0

2-1 !!!

0

@El dominatore Dokładnie, nie byłbym zaskoczony. To nie przypadek, że czarnoskórzy mają taką opinie. Nic bez powodu się nie bierze. To co było kiedyś z niewolnictwem to jedno i nie było to dobre, ale aktualnie sprawa powinna być oddzielona grubą kreską.

0

@joloskyy Właśnie ja 2 lata temu skończyłem na chyba 1 odcinku 9 sezonu. Chyba czas odkurzyć.

4

@BorzyKrzys Całkiem przypadkowo zaatakował czarnoskóry.

0

Jak to mówił klasyk: "oszukuje mnie, wstaaała s*ka*

1

@Worny Hehe, a już było pisane że wszystko dogadane. Tyle warte są te gazety. Tyle samo co Ziobro..

0

Ostatnio pisano, że ofertę już dostał i czeka na jej rozpatrzenie do końca sezonu, teraz info że jeszcze jej nie otrzymał.

Kolejny dzień pisania rewelacji wyciągniętych z tyłka wśród hiszpańskiej prasy.

0

@igor69 Żeby ich tam zaraz Putin nie wyrzucił z ich ziemi :-)

1

@IronSanHybrid Najważniejsze to było oddanie karnego Mascherano!


4

@BarcaInfo Dzięki za kawał dobrej roboty! :-)

0

@Nocturno Wyznaje podobną religię, po prostu dziwi mnie napędzający się temat, którego według mnie nie ma :-)

6

Ja nie wiem o co chodzi z tym Riki Puigiem i rzekomym parciem na szkło. Na boisku jest z kilkanaście kamer i tyle samo albo więcej fotografów i to one/oni go pokazują, a nie on siebie na zawołanie :-)

A to że pierwszy podbiega do zawodnika, to może też dlatego, że ma najbliżej, bo jest ofensywnym graczem, a zazwyczaj Ci strzelają gole lub asystują.

Mam wrażenie, że pokazali Puiga kilka razy pod rząd jak jest w centrum i już padł taki wniosek, a teraz każde jego pokazanie w telewizji albo jak się uśmiecha tylko nakręca taką opinie.

Może niesłusznie, a może i słusznie. Osobiście uważam, że trochę temat przesadzony i napompowany :-)

Jakie jest Wasze zdanie?

0

@bdoss Ale to chyba od połowy sierpnia jakoś

1

@bdoss Trzeba uwzględnić okres wakacji :)

2

@lukaszmatusiewicz Dla mnie sezony kiedy trenował Valverde + ten ostatni.

Co do Valverde, bo zaraz może paść argument, że "ale jak to, były puchary!", to po prostu styl gry jaki narzucił sprawił, że pierwszy raz od kilkunastu lat nie chciało mi się oglądać meczów Barcelony. A to ciężkie do zrealizowania, Valverde się udało, szacunek!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@insp1re Eminem - Rap God (od 4:25)

0

Brawo Laporta! Trzeba wymienić LM, bo to konający turniej... #TakDlaSuperligi

6

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że 12 założycieli przygotowywało ten srogi plan od tych kilku lat, a nagle 1 dzień po jego ogłoszeniu zaczynają uciekać i rezygnować. Nie brzmi Wam to jak fake? Tak samo jak Florentino Perez, który wczoraj dał gruby wywiad - gdyby wiedział że to nie ma szans wypalić, to myślicie że wyszedłby oficjalnie reprezentując 12 innych klubów lub nawet swój jeden czyli Real Madryt i zaryzykowałby kompromitację? Mocną wątpię. Aktualnie raczej jest walka jednych i drugich o "zaktualizowanie" warunków finansowych i bonusów. Możliwe, że LM zostanie a SL nie będzie, ale raczej nie odbędzie się to już na "starych" warunkach.

Wczoraj jeszcze "zaorał FIFE", a dzisiaj już widzę w komentarzach "beka z Pereza i Realu". Pamiętajmy, że ten projekt miał dać dodatkową kasę, aby m.in. Barcelona mogła wyjść z kryzysu.

P.S. Jestem ZA Superligą. FIFA i UEFA robią sobie co chcą od dawien dawna...

0

Klasycznie: MOŻNA WYŁĄCZYĆ.

24

Albo Superliga vs Liga Mistrzów :-D
https://x.com/WujaJurek/status/1384278487754711046

1

Oni nawet rzut z autu nam sprawdzają na VAR..

5

@chavez Jak najbardziej, chociaż teraz jest możliwość na cokolwiek :P

8

Chyba jeszcze nigdy tak bardzo nie chciałem żeby Barca wygrała Puchar Króla jak dzisiaj ❤

1

12mln brutto, to 6mln netto w Hiszpanii. Niby dużo i niedużo jak na takiej klasy zawodnika, ale jednak jak ma być tylko zmiennikiem, to całkiem sporo. Fajny zawodnik, ale jeśli do grzania ławki, to lepiej wziąć Depaya, który dostanie mniej, jest młodszy, gra świetnie, jest bardziej wszechstronny i zawsze można go jeszcze sprzedać z zyskiem lub wyjść na 0.

0

@MatiFCB2000 Jak już słucham, to w takiej kolejności:
- RMF Classic
- RMF FM / Radio Zet
- RMF MAXXX

4

@masq Konfederacja

0

@Kukiz FCB Może aktualizacja oprogramowania TV (w ustawieniach) albo rozłącz się z siecią WiFi i połącz raz jeszcze.

1

To jest podobna sytuacja jak kiedyś u nas "Neymar zostaje w Barcelonie na 200%", i co? I wiemy jak to się skończyło. Dowiemy się jaki będzie finał w letnim okienku. Dla mnie te wypowiedzi mają po prostu swój cel jakim jest np. zmniejszenie szumu medialnego, wywieranie presji na zawodnikach, itd. Nic specjalnego.

0

Ależ meczycho! Pierwszy raz od 6 lat chciało mi się oglądać mecz, w którym nie grała Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?