0

Włączyłem, zobaczyłem, wyłączyłem.

1

@PershingFanatykLMFCB Z racji pełnionych obowiązków i jakiś zasług, to mógł dostać zniżkę o 9,4tys zł, a nie aż do 9,4tys zł... Eh.

0

@DonMatteo901 Koniec kariery Lewandowskiego... :-(

1

@Zoker Jest z tego nawet filmik jak księża wychodzą nagle nie wiadomo skąd jak z jakiegoś portalu czasu :-P


0

Potężna Andora na kolanach!

19

W meczach reprezentacyjnych zawsze kibicuje słabszemu zespołowi, więc zgodnie z tradycją dzisiaj jestem za Polską! #Aeaooo

1

Halo? Wuja? Tu Zbychu, słuchaj.. głupia sprawa z tym zwolnieniem...

0

@T^L Oczywiście! Po czasach w Barcelonie nie widziałem żadnego meczu z tym magikiem :D

9

Reca to taki wahadłowy z dynamiką i zagraniami Andre Gomesa..

1

@barcelonaLM Wygląda jakby był tam nawet dłużej :-P

0

@VenoM Dokładnie.. W mojej firmie oficjalne zarobki Prezesa to 220tys pln, natomiast Dyrektorzy poszczególnych działów zarabiają między 40-100tys pln, także te 10tys euro nie robi jakiegoś wrażania i raczej jest normalną stawką.

0

@AduŚ07 Zac z powodu tragedii rodzinnej przerwał krecenie, przejął inny reżyser, zrobił shit, ludzie się zbuntowali, zebrali ponad 150tys głosów żeby Zac wrócił i dokończył, doszło do sytuacji bez precedensu i studio dało zielone światło, Zac dokończył film po swojemu.

9

VAR? - Jesteś zły, bardzo zły.

12

Nasz potężny Ronald Koeman codziennie rano macza swoje wielkie cojones w gorącej smole. #PotwierdzoneInfo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

To na dobry humor wrzucam legendarne zdjęcie naszego POTĘŻNEGO Ronalda Koemana podcierającego sobie tyłek koszulką piłkarza Reprezentacji Niemiec (RFN) na Euro w 1988 roku :-P

3

@_Specjalista Leo zwany Messim

1

Dawać Puiga i Moribe :)

0

@Encore Do siedmiu razy sztuka!

0

@ViscaBarca123 Taktyczny! :-P

33

Pique i Laporta.
Bartomeu płakał jak oglądał..


0

@Stasik91 Transfermarkt / Flashscore

1

@Alanooo The Blacklist (Czarna lista) - zdecydowanie :)

4

Zaraz cofną gola Minguezy i będzie karny dla Huesca'i..

3

Fakty są takie, że sędzia dzisiejszego meczu to #QTAS.

1

Dziwne, że jeszcze Ter Stegen nie dostał czerwonej kartki..

0

@masa11 jaka głupota Ter Stegen?

0

Jaki bulwa karny?!

2

@niteincubus @NaFazieHitman Trzeba zweryfikować :-P

0

@Comentateiro Perez posmarował :-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?