Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może jutro Pjanic w końcu usiądzie na ławce, koleś jest przeeksploatowany..
1
@SonBarcaGoku Pytanie jakie są podatki w Hiszpanii i w Anglii, bo jeżeli to co piszą media o zarobkach przeliczymy po odjęciu podatku, to Roberto zarabia mniej:
- Virgil Van Dijk: 10mln brutto - 30% podatku = 7mln netto
- Sergi Roberto: 12mln brutto - 50% podatku = 6mln netto
Mimo małej różnicy w zarobkach (na korzyść Van Dijka), to poziom sportowy ich mocno różni i to jest smutny fakt.
0
@clyde Zgodze się, troche się to przeciągało i nie każde walka była satysfakcjonująca... Co do Tenkaichi Budokai, to fajnie jakby przywrócili ten turniej, ale patrząc na fabułę, to ciężko będzie to tak nakierować, ale wspomnienia wspaniałe :) P.S. Zawsze bawi:
0
@clyde Mi się jeszcze podobał turniej wszechświatów :-)
0
Laporta powiedział dziś Koemanowi, że nie szuka trenera, a Holender zostanie na następny sezon. Rozmowy dotyczyły planowania kadry na następny sezon. Koeman akceptuje Agüero, ale chce też Depaya. [@sinconcesiones]
Podczas spotkania Laporty z Koemanem nie podjęto żadnej drastycznej decyzji, a pozostanie Holendra nie było głównym tematem rozmów. Ta kwestia jest wstrzymana do momentu zakończenia sezonu. [@esport3]
Więc w końcu jak?
2
@EleanoR Ciekawa pozycja z piękną grafiką, ale mi mimo wszystko lepiej się grało w Uncharted 4 i Assassin's Creed Odysey. Cudowne gierki! RDR2 jednak trochę mnie przynudzało :-(
5
Żadna taktyka jakiegokolwiek trenera nie sprawdzi się, jeżeli się ma:
● w obronie parodystów popełniających pierdyliard baboli,
● w pomocy tylko jednego lub dwóch kreatywnych pomocników i żadnego grającego często "do przodu",
● w ataku żadnego rasowego i robiącego przewagę skrzydłowego oraz brak 9'tki.
Jak mamy zmieniać teraz trenera, to od razu już niech negocjują z kolejnym następcą, gdyby temu nie udał się tryplet..
0
@Coutinho007 Zgadzam się.
@lukaszmatusiewicz Chyba Guardiola musiałby wyrazić chęć, żeby Koeman mógł odejść.
0
@FCB24 Sklep TOPAZ na Ursynowie.
5
Nie wierze, że ktoś tu myśli o powrocie Valverde...
Porównajmy sobie sezony Valverde i Koemana (składy jakimi dysponowali, sytuacja jaka miała miejsce na świecie, w klubie, ilość kontuzji, transfery lub ich brak), to wyjdzie przepaść jeżeli chodzi o "narzędzia" jakimi mógł dysponować Ernesto, a to co dostał Koeman.
Jestem przekonany, że gdyby Valverde był w tym sezonie naszym trenerem, to nawet PK oglądalibyśmy na plakacie..
Koeman powienien zdecydowanie zostać na następny sezon.
1
Jak sędzia doliczy mniej niż 4min to będzie wał.
3
Puiq już pokazuje jak powinien grać pomocnik!
0
Jak tego nam nie zaliczą... Nie chcę bluźnić.
0
@Pogba Nie sytuację, tylko INCYDENT :-D
0
Pozdrawiam wszystkich pelikanów, którzy łykają fake newsy od RAC1 :-)
1
@Pilka_jest_okragla Uważam, że powinien zostać na jeszcze 1 sezon.
0
Doooobra... wiadomo, że ten sezon to o kant dupy można rozbić, ale liczę że ktoś z trójki Sevilla, Bilbao, Villarreal urwie mocno pkt Realowi i jakoś to się fartem dokula do naszego mistrzostwa. Póki będą matematyczne szanse, to będe trzymać kciuki!
Ale tak jak pisałem, nikt poza Messim nie bierze ciężaru kreacji, wszystko przez niego idzie, a chłopa kryje co chwile stado wilków...
0
Dobrze, że Suarez z nami!
0
YyyyyYyyYyyYyyyyyyy
1
Stały problem, czyli ofensywnie gra przez cały mecz Messi i... nikt. Wystarczy podwajać/potrajać Messiego, kryć Griezmanna i po akcjach Barcelony... Nikt inny nie bierze kreacji na swoje barki, nadal wszyscy usilne szukają Messiego w każdej akcji, przy którym cały czas stoi stado z Madrytu.. -.-
6
Maradona co poleciał...
0
Patrząc na naszą pomoc, to czasem De Jong i Busquets coś zagrają (Busi pewnie już końcówka kariery w Barcy), a tak to raczej jakieś marginalne przypadki.. Ale i tak po co nam ktoś kreatywny do grania, kupmy Haalanda, który będzie strzelał bramki z akcji które będą wypracowywały się same z powietrza :-)
0
Patrząc na ilość plotek o podpisaniu nowej umowy przez Neymara, to pewnie chodziło L'Equipe o zeszłą sobotę.. Jestem ciekaw jutra, ale zapewne nadal nic się nie wydarzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Także tego.
3
Mówiąc w skrócie, to sędziów piecze kukiel, że ktoś "śmie" podważać ich decyzje..
9
@JANEK777 Brawo Belgia!
0
Zidane klaszczę! Brawo Chelsea!
0
Dobra teraz tylko nie włączać meczu!
1
@DaPidejpi Giełda BitBay albo Binance lub platforma Etoro.
Rejestrujesz się -> Potwierdzasz swoją tożsamość -> Przelewasz pieniądze -> Kupujesz krypto
Polecam na małe kwoty BitBay, bo przelewasz w PLN i potem kupujesz w PLN, nie ma przewalutowania na dolary albo euro, gdzie tracisz jakąś część. Na YT masz kanał Piotra Ostapowicza i jest odcinek jak działać na BitBay dla laika.