5

Zapewne news wyssany z kija, ale jeśli nie to:

Nie jestem za tym, aby prezes mówił trenerowi kim ma grać, ale akurat ten pomysł mi się podoba i jestem więcej niż pewien, że się opłaci każdej ze stron :)

2

@EdinsonCavani Ja jak oglsdalem na telefonie, to zazwyczaj między 600MB a 1.5GB mi zjadało. Zależy jaką jakość się wybierze lub ustawi.

0

Zakładając, że te 5 transferów jest zrealizowane / niemal pewne realizacji, to który z nich najbardziej Was cieszy? U mnie jest to Depay oraz Aguero (brakuje mi ciągle kogoś, kto odciąży Leo w braniu odpowiedzialności za strzelanie bramek).
● Aguero
● Garcia
● Emerson
● Wijnaldum
● Depay

1

@FC1899Barca Fatalny stan Bidena... Wygląda jakby rozglądał się za miejscówką.. Eh. Dla mnie to był od początku słaby wybór jako prezydenta, ale no cóż, Trump wielu osobom nie leżał, chciał zmian na lepsze.

Mimo wszystko fajne doświadczenie dla osób kręcących film :)

1

Halo? Jurek? Cześć, heh głupia sprawa z tym Twoim zwolnieniem..

13

Aguero kompletnie niewidoczny..

0

I po marzeniach...

6

Czyli co, można oficjalnie powiedzieć, że... POMPOWANIE BALONA CZAS ZACZĄĆ! #PolskaPoPuchar

0

@Ghazul3293 Mnie za to żenuje Twój poziom kultury osobistej oraz brak dystansu do sytuacji. Dobrze, że nie muszę otaczać się takimi osobami na co dzień :-)

1

@Ghazul3293
GOLE DLA BARCY:
BRAITHWAIT 9 - 0 AGUERO

Wniosek? Braithwait 9x lepszy :P
#SprzedaćAguero

0

@KapiFCB Chyba najbardziej prawdopodobna i optymalna wersja.

0

Jeśli mamy w składzie dwie legendarne klasyczne 9'tki (Aguero i Braithwait), to na której pozycji na ławce będzie siedział Aguero?

3

FC Barcelona dziś chwilę po 9:00 ogłosi oficjalnie zakontraktowanie Erica Garci. [Internet Explorer]

58

Aguero od godziny piłkarzem FC Barcelony i nadal bez gola... #sprzedać

1

@Hasszz Każdy może mieć swoją opinie, nawet najgłupszą, także gratuluje.

5

"Jest to trochę zaskakujące, ponieważ w bardzo skomplikowanym sezonie, naznaczonym brakiem transferów i publiczności na trybunach, pandemią, zmianą prezydenta i wyborami, które mogą mieć duży wpływ na zespół, zdobył Puchar Króla i walczył o ligę prawie do końca. W tych okolicznościach wykonał bardzo dobrą pracę. Nie można być tak negatywnie nastawionym, uważam, że zasługuje na to, by móc pokazać swój pomysł na futbol, i należy zapewnić mu spokój, transfery i mniej turbulencji. Koeman potrzebuje spokoju, ale już pokazał wiele, co widać było po jego zaangażowaniu w stawianie na młodych zawodników. Ile meczów rozegrał Pedri w wieku 18 lat?"

W PUNKT. #KoemanStay

0

@Lisek Powinni zdecydowanie napierać i się nie cofać przed szczękaniem UEFA. Mam nadzieję, że pozostałe kluby zaczną wracać z podkulonym ogonem do Superligi.

4

@MSN1998 Automat - wygodniej, przyjemniej, lepiej.

1

@tomek8756 To byłby "gwałt na antenie", gdyby Stano wziął ją w obroty..

0

@masq Heh. Drop sety są dobre żeby "wycisnąć" z danej partii maxa pod objętość. Mocniej obciążają układ nerwowy, więc lepiej robić je tylko na masie, gdzie masz nadwyżkę kaloryczną i lepszą regenerację. Najlepiej robić drop set na ćwiczeniach izolowanych. Np. jeżeli masz jakieś ćwiczenia na np. biceps, to masz je takie:
1. Uginanie sztangi stojąc 3 serie po 6-8 powtórzeń
2. Uginanie młotkowe hantli 33 serie po 8-10 powtórzeń
3. Uginanie hantla na modlitewniku lub o kolano 3 serie po 12-15 powtórzeń

to robisz drop set tylko w ostatnim (trzecim) ćwiczeniu i tylko w ostatniej lub dwóch ostatnich seriach i wygląda to tak w tym ostatnim ćwiczeniu:

1 seria - robisz 15 powtórzeń hantlem np. 12kg
2 seria - robisz 12-15 powtórzeń hantlem np. 12kg
3 seria - robisz 12-15 powtórzeń hantlem np. 12kg, odkładasz, bierzesz pd razu lżejszy hantel np. 8-10 kg i robisz na maksa jeszcze ile jesteś w stanie

Nie rób drop setów w każdym ćwiczeniu, bo się zajedziesz, a to aż tyle nie da :)

14

Piękny to był Hejt Park, nie zapomnę go nigdy.


2

Kiedy niby Capello trenował Braithwaita?! O.o

0

Boli Was WIELKI Jaś Kapela?

3

Joan Laporta moczy codziennie rano cojones w gorącej smole i nie będzie przepraszać UEFA w temacie Superligi.

1

@Kgorecki2500 O widzisz, a ja na PS4 sobie kupilem 4 miesiące temu Unity bo z części AC nie grałem właśnie w Unity i Syndicate i trochę zamula ta gierka :( Polecasz jednak? Grałeś w inne części jeszcze?
@Rust_Cohle Odyssey zrobiła na mnie MEGA wrażenie! Tylko AC2 zrobił na mnie podobne :) Piękna Grecja i możliwości eksploracji, cudo! Aż mnie kusi zagrać raz jeszcze i potem rzucić się na Valhalle..

1

@Comentateiro Miesięcznica Granadzka.

0

@masq Jeśli już musisz Splitem lecieć, to Martwy ciąg i Shrugsy bym dał w dniu kiedy robisz plecy jako pierwsze ćwiczenie, bo byłoby to najcięższe (dla centralnego układu nerwowego).

Inna sprawa, że bardziej bym polecał robić trening Push-Pull-Legs lub Góra-Dół i wtedy MC bym robił dniu Legs lub dniu Dołu :)

13

xD

1

@macio_944 Oj tak, jedynka robiła super wrażenie i świetnie się grało! :)

5

Brawo! Inni powinni brać przykład!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?