5

Miłego dnia i pysznej herbatki - z cukrem, bez cytrynki ツ

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bardzo fajny mecz, brawa dla całej drużyny! Pal licho z awansem, zespół pokazał charakter. Widać pracę którą wykonuję Koeman i to jest najważniejsze. Skupić się na tym co zostało i dalej pracować!

0

Busquets w rozegraniu nieźle, ale po co on się pcha pod samą bramkę albo na skrzydło? Ani szybkości, ani uderzenia..

0

@Fififcb TVP Sport

94

0

CZYSTO TEORETYCZNIE

Kogo bardziej byście woleli, jeśli mieliby przyjść za podobne pieniądze i na podobny kontrakt (optymalny finansowo)? Przy założeniu, że jeden z nich musi przyjść.
● przyjście Sergio Aguero
● powrót Luisa Suareza

https://www.strawpoll.me/42769756

0

@Bykunn Zapewne tak :(

0

#ANKIETA
Dajcie znać jakie Waszym zdaniem będą dalsze losy w LM Barcelony po dzisiejszym meczu :-)

https://www.strawpoll.me/42768638

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BarcaInfo Moriba wygląda jakby nie poznał Laporty, a Dest to ewidentnie nowy Amigos! :-P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@furiat25 Ja mam w HD, ale niestety na dysku, ale pobierałem gdzieś kiedyś z neta.

0

@krefi10 Ja od 2 grudnia 2011 roku mi wychodzi.

2

@PatrychoO
1. Za szybcy za wściekli
2. Tokio Drift
3. Szybcy i wściekli
4. Fast Five

Tak u mnie wygląda, reszta kibel :)

2

@macio_944 #LaportaOut!

5

"Tusquets dawaj klucze!"

3

@Striker Polecam Kingdom Rush (kilka części jest) - mega.

3

@kazbychu Jak na ten wiek i taka wagę to fajny czas, powodzenie w kolejnych biegach :-)

2

Ależ to był piękny mecz pełen emocji! Daaaaaawno takiego nie oglądałem, brawo chłopaki, brawo Barca!

0

Przecież tu nie miało prawa być karnego, Langlet to ostatnio drewniak, ale bez przesady już...

3

Ronaldo Nazario pogrąża Seville!

0

Kurwaaaaaaa tak jest!

1

Już pomijając wynik, mega mi się podoba jak nasi cisną i widać że chcą.

1

Marc pieprzony Ter Stegen!

1

Strzał niczym Steve McManaman!

0

Dest pięknie hasa na prawej flance!

2

Ale brama! Bembele!

0

@BarcaInfo O właśnie, tego mi brakowało. Zastanawiałem się kiedy np. Laporta może zacząć działać oficjalnie na pełnej.

0

@kuz Chodzi o to czy ta cała komisja zarządzająca z Tusquetsem na czele oddaje władzę od razu czy jednak jest taki tryb przekazania i wprowadzenia nowego prezydenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?