0

@VenoM Chyba im się pomyliło i miało być 1.7

0

Trinkąąąąą ale widły!

0

No qrwa nie mogę...
1 gol: pseudo krycie Busquetsa
2 gol: faul + pseudo krycie Busquetsa

1

Besket kryminał....

1

A kościół mówi, że życie pozaziemskie nie istnieje... #D10S

0

Messi chłopie Ty geniuszu!

1

Znowu Kameni na bramce..

1

Busquets miewa dobre mecze, ale nie możemy opierać się na "miewa", bo ilość jego słabych albo tragicznych meczów jest zbyt duża. Miewać, to on powinien słabe mecz, a nie nimi dominować.. Porażka.

5

Typowy Busquets:
- zero dynamiki
- spóźniony w obronie
- brak agresji
- machanie łapami
- liczenie na spalonego

#jprdl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patry295 VNM - Etenszyn: drimz kamyn tru - THE BEST!

0

@ricardo0705 Bo prawda jest taka, że jak Zidane wygrał z Realem 3 LM, to był to największy zespół Farcisławice Kolonia w historii piłki nożnej i ciężko mi uwierzyć w samego farta i zero pomocy "na boku"..

2

@DLFCB Prawdziwy artysta pędzla się nie boi :-D

23

Tak będzie, potwierdzam.

1

@Kidd Ile płaciłeś i gdzie jeśli mogę zapytać? :)

0

@tomek8756 Ja w pracy wolę zdecydowanie zdalną. Siedzę tak teraz na zdalnej od 13 marca, a wcześniej 1x w tygodniu zawsze byłem zdalnie i tak (albo 2x w tygodniu czasem).

0

@_catalan Piękne słowa naszego "wielkiego" polskiego wizjonera!

9

Nikt nie da rady...


0

@itmustbejoke i jeszcze ta poprzeczka Dembele w końcówce... eh nakrywałem się nogami. Ale ma chłopak klamke w nodze!

0

@FafitFCB Buła i łokieć!

11

@czółkovsky Dembele coś tam przytyrał, ciekawe kiedy Busquets kogoś tak podniesie :-P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Znowu Kameni na bramce... #pamiętamy

1

Mingueza już się rozgrzewa jakby zaraz Dest też doznał kontuzji.

0

@CyPeK Syndrom Suareza :-D

0

@Cule2013 No mam nadzieję...Zdarza się, że tutaj ludzi piszą to co uważają, a po krytyce odwracają kota ogonem na zasadzie "przecież żartowałem" :P

1

@Janas11224 Czemu -5 dla Koemana jak to Umtiti zbabolił? Dlaczego pojedyncze wylewy zawodników mają być winą trenera?

0

Wspaniały to jest sezon w obronie, nie zapomnę go nigdy.

0

hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?