Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
#WYBORY
Jeżeli w niedzielę poznamy nowego prezydenta FC Barcelony (np. Laporta), to czy zwycięzca pełni takową funkcję od momentu ogłoszenia wyników i od razu dzierży pierścień mocy czy następuje jakiś okres przekazania "władzy" (np. tydzień) i dopiero po takim okresie prezydent może zacząć dzielić i rządzić?
0
@MESSIah16 Miałem w ten weekend w Warszawie przyjemność drugi raz być ze znajomymi na "Top Secret Party" organizowane w różnych klubach co weekend (piątki i soboty). 50zł od osoby, pełna profeska, ochrona, barmani, DJ, zapisy na kilka dni przed, płatność z góry, lista na FB, weryfikacja uczestników, zero patoli, między 150-250 osób w klubie (zależy w jakim akurat jest akcja). Ileż można siedzieć w domu.. Fajnie, że ludzie sobie radzą :)
2
@Firestone Zarzuty takie mogą mu postawić, ale dopóki mu tego nie udowodnią, to nic mu nie zrobią. Z Rosellem było podobnie, bo stawiano mu zarzuty, aż wtrącono go do więźnia, a później się okazało, że niesłusznie. Moim zdaniem sprawa będzie się kręcić lekko ponad rok - nawet jak dostanie wyrok, to potem będą odwołania, itd.
0
@tobiasson92 Akurat akcje Coca Coli jakoś szalenie nie rosną :P Firmy technologiczne już prędzej jeśli mówimy tylko o akcjach.
5
@xBoMBoWiECx
- Który tier?
- Fichado
- Guillem Balague zdementował
- Klauzula
- BartomeuDimiteYa
- Misiaczek
- Andre Gomes
0
@Cvzx "Jesteś zły, bardzo zły"
1
Kurde De Jong mógł uderzać...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Brawo Tomek! Trzymałem kciuki od początku! :-)
21
#offtop
Dokładnie, zachęcam do obchodzenia:
5
Jutro to będzie TEN dzień :-D
0
@msmsms Niby tak, ale takie wypadki zdarzają się co sezon gdzieś. Ciężko powiedzieć ile osób teraz wybrało się na narty, a ile jest w normalnym sezonie - nie mam statystyk, ale możliwe że teraz jest większe natężenie, bo każdy wycykany że to może jedyna okazja. Nie mniej jednak uważam, że sam wypadek to akurat pech lub głupota - wielu doświadczonych narciarzy również popełnia błędy :-)
1
@Mario96w Tzn skończyłem masę na około 4500kcal, zacząłem redukcję na jakiś 3700kcal chyba i tak ucinałem 200kcal co około 2 tygodnie. Jeśli waga szła mocno w dół to nie ucinałem tylko czekałem z tydzień i patrzyłem czy nadal spada, jeśli już wyhamowała i i nie chciała spadać, to ucinałem 200kcal i za 2 tygodnie znowu weryfikacja. Co miesiąc dokładałem sobie np. 45min cardio więcej w skali tygodnia. Zacząłem chyba od 60min. Tzn patrząc na początkową kalorykę na jakiej kończyłem masę (4500) a kończyłem redukcję (2100), to faktycznie sporo, ale to tak jest, że powoli ucinasz kalorie albo dodajesz jakiejś aktywności i przez to pogłębiasz systematycznie deficyt. Najgorzej to zrobić tak, że jeść 5000 kcal i nagle przejść na redukcje na 2500kcal. To jest zbyt duży skok i szok dla organizmu.
Można coś podobnego stosować co bardzo lubie czyli Mini Cut. Niedawno robiłem nawet. Miałem kalorie na poziomie 3500kcal (waga 86-87kg) i wszedłem z automatu na 2500kcal (a czasami nawet 2200kcal jak nie byłem głodny), ale to tylko na okres 4 tygodni. Krótka ale agresywna redukcja aby poprawić kilka parametrów. Potem skok na 3000kcal i znowu powoli dokładam i tak polecę do około 4000-4200kcal.
1
@Mario96w Najniższy to było 2100-2300 kcal przy wadze już wtedy 78-80kg i ponad 2,5 miesiąca redukcji. Żyły na brzuchu już się pojawiały, cardio stosunkowo spokojnie bo jakieś 150-180min w skali tygodnia + około 7k kroków dziennie starałem się robić. A redukcja leciała z okolic 93kg.
0
@BarcaInfo Piękne czasy!
P.S. 1:20 fajnie naciągnął heh, weryfikacja sędziego i kilka obrotów gratis :P Oczywiście faul był słuszny.
0
@Mixtape Ja siadłem do GoT jak skończył się 8 sezon i przyznam, że przyjemnie się oglądało :) Takie 8.5/10 w mojej opinii. Warto obejrzeć, że nie jest to dla mnie Top 1.
