Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Miłego dnia i pysznej herbatki - z cukrem, bez cytrynki ツ
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bardzo fajny mecz, brawa dla całej drużyny! Pal licho z awansem, zespół pokazał charakter. Widać pracę którą wykonuję Koeman i to jest najważniejsze. Skupić się na tym co zostało i dalej pracować!
0
Busquets w rozegraniu nieźle, ale po co on się pcha pod samą bramkę albo na skrzydło? Ani szybkości, ani uderzenia..
0
@Fififcb TVP Sport
94
Trudno się nie zgodzić.
https://x.com/MateoVeb/status/1369694132655034381
0
CZYSTO TEORETYCZNIE
Kogo bardziej byście woleli, jeśli mieliby przyjść za podobne pieniądze i na podobny kontrakt (optymalny finansowo)? Przy założeniu, że jeden z nich musi przyjść.
● przyjście Sergio Aguero
● powrót Luisa Suareza
https://www.strawpoll.me/42769756
0
@Bykunn Zapewne tak :(
0
#ANKIETA
Dajcie znać jakie Waszym zdaniem będą dalsze losy w LM Barcelony po dzisiejszym meczu :-)
https://www.strawpoll.me/42768638
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BarcaInfo Moriba wygląda jakby nie poznał Laporty, a Dest to ewidentnie nowy Amigos! :-P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@furiat25 Ja mam w HD, ale niestety na dysku, ale pobierałem gdzieś kiedyś z neta.
0
@krefi10 Ja od 2 grudnia 2011 roku mi wychodzi.
2
@PatrychoO
1. Za szybcy za wściekli
2. Tokio Drift
3. Szybcy i wściekli
4. Fast Five
Tak u mnie wygląda, reszta kibel :)
2
@macio_944 #LaportaOut!
5
"Tusquets dawaj klucze!"
3
@Striker Polecam Kingdom Rush (kilka części jest) - mega.
3
@kazbychu Jak na ten wiek i taka wagę to fajny czas, powodzenie w kolejnych biegach :-)
2
Ależ to był piękny mecz pełen emocji! Daaaaaawno takiego nie oglądałem, brawo chłopaki, brawo Barca!
0
Przecież tu nie miało prawa być karnego, Langlet to ostatnio drewniak, ale bez przesady już...
3
Ronaldo Nazario pogrąża Seville!
0
Kurwaaaaaaa tak jest!
1
Już pomijając wynik, mega mi się podoba jak nasi cisną i widać że chcą.
1
Marc pieprzony Ter Stegen!
1
Strzał niczym Steve McManaman!
0
Dest pięknie hasa na prawej flance!
2
Ale brama! Bembele!
0
@BarcaInfo O właśnie, tego mi brakowało. Zastanawiałem się kiedy np. Laporta może zacząć działać oficjalnie na pełnej.
0
@kuz Chodzi o to czy ta cała komisja zarządzająca z Tusquetsem na czele oddaje władzę od razu czy jednak jest taki tryb przekazania i wprowadzenia nowego prezydenta.