7

"Ruch jak na Marszałkowskiej" :D

0

@messi564 Tylko nie mów, że będziesz go trzymać na ławie.. :P Niech chłop chociaż w FIFIE pogra..

2

@Fenelon Oczywiście, to nie przypadek, że teraz wszystko leci. Chcą dobić Barce w najsłabszym jej momencie - nie dziwie się im. Brudne zagrywki, więc robią wszystko aby zyskać jak najwięcej, bo wiedzą że w pełnym rynsztunku i na równych zasadach mogą polerować nam buty.

21

@esem91 A kto powiedział że to nie fejk? Dziesiątki takich info już było, wszystkie okazywały się plotami. To są dorośli ludzie, wiedzą jak to wygląda i na pewno nie chcą, aby sytuacja w klubie się pogarszała.

Moim zdaniem ewidentnie trwa nagonka na Barcę ze strony jej wrogów, aby obecny stan utrzymywał się jak najdłużej, ale jestem spokojny, bo wszystko wróci do normy :)

0

@RR RIGCZ

0

@Masti_Real_Madryt Źle trzymaliśmy kciuki :( Nadzieja umiera ostatnia!

6

@Masti_Real_Madryt Trzymajmy jednak kciuki za Athletic! :-D

5

@Irmscher10 Sam dobrze wiesz ile ryzykujesz...

0

@MesQueUnClub_87 Mówisz, że technicznie z Shiftem heh?

4

Teraz tylko czekać na fart wrzutkę...
Osoby nie oglądające meczu: NIE WŁĄCZAĆ. Przezornie..

0

@4drian0 to prawda :)

3

Chciałem zauważyć, że nasi też strzelają z dystansu, tylko zdecydowana większość nie leci w światło bramki.

0

Gaya to mógłby być gotowy na transfer do Barcelony.

2

@tristan87 Eh, trzeba przejrzeć zakładki i zrobić czystkę nieaktywnych [*]

11

Myślałem, że jakieś brednie tu padną z jego ust, ale w sumie facet dobrze mówi. Takie są fakty. Trochę się nie zgodzę, że z tymi dryblingami Messiego, bo on zawsze miał dużo strat i dużo udanych dryblingów i to się nie zmieniło. Jeżeli Messi ma kreować grę, to musi mieć koło siebie skrzydłowych (o stylu gry jak Neymar, Dembele, Fati) i kogoś z przodu na 9tce. Wtedy to będzie hulać. No i obrona musi grać jak na nią przystało..

5

@escarabajo Od zawsze "Driving home for Christmas" :-)

0

@pele1282 Mocno NIE w punkt.

0

@pele1282
1. Guardiola
2. Lucho
3. Rajkard
4. Koeman
5. Tito
6. Setien
7. Martino
8. Valverde

1

@IronSanHybrid Infrastruktura przygotowana. Ciekawe czy testy wydajnościowe opykane czy będzie jak z serwerami tutaj :-P

0

Żeby nie było jaj, że Puig wejdzie i znowu w 10min zrobi niemal najwięcej w kreacji..

0

13 grudnia - dzień farta bramkarza Levante.

17

Fajnie De Jong wychodzi z piłką.

0

Busquets out, miodzio!

2

@elmayakos Kubański pisarz, eseista.

2

Ciekawe czy Koeman zasadził w szatni komuś kopa, żeby w końcu urosły im cojones i zaczęli strzelać na bramkę.

1

Wnioski są takie:
● Messi może nie ta forma co kiedyś, ale nadal potrafi dograć super piłę i stworzyć mega okazje dla drużyny
● Nadal słabe wykończenie po stronie napastników (albo brak oddawania strzałów), dramat i największy problem Barcy
● Obrona dalej bajlando i wylewy
● Za dużo gry pod Messiego kiedy jest w okolicy, reszta spierdziala gdzie popadnie żeby nie przeszkodzić w dostarczeniu mu piłki

Chyba dobrym rozwiązaniem będzie sprzedaż Couthino/Griezmanna, bo ciężko znaleźć im w takiej sytuacji miejsce (obecnie bardziej drużynie potrzebni są skrzydłowi i klasyczna 9'tka). To nie Koeman jest winny temu co oglądamy, bo to się zaczęło znacznie wcześniej i powoli (ale bardzo powoli) się prostuje. Brakuje mimo wszystko kontuzjowanych graczy, typowego napastnika i klasowego obrońcy.

1

@Hosh Przecież sędzia mu przeszkodził, a Messi ma najlepsze staty w Barcelonie oraz wiele najlepszych wyników w statystykach w LM. Forma może nie jest idealna, ale nie jest też najgorsza jak się sugeruje.

1

"Projekty potrzebują czasu. Minęło pół sezonu i na razie to nie działa." No własnie.. CZASU. 6 miesięcy z tym co się dzieje, to jest kropla w morzu. Dajmy sobie minimum sezon i przede wszystkim STABILNOŚĆ, czyli nowy zarząd, normalny harmonogram, brak kontrowersji, czas dla trenera, jakie dwa najbardziej potrzebne wzmocnienia. Tyle i aż tyle.

50

@Azi Przypominam, że w wielu meczach gra wyglądała świetnie. Tragicznie to wyglądała za Valverde. To, że napastnicy mają kryzys z wykończeniem, a obrońcy mają częste wylewy w obronie + dziesiątkują nas kontuzje, to nie wina trenera czy ustawienia..

3

Kolejne ploty zdementowane, a już kilku amigosów pisało, że Koeaman olewa wskazówki drużyny co do zmiany ustawienia i robi po swojemu :-V Niech Was uj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?