Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Możesz podrzucić, jak będe miał chwilke to zerknę :)
1
@masq FBW 4x w tyg to całkiem sporo, ja bym wolał te 4 dni treningowe podzielić tak: PUSH - PULL - LEGS - FBW
ale jeśli już chcesz tylko FBW to proponowałbym 3 dniowy i wtedy:
- 1 lub 2 ćwiczenia na duże partie
- 1 ćwiczenie na małe partie
- 4 serie na ćwiczeniach na duże partie
- 2-3 serie na ćwiczeniach na małe partie
- zakres powtórzeń na dużych partiach to 3-10
- zakres powtórzeń na małych partiach to 8-15
aaaale jeśli już chcesz tylko FBW 4 dniowy to wtedy:
- 1 lub 2 ćwiczenia na duże partie (jak dwa ćwiczenia na dużą partie to max tylko na 2 treningach, na pozostałych dwóch po 1 ćwiczeniu)
- 1 ćwiczenie na małe partie
- 3 serie na ćwiczeniach na duże partie
- 2 serie na ćwiczeniach na małe partie
- zakres powtórzeń na dużych partiach to 3-10
- zakres powtórzeń na małych partiach to 8-15
4x FBW to spory zajazd, regeneracja będzie tu odgrywać kluczową rolę.
2
@Pilka_jest_okragla W kontrakcie Matheusa Fernandesa była klauzula pozwalająca Barcelonie na jednostronne rozwiązanie umowy. [Adrià Soldevila]
9
@Messibestplayerintheworld Jak się tak okaże, to będzie piękne zaoranie tych wszystkich, którzy już bulwili na Barce/Laporte nie znając zapisów w kontrakcie (co powtarzałem od początku). Siedzimy na LR i każdą pierdołę trzeba traktować z dużym dystansem, bo nie mamy pojęcia co się dzieje w biurach Barcy.
18
I nie wyhamował... :O
https://x.com/Expensiveefails/status/1411310978738704392
3
hehehehehehe :D
0
@MarioVeB! Ale chyba nie chcesz mi wmówić, że gdzieś napisałem albo tak uważam, że zerwanie w ten sposób kontraktu jest ok? :)
Napisałem, że Barca pewnie sobie to przekalkulowała i mimo straty wizerunkowej (chociaż z mało znanym zawodnikiem) to biorą te ryzyko na klate, ale dzięki temu zapewne ugrają lepiej temat finansowo. Nic się tam nie zadziało bez przyczyny.
1
@MarioVeB! Napisałem to wyżej (rozwiązanie umowy za porozumieniem stron). Dodatkowo dodałem, że Barca na pewno brała to pod uwagę, ale może są jakieś zapisy w kontrakcie (co najważniejsze) którego nikt z nas nie zna, że takie rozwiązanie wymagałoby zapłaty jakiś odszkodowań, a zerwanie umowy i cała obecna otoczka wyjdzie Barcy na lepsze (finansowo).
0
Moim zdaniem Barcy w jakiś sposób się opłacało rozwiązać tę umowę i brali pod uwagę możliwą solówkę w sądzie, bo na pewno brali pod uwagę rozwiązanie umowy za porozumieniem stron albo sprzedaż - najwidoczniej tak opłacało się bardziej. Wątpię, aby były lepsze rozwiązania gdzie Barca by jeszcze na nich zyskała, ale z nich zrezygnowała tylko po to, aby zerwać umowę. Wszystkiego po prostu nie wiemy :)
0
@Foro Sprytny? :>
11
Ciekawe jak dużo PLN dostaje Danuta Holecka albo jak grubą teczkę na nią mają, bo nie wierze, że wciąż nie jest jej głupio opowiadać takie kocopoły w Wiadomościach TVP... Z resztą nawet nie oglądam po tym co już człowiek w życiu widział i słyszał, ale czytam w komentarzach, że cyrk trwa nadal :) #SzkodaŻycia
0
@Potezne_zakola Najlepsza bramka, to ta nr 8! :-)
1
@Amadeo1996 Jasne, widać ten "odjazd" europejskiej czołówki od czołówki CA, ale chodzi mi właśnie o to, że tamtych ekip nie warto skreślać i mówić, że taka Francja, to by ich rozjechała 5:0, bo w rzeczywistości baaaaardzo możliwe, że takie mecze by się kończyły na korzyść jednych bądź drugich 2-1 po zaciętym meczu. Oczywiście poczekajmy na MS i będziemy badać sprawę w praktyce! :-)
2
@zadafcb Pedri w drodze do finału Euro wygląda już gorzej niż Frodo w drodze do Góry Przeznaczenia.. A obok Samwise Gamgee.
