0

@Ghazul3293 Możliwe, że nie są zainteresowani aktualnie pracą w roli trenera i odpoczywają :-)

0

@tomono Czyżby to? :)


2

Komentarz usunięty

5

Bardzo dobrze, że Koeman zostanie.

Trener musi czuć zaufanie ze strony zarządu i powinien mieć MOŻLIWOŚĆ poprowadzenia zespołu na własnych warunkach - czego przez cały sezon Koeman NIE MIAŁ. To jest ta niby mała, a jednak ogromna różnica. Poczekajmy na transfery (IN i OUT) i zobaczymy co uda się zdziałać w przyszłym sezonie.

0

@itmustbejoke I bardzo dobrze! Oby Ronald został :)

0

@BorzyKrzys Sos ewidentnie był za ostry..

1

@Messibestplayerintheworld Oh no.... Anyway.

0

@DaPidejpi
1. Starożytna Grecja - mitologia, mnóstwo uczonych i wynalazków, wspaniała architektura + najpiękniej odwzorowany świat w Assassin's Creed Odysey
2. Starożytne Egipt - taki bym powiedział "inny" świat, bo jednak mocno wyróżniający się pod wieloma względami od pozostałych, bardzo oryginalne pismo, ceremonie, bóstwa, budowle.
3. Starożytny Rzym - od razu na myśl mi wpada film Gladiator. Wielkie cesarstwo, wielkie osiągnięcia, ale mniej powalające od dwóch pozostałych.

4

Tomasz Hajto klasycznie zezłomowany: https://ibb.co/D4J8hp8

0

@Sulimo Zgodzę się, ale Busquets powinien mieć mocną konkurencję i powinien być rotowany kiedy faktycznie gra przysłowiowy "kibel".

0

@Tomek_TF Wygramy.

1

@BlaseR9 Wieczór poetycki w Hejt Parku z moim ulubionym pisarzem Jasiem Kapelą, ileż to człowiek na to czekał!

2

@JohnnyBarca % wyliczony niczym ze wzoru Hajty :-D

0

@RobiS Głęboka korekta, spadł do 30tys dolarów, powybijał stop lossy i słabe ręce i już rośnie, aktualnie 38 tysięcy. Teraz kierunek kolejne ATH.

0

@Kidd Trochę z tymi predykcjami o 100k na koniec Q1 się nie mogę zgodzić, bo ani u mnie ani nigdzie takich predykcji nie widziałem. Widziałem za to predykcje o 550k na koniec Q1 oraz około 90-100k na lipiec oraz między 180-350k na wrzesień-listopad i tego się póki co trzymam :-) Jeśli dokupiłeś teraz to owocnych wzrostów! :)

0

@qbuteq Na besse zdecydowanie za szybko, jesteśmy w połowie, bessa będzie w okolicy października - listopada.

1

@malicinho Aktualnie ~$35k. Tutaj masz predykcje, obecny cykl jest bliźniaczo podobny do tego z 2017 roku:

/photo/1

1

@NaFazieHitman Dokupione na dołku :-)

1

TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA, ale ja bym (i dokupiłem) teraz kupował BitCoin'a :-) Piękna korekta poszła.

0

@lj89 Ogarnięcie giełdy Binance lub BitBay, mogę Ci podesłać na priv link do tego jak się poruszać, zarejestrować, kupować/sprzedawać krypto.

1

@macio_944 Ja nawet teraz jestem w trakcie 3'ciego przechodzenia Uncharted 4 na PS4. Wspaniała gra!

2

@Pilka_jest_okragla Mielibyśmy kolejne odpływy kibiców i narzekania na marny styl Pana V. #NieDlaValverde

14

3mln, 2 letni kontrakt i ten bezcenny argentyński kaktus!

44

Oby!


0

Na jakiej pozycji najlepiej można by wykorzystać Jordiego Albe?
P.S. I nie piszcie, że na ławce :P

PLUSY:
● Szybkość
● Gra z klepki
● Wyjścia za linie obrońców
● Sporo asyst (tendencja może już być spadkowa w następnych sezonach)

MINUSY:
● Bramkostrzelność i mała ilość strzałów
● Gra w obronie
● Szukanie ciągle Messiego
● Mental do ważnych meczów
● Brak tej zadziorności w walce o piłkę
● Nasycenie pucharami

Tak to mi przychodzi do głowy i na tej podstawie dla mnie to ani dobry LO ani LS. Nie wiem, wahadłowy? Sprzedalibyście czy zostawilibyście Albę?

Co sądzicie?

16

@paweldunajecfcb Jeeeeeszcze większe rozdawnictwo... Socjalizm = Komunizm

12

Tak to jest, jak rozpala się emocje i składem posklejanym niczym Frankenstein próbuje sie ugrać ile się da i potem przychodzi tzw. "zajazd".

Puknijcie się w głowę Ci, którzy liczyli, że rozwalimy w tym sezonie ligę, LM i PK.

Mając tyle problemów jakie miał od początku Koeman, cieszmy się, że mamy PK. Każdy wiedział na początku sezonu, że będzie on historycznie ciężki, a dopiero po wszystkim co się wylało zobaczyliśmy jak ciężki nas faktycznie czeka. Potem chwila nadziei, bo nadrobiliśmy punkty i już niektórym się zapomniało o przeciwnościach i zachciało trypletów.

Nie było kim za bardzo rotować, nie było nawet za bardzo kim grać. Koeman miał co miał i tym grał, tu taktyka nic nie da jak obrona pracuje na etacie w cyrku, a z przodu nie ma kto strzelać..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zauważcie, że Ter Stegen był zasłonięty, a przy takiej prędkości nie zdążysz pomyśleć żeby się rzucić w lewo czy prawo, bo piła już w bramce..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?