Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włączyłem, zobaczyłem, wyłączyłem.
1
@PershingFanatykLMFCB Z racji pełnionych obowiązków i jakiś zasług, to mógł dostać zniżkę o 9,4tys zł, a nie aż do 9,4tys zł... Eh.
0
@DonMatteo901 Koniec kariery Lewandowskiego... :-(
1
@Zoker Jest z tego nawet filmik jak księża wychodzą nagle nie wiadomo skąd jak z jakiegoś portalu czasu :-P
0
Potężna Andora na kolanach!
19
W meczach reprezentacyjnych zawsze kibicuje słabszemu zespołowi, więc zgodnie z tradycją dzisiaj jestem za Polską! #Aeaooo
1
Halo? Wuja? Tu Zbychu, słuchaj.. głupia sprawa z tym zwolnieniem...
0
@T^L Oczywiście! Po czasach w Barcelonie nie widziałem żadnego meczu z tym magikiem :D
9
Reca to taki wahadłowy z dynamiką i zagraniami Andre Gomesa..
1
@barcelonaLM Wygląda jakby był tam nawet dłużej :-P
0
@VenoM Dokładnie.. W mojej firmie oficjalne zarobki Prezesa to 220tys pln, natomiast Dyrektorzy poszczególnych działów zarabiają między 40-100tys pln, także te 10tys euro nie robi jakiegoś wrażania i raczej jest normalną stawką.
0
@AduŚ07 Zac z powodu tragedii rodzinnej przerwał krecenie, przejął inny reżyser, zrobił shit, ludzie się zbuntowali, zebrali ponad 150tys głosów żeby Zac wrócił i dokończył, doszło do sytuacji bez precedensu i studio dało zielone światło, Zac dokończył film po swojemu.
9
VAR? - Jesteś zły, bardzo zły.
12
Nasz potężny Ronald Koeman codziennie rano macza swoje wielkie cojones w gorącej smole. #PotwierdzoneInfo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
To na dobry humor wrzucam legendarne zdjęcie naszego POTĘŻNEGO Ronalda Koemana podcierającego sobie tyłek koszulką piłkarza Reprezentacji Niemiec (RFN) na Euro w 1988 roku :-P
3
@_Specjalista Leo zwany Messim
1
Dawać Puiga i Moribe :)
0
@Encore Do siedmiu razy sztuka!
0
@ViscaBarca123 Taktyczny! :-P
33
Pique i Laporta.
Bartomeu płakał jak oglądał..
0
@Stasik91 Transfermarkt / Flashscore
1
@Alanooo The Blacklist (Czarna lista) - zdecydowanie :)
4
Zaraz cofną gola Minguezy i będzie karny dla Huesca'i..
3
Fakty są takie, że sędzia dzisiejszego meczu to #QTAS.
1
Dziwne, że jeszcze Ter Stegen nie dostał czerwonej kartki..
0
@masa11 jaka głupota Ter Stegen?
0
Jaki bulwa karny?!
2
@niteincubus @NaFazieHitman Trzeba zweryfikować :-P
0
@Comentateiro Perez posmarował :-P