0
@Gall Że tę ripostę z TT ktoś skopiował wcześniej z LR? Możliwe, któż to wie! Albo to ten sam autor :-P
0
@takisobiektos Temat tego, że EURO lepiej się ogląda niż CA to jedno, a to jak się odbiera zespoły z CA/Hiszpanii to drugie.
Poziom EURO jest zdecydowanie wyższy i bardziej wyrównany, ale chodzi o to, że często się deprecjonuje zespoły z CA, a potem przy MŚ okazuje się, że mimo ich koślawej i topornej gry często wychodzą na plus w tych meczach z europejskimi potęgami.
To samo się tyczy z zespołów z Hiszpanii, które się również traktuje niewspółmiernie do wyników z europejskimi gigantami (chodzi mi te poza Top3).
19
Coś też w tym jest... Może nie byłoby im lekko, ale sporo europejskiej "elity" mogłoby nie mieć dobrego dorobku punktowego z niektórymi z Ameryki Południowej :)
0
@Qlewer Fizolofom! :=P
1
@IronSanHybrid Osobiście kupie PS5, ale to ze względu na gry jakie wychodzą tylko na PS (exclusivy), także zależy od tego w co lubisz grać i ile :) Póki co minusem PS5 jest to, że wyszło mało gier wykorzystujących haptykę w padzie + jej pełną moc, wiec jeśli ktoś ma PS4 (tak jak ja), to radzę poczekać kilka miesięcy (ja raczej zmienie PS pod koniec roku), bo wtedy już będzie może w co grać :) Póki co to same remastery głównie. Xbox ma fajny game pass i to, że jest sporo gierek dostępnych za abonament 55zł/msc, ale ja w przykładowo mało co z nich bym grał, za to PS będzie z czasem oferował mnóstwo gier tylko na ich generację i tu Xbox zostanie trochę w tyle + pad od PS będzie dawał opcję zabawy i czucia haptyki.
Werdykt: Jeśli interesują Cię exclusivy na PS5 a masz aktualnie PS4, to poczekaj z kupnem z pół roku, a jeśli chcesz pograć tylko w część gier na Xbox, to kup sobie
Xbox Series S za mniejsze pieniążki :)
2
@neeed Ze skórką 2/10, bez skórki 9/10.
1
@AmigoBlancos Uważam, że nie powinno się zastrzegać numeru. To tylko numer. Chwałę powinny zbierać nazwiska, a nie właśnie numerki, które określają zazwyczaj pozycję zawodnika na boisku :)
0
@masq Zależy, bo jeśli chcesz poprawić siłę uchwytu, to wszelkie wiosłowania, podciągania, przyciągania i martwy ciąg do pewnego ciężaru dobrze robić bez pasków, ale tak jak napisał kolega @PeteR10 w pewnym momencie progres na MC zostanie ograniczony przez puszczający uchwyt i tu przydadzą się paski. MC proponowałbym robić do 6 powtórzeń i wszystkie serie wstępne robić zawsze bez pasków, a główne już dawać paski (chyba że dajesz radę utrzymywać ciężar). Mi się przydawały od 160kg wzwyż.
0
@bleble123 Amen.
17
Szwajcaria się zesrała metr przed kiblem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@greymid Powiem szczerze. Nie chcę mi się szukać. Ale zachęcam do tego Ciebie jeśli masz czas :-)
2
@tom9001 Na podstawie tego co mówili członkowie zarządu Barcelony w przeszłości Messi może generować do klubu 250-320mln euro brutto, także jego pensja 100-140mln brutto w przypadku takich zysków się spina.
2
@tom9001 nadal spoko, kiedy generowane przez niego pieniądze były większe niż kontrakt.
3
Messi sam przyznawał w wywiadach sporo razy, że wielokrotnie otrzymywał lepsze finansowo ofert z klubów zza granicy, ale zawsze chciał grać dla Barcy. To że zarabiał teraz 100mln brutto jest dla mnie jak najbardziej spoko w kontekście dochodów jakie generował dla klubu. Dostaje swoje, fakt, ale zależy mu żeby reszta dochodów zostawała w Barcelonie a nie innym klubie. Ktoś sobie wyobraża że nasz spokojny i skromny przez całą swoją karierę chłopak na ostatnie 2 lata kariery odchodzi do PSG? I mówiąc "skromny" nie mam na myśli wypłaty, bo dostaje tyle na ile zasługuje jak i nie mniej :)
1
@Criss18Barca Mateusz Borek