1
@Djzordon Zero zaskoczenia, że brak karnego. W końcu to Real faulował.
0
@FDJ PRO8L3M (Oskar x Steez)
1
@NaFazieHitman Powiem CI, że poniżej 50k teraz może być ciężko, ale nawet te 54k to dobra cena patrząc na to co będzie się działo na końcówkę lata i początek jesieni :) Więc uważam, że warto. Ja wsadziłem trochę więcej niż u Ciebie, ale wiesz to są i tak dobre pieniądze te 10k jeżeli masz potem wyjąć od tak zarobione 35-60k do przodu :) A tak by leżały i by je zjadła inflacja... najgorzej. Szacuje się, że przy 70k może pojawić się korekta na 20-30% i konsolidacja, ale to i tak wtedy zleci MOŻE do 50k wiec nie warto czekać, bo gwarancji nie ma :( Potem z 15-30dni będzie szedł bokiem i drugi strzał ten główny na sam szczyt.
2
@NaFazieHitman Jeszcze niedawno o tym rozmawialiśmy :P Tak jak piałem wtedy, 65-70k w marcu zapewne, około 100k okolice lipca, 170-280k wrzesień-listopad (TU REALIZUJEMY ZYSKI) i potem bessa czyli powolny spadek o jakieś 60-85%.
P.S. Ja kasę w BTC załadowałem, ale jeszcze będe i tak kupować.
48
Tak przeglądam sobie komentarze pod artykułami i trafiłem na piękną wymianę zdań ❤
https://ibb.co/87j4n73
1
@pbilu Messi następny! :P
1
@dawidw4 Zgadzam się, ale też taki pressing jaki robi Puig i inni jest potrzebny, co powoduje presje na przeciwniku aby nie holować za długo piłki co zwiększa ryzyko popełnienia błędu :)
28
#MuremZaKoemanem
0
A gdzie kwity na te internetowe farfocle o rzekomych wyzwiskach w stronę matki i jej pi...?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor Z przewrotki zapewne do swojej :P
0
@ProMILs To prawda, pisałem o sezonie przejściowym i mam wyłożone na wynik, ale też ciężko się z Tobą nie zgodzić, bo fakt że mamy powtórkę powtórki powtórki.
Nie mniej jednak chciałbym zaznaczyć, że gramy tymi padalcami, bo nie ma kim za bardzo grać. Araujo z kontuzją więc jako ŚO zostaje Pique i dwaj kabareciarze, na lewej mamy Albe i Firpo - no nie ma za bardzo w kim przebierać, na ŚDP tutaj też ciężko, bo Busquets = Pjanic, poziom podobny (dno), można by rozważyć De Jonga, ale on gra u Koemana trochę wyżej i faktycznie zaczęło to działać. Także no nie ma za bardzo na kogo postawić na tych pozycjach i jest duża lipa, a z Barcy B nie możemy nagle kogoś zabrać :-( Ja liczę, że latem pozbędziemy się kilku cyrkowców i sprowadzimy kogoś po taniości albo za free:
OUT: Couthino, Umtiti/Langlet, Firpo, Pjanic, Busquets, Braithwait + może Pique i Alba
IN: Wijnaldum, Depay + ktoś jeszcze aby zapełnić braki, można kogoś z Barcy B wtedy wziąć jak trzeba. Może za Albe Gaya?
2
Ja tam mam wyłożone na ten wynik.
Od września wszyscy pisaliśmy, że to SEZON PRZEJŚCIOWY, że nikt nie będzie miał dużych oczekiwań, że wyjdźmy z grupy w LM i może powalczmy o 1/4 jak się uda fajnie trafić, itd., a teraz spora część w szoku i załamana jak to się stanęło :-D
Dalej się trzymam tego, że ten sezon idzie na przeczekanie, na budowanie NOWYCH graczy, itd. Mamy plagę kontuzji, problemy wizerunkowe i instytucjonalne w klubie, obrona to jest jakiś cyrk, nie stać nas na wzmocnienia póki kogoś nie sprzedamy, itd.
Brakło dzisiaj niektórym zawodnikom (w większości starym wygom) dynamiki i jaj i mamy co mamy, ale czy ktoś jest naprawdę mocno zaskoczony? :-)
No i fajnie, jesteśmy w 1/8 LM, dostaniemy pewnie w rewanżu w torbę ponownie, może jak się uda to zremisujemy/wygramy, na awans się nie nastawiam, w Lidze też powalczmy do końca, aby w tym Top 3 być, w PK zobaczymy jak pójdzie w rewanżu z Sevillą. I tyle.
Następny sezon będzie lepszy, zobaczycie! Połóżcie się spać, po co się niepotrzebnie grzać :-)
2
No nie mogę patrzeć na tego Busquetsa...matko jedyna co się stało z tym piłkarzem.