Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Patriskos To są te detale..
0
Widzę, że zdecydowana większość podziela też i moje przeczucia i wolałaby De Ligta :)
AKTUALNA ILOŚĆ GŁOSÓW: 41
1. De Ligt ~ 71%
2. Kounde ~ 12%
3. Laporte ~ 10%
4. Torres ~ 7%
2
#ANKIETA
Którego środkowego obrońcę z tych czterech wolelibyście w FC Barcelonie?
• Aymeric Laporte
• Jules Koundé
• Matthijs de Ligt
• Pau Torres
LINK: https://www.strawpoll.me/45397683
9
Czyli klasycznie:
- mecz otwarcia
- mecz o wszystko
- mecz o honor
1
@DaPidejpi Brad Pitt!
0
@JohnnyBarca Czyli na szczęście nikt wiarygodny :-P
0
@masq Tutaj też pracuje mocno klatka (górna część), więc ja bym radził robić retrakcje i depresje łopatki. Wtedy masz lepszą stabilizacje.
0
@Pedritodejong To zależy. Chłopakom (a już szczególnie Pique) kasy nie brakuje. Mogą zrobić tak, że mu rozłożą wypłatę na 6 lat i będzie dostawał ratami. Klub wyjdzie na prostą i weźmie oddech, a Gerard nawet nie poczuje różnicy na koncie :)
45
Autorski, nawet siadło!
4
@Zoker
1. Nie oglądam TV, więc nie wiem co tam leci.
2. Tak, mnie bawi :)
@teacherakademicki O dziękuję bardzo, również mnie kusi Rzym oraz Sevilla+Malaga (Paryż mam już odhaczony). Oby się udało! :)
10
A jak u Was kochani?
12
Oby nie ukadli ulotek z pobliskiej pizzerii :-(
https://x.com/Jerryoneman/status/1402491262914240514
38
Bardzo dobra wiadomość. I Pique i Alba mogą dać tej drużynie jeszcze trochę doświadczenia. Ważne, aby w przypadku słabej dyspozycji grał ktoś inny oraz żeby pensje były odpowiednie do sytuacji.
0
Uff....
14
Cela z Kudłatym.
https://x.com/gr3gor_g3/status/1402304414958903300
1
@kaamil1910 Bo nie mógł już na naszą grę patrzeć. Podobno.
1
@KapitanKnykiec Może Dworczak miał tam informacje o tym czy Elvis żyje - oby!
15
Co do zainteresowania Pumy współpracą z nami (zamiast Nike), to do dziś uważam, że najpiękniejszy projekt koszulki Barcy został właśnie zaprojektowany przez... Pume :-) Cudo! https://tiny.pl/r3ctc
11
:-P
0
@Mr8lack PC czy konsola?
5
Czyli UEFA może nam skoczyć. Kto by pomyślał.. :)
5
Walka śmieszna, mega dużo klinczu ze strony Paula, musiał się jakoś ratować, a inaczej nie było już jak, a Floyd go od 3 rundy punktował. Szkoda, że bez nokautu..
3
@rafalonso1 4 rano.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessiah I tego.
0
Także tego.
1
@Deviler Gala rozpoczyna się o 02:00 w nocy, ale główna walka zapewne około 04:00. Chyba TVP Sport transmituje.
2
@Uukasz_93 Nie miałbym pewności co do rzetelności tego źródła..