0

Prawie jak Dembele :-V

9

@BarcaInfo Trzymam kciuki żeby się udało to dopiąć jeśli są jakieś rozmowy! ❤️

0

@Rust_Cohle Zadzwoń do fryzjera i zapytaj czy czasem jakoś nie przyjmują "po cichaczu" :)

2

Jeżeli plotki o odejściu Koemana po sezonie w przypadku niewygrania dubletu mają jakiekolwiek pokrycie z rzeczywistością (w co bardziej wątpię), to jeden wielki dramat..

Chłop cały sezon czołga się w zasiekach, nad głową świstają mu pociski i nie dostał żadnego transferu. Mimo to ogarnął zespół i wygląda to fajnie. Uważam, że powinien dostać jeszcze co najmniej jeden sezon na swoich warunkach.

0

@Emhyr Dziękuje! :-P Tzn takie liczby jak ta (320mln) zawsze robią wrażenie, ale wlasnie trzeba pamiętać, że jak sie zsumuje te wszystkie "dodatki" jak pensje, premie, itd. to kwota robi się masakryczna. Taki Dembele pewnie też jakby zsumować kosztował Barce z może i 200mln przez 5 lat, a Leo to pewnie i z 600mln (ale on akurat jest tego wart) :-)

4

@Emhyr Moim zdaniem za 320mln można mieć średnią 11stke. Bo zobacz: 320mln/11 daje 29mln na transfer zawodnika (bez pensji, bez premii za podpis, bez premii dla agenta i ojca - a to wszystko było uwzględnione w kwocie Haalanda).

Zakładając że każdy z naszych 11 zawodników:
- pobiera pensje 2mln rocznie (5 lat to 10mln)
- dostaje 1mln za podpis
- agent dostaje 250tys
- ojciec gracza tuli 250tys
DAJE RAZEM: 11.5mln bez kwoty transferu na gracza

11.5 mln x 11 graczy = 126.5mln (pensje 5 lat, premie, podpisy, itd.)

320mln - 126.5mln = 193.5mln (tyle zostaje na transfery)

Czyli pierwsze primo: 193.5 / 11 graczy daje = 17.5mln na gracza.

Drugie primo: za kwotę 320mln jakie wyłożyć można na Haalanda za 5 lat ze wszystkimi kosztami można mieć 11 graczy gdzie koszt za ich transfer będzie wynosił ~17.5mln (dla klubu sprzedającego) + 2mln premii rocznej + ~1.5mln premii dla gracza, agenta i ojca.

Trzecie primo ultimo: byłby to raczej mooocno przeciętny skład z ukierunkowaniem na ujowy poza pewnie kilkoma przypadkami, które by wypaliły :-P

0

@itmustbejoke 11:10, czyli 1+1+1+0 = 3. Jaki wniosek? Sędzia doliczył ekstra minutę :D

4

@Colon Greta pewnie odbierała projekt.

1

@Yakoob Dla mnie Neymar.

0

@Barca1992 Dzisiaj wirus jest w żałobie i nie kąsa, stąd takie zachowanie milicji.

7

Niektóre okładki źle się zestarzały.


1

@FC1899Barca Messi król dostawki.. Busquets całą robotę zrobił!

0

@szkutnik91 Najważniejszy zawodnik Realu wypada w ostatniej chwili... ale pech :-(

7

Ależ emocje z jutrzejszym meczem.. Znowu dwa wielkie zespoły spotykają się by dać kolejne historyczne widowisko! Nazwiska, technika, widowiskowość, talent - tego nigdy tam nie brakuje! Nie mogę się doczekać :-)

I w związku z powyższym pytanie do Was, jak myślicie, kto wygra i jaki będzie wynik jutrzejszego starcia pomiędzy Stalą Mielec, a Wartą Poznań?

61

Czy są tu około 30-latkowie lub starsi, którzy potwierdzają to zjawisko, które także i ja widzę u siebie? :-P
https://imgur.com/ad5Rqmt

6

@Junngeas Dembele.

1

@Kondziubarca Niczym Mathieu Le Borek!

1

@Hosh Stare nawyki :P

36

Powinien być karny dla Realu!

7

Pjanic to już się pewnie zmęczył od samego oglądania intensywności meczu PSG - Bayern.

1

Nieoficjalnie: Dariusz Szpakowski rozważa harakiri!

4

Ale i tak część powie "NIE dla Neymara" ❤ ツ
#TakDlaNeymara

0

@mm_ Kto by pomyślał... :)

6

Naprawdę jedna niepotwierdzona informacja o Dembele, że rzekomo chce podwyżki jak ma zostać w klubie wywołuje takie poruszenie na La Rambli i doprowadza do jego hejtowania, sprzedawania, obrażania? Poważnie tak nisko niektórzy upadli? :-)

Przypominam, że o KAŻDYM z naszych zawodników pojawiało się mnóstwo newsów na przestrzeni miesięcy, które potem okazywały się fake newsami, a czym bliżej okienka, tym ten wysyp jest co raz większy, bo wtedy trwa oczywiście pelikani sezon.

Zalecam ochłonięcie i nie branie każdej informacji jakby pochodziła ona oficjalnie prosto z klubu..

3

@Adamski69 Dokładnie, ludzie sie nigdy nie nauczą że takie newsy latają jak gunwo na wietrze. Potem będzie ostatecznie, że dostał obniżke pensji o połowę, którą sam zaproponował.. Fake Newsy to plaga XXI wieku, a ludzie który łykają każdy nagłówek to druga plaga.. Masakra. Najgorsze, że w każdym tygodniu mamy takich pełno informacji i 99,9% z nich nie ma ziarna prawdy, ale to nie przeszkadza w łykaniu kolejnych :)

1

@VamosRakieta Przydałby się tam remix Suawemente be sa me :-P

1

Pięknie przyfarfoclone, ważne że chłopaki grali DO KOŃCA! ❤️ Brawo!

0

Przy założeniu, że możemy mieć któregoś z nich i pensja byłaby porównywalna, to który pasowałby teoretycznie bardziej do Barcelony?

1) Erling Haaland (20 lat)
2) Harry Kane (27 lat)

Co do kwot, to cholera wie ile mógłby kosztować i jeden i drugi, bo nie wiemy co się dzieje w prywatnych rozmowach między klubami/agentami, a wszystko to o czytamy to są wymysły lub najczęściej spekulacje.

19

Oby tak nie było ;-)


0

@Pilka_jest_okragla Nie strasz..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?