Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Chyba im się pomyliło i miało być 1.7
0
Trinkąąąąą ale widły!
0
No qrwa nie mogę...
1 gol: pseudo krycie Busquetsa
2 gol: faul + pseudo krycie Busquetsa
1
Besket kryminał....
1
A kościół mówi, że życie pozaziemskie nie istnieje... #D10S
0
Messi chłopie Ty geniuszu!
1
Znowu Kameni na bramce..
1
Busquets miewa dobre mecze, ale nie możemy opierać się na "miewa", bo ilość jego słabych albo tragicznych meczów jest zbyt duża. Miewać, to on powinien słabe mecz, a nie nimi dominować.. Porażka.
5
Typowy Busquets:
- zero dynamiki
- spóźniony w obronie
- brak agresji
- machanie łapami
- liczenie na spalonego
#jprdl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@patry295 VNM - Etenszyn: drimz kamyn tru - THE BEST!
0
@ricardo0705 Bo prawda jest taka, że jak Zidane wygrał z Realem 3 LM, to był to największy zespół Farcisławice Kolonia w historii piłki nożnej i ciężko mi uwierzyć w samego farta i zero pomocy "na boku"..
2
@DLFCB Prawdziwy artysta pędzla się nie boi :-D
23
Tak będzie, potwierdzam.
1
@Kidd Ile płaciłeś i gdzie jeśli mogę zapytać? :)
0
@tomek8756 Ja w pracy wolę zdecydowanie zdalną. Siedzę tak teraz na zdalnej od 13 marca, a wcześniej 1x w tygodniu zawsze byłem zdalnie i tak (albo 2x w tygodniu czasem).
0
@_catalan Piękne słowa naszego "wielkiego" polskiego wizjonera!
9
Nikt nie da rady...
0
@itmustbejoke i jeszcze ta poprzeczka Dembele w końcówce... eh nakrywałem się nogami. Ale ma chłopak klamke w nodze!
0
@FafitFCB Buła i łokieć!
11
@czółkovsky Dembele coś tam przytyrał, ciekawe kiedy Busquets kogoś tak podniesie :-P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Znowu Kameni na bramce... #pamiętamy
1
Mingueza już się rozgrzewa jakby zaraz Dest też doznał kontuzji.
0
@CyPeK Syndrom Suareza :-D
0
@Cule2013 No mam nadzieję...Zdarza się, że tutaj ludzi piszą to co uważają, a po krytyce odwracają kota ogonem na zasadzie "przecież żartowałem" :P
1
@Janas11224 Czemu -5 dla Koemana jak to Umtiti zbabolił? Dlaczego pojedyncze wylewy zawodników mają być winą trenera?
0
Wspaniały to jest sezon w obronie, nie zapomnę go nigdy.
0
hehe