Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghazul3293 Możliwe, że nie są zainteresowani aktualnie pracą w roli trenera i odpoczywają :-)
0
@tomono Czyżby to? :)
2
Komentarz usunięty
5
Bardzo dobrze, że Koeman zostanie.
Trener musi czuć zaufanie ze strony zarządu i powinien mieć MOŻLIWOŚĆ poprowadzenia zespołu na własnych warunkach - czego przez cały sezon Koeman NIE MIAŁ. To jest ta niby mała, a jednak ogromna różnica. Poczekajmy na transfery (IN i OUT) i zobaczymy co uda się zdziałać w przyszłym sezonie.
0
@itmustbejoke I bardzo dobrze! Oby Ronald został :)
0
@BorzyKrzys Sos ewidentnie był za ostry..
1
@Messibestplayerintheworld Oh no.... Anyway.
0
@DaPidejpi
1. Starożytna Grecja - mitologia, mnóstwo uczonych i wynalazków, wspaniała architektura + najpiękniej odwzorowany świat w Assassin's Creed Odysey
2. Starożytne Egipt - taki bym powiedział "inny" świat, bo jednak mocno wyróżniający się pod wieloma względami od pozostałych, bardzo oryginalne pismo, ceremonie, bóstwa, budowle.
3. Starożytny Rzym - od razu na myśl mi wpada film Gladiator. Wielkie cesarstwo, wielkie osiągnięcia, ale mniej powalające od dwóch pozostałych.
4
Tomasz Hajto klasycznie zezłomowany: https://ibb.co/D4J8hp8
0
@Sulimo Zgodzę się, ale Busquets powinien mieć mocną konkurencję i powinien być rotowany kiedy faktycznie gra przysłowiowy "kibel".
0
@Tomek_TF Wygramy.
1
@BlaseR9 Wieczór poetycki w Hejt Parku z moim ulubionym pisarzem Jasiem Kapelą, ileż to człowiek na to czekał!
2
@JohnnyBarca % wyliczony niczym ze wzoru Hajty :-D
0
@RobiS Głęboka korekta, spadł do 30tys dolarów, powybijał stop lossy i słabe ręce i już rośnie, aktualnie 38 tysięcy. Teraz kierunek kolejne ATH.
0
@Kidd Trochę z tymi predykcjami o 100k na koniec Q1 się nie mogę zgodzić, bo ani u mnie ani nigdzie takich predykcji nie widziałem. Widziałem za to predykcje o 550k na koniec Q1 oraz około 90-100k na lipiec oraz między 180-350k na wrzesień-listopad i tego się póki co trzymam :-) Jeśli dokupiłeś teraz to owocnych wzrostów! :)
0
@qbuteq Na besse zdecydowanie za szybko, jesteśmy w połowie, bessa będzie w okolicy października - listopada.
1
@malicinho Aktualnie ~$35k. Tutaj masz predykcje, obecny cykl jest bliźniaczo podobny do tego z 2017 roku:
1
@NaFazieHitman Dokupione na dołku :-)
1
TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA, ale ja bym (i dokupiłem) teraz kupował BitCoin'a :-) Piękna korekta poszła.
0
@lj89 Ogarnięcie giełdy Binance lub BitBay, mogę Ci podesłać na priv link do tego jak się poruszać, zarejestrować, kupować/sprzedawać krypto.
1
@macio_944 Ja nawet teraz jestem w trakcie 3'ciego przechodzenia Uncharted 4 na PS4. Wspaniała gra!
2
@Pilka_jest_okragla Mielibyśmy kolejne odpływy kibiców i narzekania na marny styl Pana V. #NieDlaValverde
14
3mln, 2 letni kontrakt i ten bezcenny argentyński kaktus!
44
Oby!
0
Na jakiej pozycji najlepiej można by wykorzystać Jordiego Albe?
P.S. I nie piszcie, że na ławce :P
PLUSY:
● Szybkość
● Gra z klepki
● Wyjścia za linie obrońców
● Sporo asyst (tendencja może już być spadkowa w następnych sezonach)
MINUSY:
● Bramkostrzelność i mała ilość strzałów
● Gra w obronie
● Szukanie ciągle Messiego
● Mental do ważnych meczów
● Brak tej zadziorności w walce o piłkę
● Nasycenie pucharami
Tak to mi przychodzi do głowy i na tej podstawie dla mnie to ani dobry LO ani LS. Nie wiem, wahadłowy? Sprzedalibyście czy zostawilibyście Albę?
Co sądzicie?
16
@paweldunajecfcb Jeeeeeszcze większe rozdawnictwo... Socjalizm = Komunizm
12
Tak to jest, jak rozpala się emocje i składem posklejanym niczym Frankenstein próbuje sie ugrać ile się da i potem przychodzi tzw. "zajazd".
Puknijcie się w głowę Ci, którzy liczyli, że rozwalimy w tym sezonie ligę, LM i PK.
Mając tyle problemów jakie miał od początku Koeman, cieszmy się, że mamy PK. Każdy wiedział na początku sezonu, że będzie on historycznie ciężki, a dopiero po wszystkim co się wylało zobaczyliśmy jak ciężki nas faktycznie czeka. Potem chwila nadziei, bo nadrobiliśmy punkty i już niektórym się zapomniało o przeciwnościach i zachciało trypletów.
Nie było kim za bardzo rotować, nie było nawet za bardzo kim grać. Koeman miał co miał i tym grał, tu taktyka nic nie da jak obrona pracuje na etacie w cyrku, a z przodu nie ma kto strzelać..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zauważcie, że Ter Stegen był zasłonięty, a przy takiej prędkości nie zdążysz pomyśleć żeby się rzucić w lewo czy prawo, bo piła już w bramce..