0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Patriskos To są te detale..

0

Widzę, że zdecydowana większość podziela też i moje przeczucia i wolałaby De Ligta :)

AKTUALNA ILOŚĆ GŁOSÓW: 41
1. De Ligt ~ 71%
2. Kounde ~ 12%
3. Laporte ~ 10%
4. Torres ~ 7%

2

#ANKIETA
Którego środkowego obrońcę z tych czterech wolelibyście w FC Barcelonie?
• Aymeric Laporte
• Jules Koundé
• Matthijs de Ligt
• Pau Torres

LINK: https://www.strawpoll.me/45397683

9

Czyli klasycznie:
- mecz otwarcia
- mecz o wszystko
- mecz o honor

1

@DaPidejpi Brad Pitt!

0

@JohnnyBarca Czyli na szczęście nikt wiarygodny :-P

0

@masq Tutaj też pracuje mocno klatka (górna część), więc ja bym radził robić retrakcje i depresje łopatki. Wtedy masz lepszą stabilizacje.

0

@Pedritodejong To zależy. Chłopakom (a już szczególnie Pique) kasy nie brakuje. Mogą zrobić tak, że mu rozłożą wypłatę na 6 lat i będzie dostawał ratami. Klub wyjdzie na prostą i weźmie oddech, a Gerard nawet nie poczuje różnicy na koncie :)

45

Autorski, nawet siadło!


4

@Zoker
1. Nie oglądam TV, więc nie wiem co tam leci.
2. Tak, mnie bawi :)

@teacherakademicki O dziękuję bardzo, również mnie kusi Rzym oraz Sevilla+Malaga (Paryż mam już odhaczony). Oby się udało! :)

10

A jak u Was kochani?


12

Oby nie ukadli ulotek z pobliskiej pizzerii :-(
https://x.com/Jerryoneman/status/1402491262914240514

38

Bardzo dobra wiadomość. I Pique i Alba mogą dać tej drużynie jeszcze trochę doświadczenia. Ważne, aby w przypadku słabej dyspozycji grał ktoś inny oraz żeby pensje były odpowiednie do sytuacji.

0

Uff....

14

1

@kaamil1910 Bo nie mógł już na naszą grę patrzeć. Podobno.

1

@KapitanKnykiec Może Dworczak miał tam informacje o tym czy Elvis żyje - oby!

15

Co do zainteresowania Pumy współpracą z nami (zamiast Nike), to do dziś uważam, że najpiękniejszy projekt koszulki Barcy został właśnie zaprojektowany przez... Pume :-) Cudo! https://tiny.pl/r3ctc

11

:-P


0

@Mr8lack PC czy konsola?

5

Czyli UEFA może nam skoczyć. Kto by pomyślał.. :)

5

Walka śmieszna, mega dużo klinczu ze strony Paula, musiał się jakoś ratować, a inaczej nie było już jak, a Floyd go od 3 rundy punktował. Szkoda, że bez nokautu..

3

@rafalonso1 4 rano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessiah I tego.

0

Także tego.

1

@Deviler Gala rozpoczyna się o 02:00 w nocy, ale główna walka zapewne około 04:00. Chyba TVP Sport transmituje.

2

@Uukasz_93 Nie miałbym pewności co do rzetelności tego źródła..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?