci piłkarze co są w tym Top 5-10 nie mogli oddawać w 2 etapie głosów.

1

FIFA THE BEST
To, że te głosowanie jest z duby, to wiemy wszyscy. Kolesiostwo, brak obiektywizmu, skrajnie różne głosy, itd. A co sądzicie, gdyby wprowadzili głosowanie podzielone na 2 etapy?

● ETAP 1
To co jest teraz, czyli dostają jakąś tam listę Top 50 czy Top 100 zawodników i mogą głosować jak uważają. Po zliczeniu głosów wybiera się np. Top 5 czy Top 10 piłkarzy z największą ilością głosów, którzy przechodzą dalej.

● ETAP 2
Ci wszyscy, którzy głosowali głosują PO RAZ KOLEJNY, tyle że na graczy już tego "zawężonego" kręgu, czyli tego Top 5 lub 10 z największą liczbą głosów. Po drugim głosowaniu zwycięża ten, kto otrzymał najwięcej głosów i widzimy kolejne miejsce zgodnie ze statystyką.


Wtedy takie głosy jak na Thiago, na Navasa, na Salaha czy na Busquetsa (nie mówie, że to źli piłkarze którzy nie mieli dobrego sezonu - no może poza Busim) nie będą stracone i dziennikarze oraz piłkarze skupią się na esencji i ścisłej Topce, a nie na wazeliniarstwie. Oczywiście część oddających powtórzy swoje głosy z etapu 1, bo jego trójka będzie się znajdować w tej ścisłej czołówce, ale z 50-60% oddanych głosów to są jakieś nieśmieszne jaja..

3

Boniek posmarował..

6

Robeeeeeeeert Lewwaaandowskiiii!
A tymczasem Słoweńcy.

8

Ten Modric w 2018 roku nadal bawi.

0

Morawiecki Ty bulwo, przestań nam sylwestra prześladować!

2

@4drian0 Nie po to kupił 300 sztuk diabełków, żeby teraz strzelać nimi w pokoju :-(

23

Pierwsi niezadowoleni obywatele wyrazili już swoje zdanie.
https://x.com/kulciak/status/1339583987996454919

1

@NaFazieHitman Wróci ktoś zbanowany? :>

1

Vamos Pedri!

0

@Dejvo Motywatora i kapitana jak najbardziej tak, ale chamom w Barcelonie od zawsze dziękujemy. Takie przypadki to właśnie w Realu się zbierają: Ramos, Casemiro, Carvalaj, Ronaldo, etc. :P

0

Skuteczność nadal czasem w stylu "to jest bulwa dramat", ale za to widać różnice w intensywności, dynamice konstruowania akcji, zaangażowaniu i ilości akcji bramkowych. Robi to wrażanie i chce się oglądać! :)

1

@Dejvo Nawet fryzura i zarost podobny :P Oby charakteru takiego chama boiskowego nie miał..

0

Kurła jaki spalony!

1

Griezmann - człowiek pech

0

Barcelona vs Real Sociedad > Liverpool vs Tottenham
#FaktNieOpinia

0

Goooooooooool kurłaaa!

0

Widać jak swobodnie Pedri sie czuje w grze na małej przestrzeni i pyka sobie z Leo. Oby się chłopak uczył i rozwijał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?