Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzę i oglądam dalej, ale tak jak mówiłem na początku sezonu: SEZON PRZEJŚCIOWY, zero oczekiwań.
Plaga kontuzji, wylewy w obronie, itd. Jeden przejściowy sezon na dekadę mi pasuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dest już nakrył czapką Mbappe, można wyłączyć.
0
@Sulimo Czyli bierzemy pod uwagę, że jak nie będziemy wystarczająco dużo płacić piłkarzom i agentom itd. to sporo piłkarzy do nas nie przyjdzie? Jakby jasne rozumiem, ale po prostu trzeba się liczyć z tym, że by ograniczymy wydatki i zaoszczędzimy/odłożymy, ale inny klub da piłkarzowi oczekiwaną kwotę, piłkarz tam pójdzie, zrobi klubowi wyniki, zarobi mu kasę, a my zostaniemy z wychowankami, gdzie nie każdy wypala i nie każdego roku znajdujemy perełkę :) Po prostu trzeba brać to pod uwagę. Klub płacił tyle ile płacił, bo go było stać na takie kontrakty i w perspektywie jakiego czasu wszystko się zgadzało. Nikt nie brał pod uwagę, że cały świat padnie pod Covidem i stracimy ponad 30-40% dochodów. Nikt się tego nie spodziewał, nawet Rummenigge.
0
@BarcaInfo Żeby zaraz nie byli zaskoczeni jak szybko mu się coś odnowi jak wyjdzie niepotrzebnie w tym meczu bez rytmu meczowego i po świeżo zaleczonej kontuzji.. Oczywiście zakładając że wyszedłbym w 1 składzie. Gerard by się przydał, ale w obliczy tylu kontuzji, to nie wiem czy warto ryzykować.
1
@Gomess Oj tak, pięknie się to oglądało!
P.S. Podobno na 2022 jest planowana 2 część - ciężko będzie oddać ten klimat, ale może zobacze co ulepią.
3
Niestety, ale taka jest prawda. JEŚLI już się Leo zdecyduje odejść, to byłby to ciekawy kierunek dla niego i dla jego piłkarskiej "emerytury" po City (mają swoje kluby w MLS).
Mimo wszystko liczę, że zostanie z nami do końca. Widać ponownie iskrę w grze, widać że Koeman robi dobrą robotę i zespól fajnie funkcjonuje, idzie nowy prezydent (zapewne Laporta, którego Leo wspiera). Szanse rosną!
10
@PatrychoO Najbardziej podobny ze wszystkiego, to jest jego wąs.. Masakra.
1
Fajnie dzisiaj gra ten Żul Kunde.
0
Realowi to sprawdzają na VAR nawet czy przeciwnik poprawnie rzut z aut wykonał..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@M4jkellmquc Jaki pressing? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 Proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzyk_(obraz)
3
Rzygam Busquetsem...
0
Umtiti jak zwykle "pełna poświęcenia interwencja goniąc sprintem za obrońcą" po failu...
1
Of to podanie do Ter Stegena... już mi pikawa stanęła, bo myślałem że będzie own goal..
0
@pele1282 I ten Jakimowicz znowu... Eh.
1
@Colon Dla mnie chyba największy talent jaki do końca nie wypalił i pokazał swoich umiejętności.. :-(
2
@Jonyx Ja uważam, że do jego postawy moralnej i osobowości nikt nie miał nigdy pretensji, bo on zawsze pokazywał się ze skromnej strony, bez kontrowersji. Bardziej chodziło o poziom albo styl grania, bo tutaj to jednak był często kanał :(
5
Bardzo trafna i aktualna wypowiedź co do tego co się dzieje w Polsce jeżeli chodzi o temat aborcyjny:
"Amerykańska dziennikarka Ana Kasparian ostro zareagowała na wizji na powoływanie się na religię w kwestiach polityki i stanowienia prawa w oparciu o Biblię. Wypowiedź pochodzi z 2018 roku i dotyczy sytuacji w USA":
https://joemonster.org/filmy/109302
Idealnie trafione w sedno kulturalnego problemu jaki mamy w naszym kraju.
0
@Bruti Spadki jako takie nie, bardziej będzie korekta (czyli dojdzie do spadku). Część ludzi w pewnym momencie zrealizuje zyski na jakimś pułapie i cena spadnie chwilowo. Korekty na krypto w granicach 15-35% to norma, także aktualnie można się spodziewać jakiejś korekty do np. 38k $, bo to tylko 19% korekta i nie byłaby niczym zaskakującym - będe wtedy dokupywać BTC, chociaż liczę że spadnie jeszcze niżej, byłoby pięknie :P
0
@Alistar74 Mimo wszystko i tak warto kupić nawet część, BTC odpali jeszcze fest. Nie trzeba kupować całego BTC :)
0
@Alistar74 100 000 $ już niedługo (okolice marca) :-)
0
@kamyk_23 Tylko ze złotem może być tak samo jak i innym kruszcem. Jego cena jest wyznaczana na podstawie rzadkości i popytu. Bitcoin jest ultra rzadki w porównaniu do złota + całość systemów finansowych zmierza w stronę cyfryzacji, a Bitcoin jest w tym temacie liderem :( Ale ok, mamy różne zdanie w tym temacie i cieszę się. "Zweryfikujemy" rzeczywistość za kilka/kilkanaście lat, zakład o klasyczne "przekonanie" :-)
0
@kamyk_23 Ale wiesz, że Bitcoin nie działa tak jak normalna waluta oparta o kruszce? Szanse na to, że Bitcoin w ciągu 10 lat zastąpi złoto jako rezerwa finansowa to z 10-20%. Złoto jest kruszcem, który nie jest ograniczony i jest manipulowany mooocno. Plus jest scentralizowany, więc można go kontrolować co się dzieje na świecie od X lat. Bitcoin jest zdecentralizowany i jest ograniczony, chętnych na jego posiadanie przybywa czy to w sektorze wielkich korporacji czy klientów indywidualnych, a jeśli jest ograniczony a popyt rośnie, to będzie rosła cena. Śmiem stwierdzić, że jest bardziej bezpieczny w inwestycje długoterminowe niż złoto.
1
@FC1899Barca Ogólnie świeca spowodowana zakupem BTC przez Teslę już poszła do góry, kolejne wzrosty nie będą bezpośrednio spowodowane przez Teslę, a raczej pośrednio. Kiedy nowi "giganci" (jak właśnie Tesla) wchodzą w krypto, to kolejne firmy czy wielkie fundusze dostają duże Cojones i w końcu inwestują część swojego kapitału w kryptowaluty (przeważnie w BTC), gdyż widzą w tym sens i przestają mieć wątpliwości.
Kilka dni temu Michael Seylor (prezes MicroStrategy) prowadził wielkie szkolenie dla wielkich korporacji co do kryptowalut. Można się spodziewać, że z każdym dniem co raz więcej podmiotów będzie chętnych do inwestowania w krypto, a cena 100 000 $ za 1 Bitcoina do połowy/końca marca to już dzisiaj niemal pewnik :)
@kamyk_23 co masz na myśli?
1
@NaFazieHitman Ładnie tam Elon pompuje balon :P
1
@NaFazieHitman A były i krypto które robiły w ciągu tygodnia +350% :-)
13
Szczęście w nieszczęściu, że tylko tyle..