Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Ruch jak na Marszałkowskiej" :D
0
@messi564 Tylko nie mów, że będziesz go trzymać na ławie.. :P Niech chłop chociaż w FIFIE pogra..
2
@Fenelon Oczywiście, to nie przypadek, że teraz wszystko leci. Chcą dobić Barce w najsłabszym jej momencie - nie dziwie się im. Brudne zagrywki, więc robią wszystko aby zyskać jak najwięcej, bo wiedzą że w pełnym rynsztunku i na równych zasadach mogą polerować nam buty.
21
@esem91 A kto powiedział że to nie fejk? Dziesiątki takich info już było, wszystkie okazywały się plotami. To są dorośli ludzie, wiedzą jak to wygląda i na pewno nie chcą, aby sytuacja w klubie się pogarszała.
Moim zdaniem ewidentnie trwa nagonka na Barcę ze strony jej wrogów, aby obecny stan utrzymywał się jak najdłużej, ale jestem spokojny, bo wszystko wróci do normy :)
0
@RR RIGCZ
0
@Masti_Real_Madryt Źle trzymaliśmy kciuki :( Nadzieja umiera ostatnia!
6
@Masti_Real_Madryt Trzymajmy jednak kciuki za Athletic! :-D
5
@Irmscher10 Sam dobrze wiesz ile ryzykujesz...
0
@MesQueUnClub_87 Mówisz, że technicznie z Shiftem heh?
4
Teraz tylko czekać na fart wrzutkę...
Osoby nie oglądające meczu: NIE WŁĄCZAĆ. Przezornie..
0
@4drian0 to prawda :)
3
Chciałem zauważyć, że nasi też strzelają z dystansu, tylko zdecydowana większość nie leci w światło bramki.
0
Gaya to mógłby być gotowy na transfer do Barcelony.
2
@tristan87 Eh, trzeba przejrzeć zakładki i zrobić czystkę nieaktywnych [*]
11
Myślałem, że jakieś brednie tu padną z jego ust, ale w sumie facet dobrze mówi. Takie są fakty. Trochę się nie zgodzę, że z tymi dryblingami Messiego, bo on zawsze miał dużo strat i dużo udanych dryblingów i to się nie zmieniło. Jeżeli Messi ma kreować grę, to musi mieć koło siebie skrzydłowych (o stylu gry jak Neymar, Dembele, Fati) i kogoś z przodu na 9tce. Wtedy to będzie hulać. No i obrona musi grać jak na nią przystało..
5
@escarabajo Od zawsze "Driving home for Christmas" :-)
0
@pele1282 Mocno NIE w punkt.
0
@pele1282
1. Guardiola
2. Lucho
3. Rajkard
4. Koeman
5. Tito
6. Setien
7. Martino
8. Valverde
1
@IronSanHybrid Infrastruktura przygotowana. Ciekawe czy testy wydajnościowe opykane czy będzie jak z serwerami tutaj :-P
0
Żeby nie było jaj, że Puig wejdzie i znowu w 10min zrobi niemal najwięcej w kreacji..
0
13 grudnia - dzień farta bramkarza Levante.
17
Fajnie De Jong wychodzi z piłką.
0
Busquets out, miodzio!
2
@elmayakos Kubański pisarz, eseista.
2
Ciekawe czy Koeman zasadził w szatni komuś kopa, żeby w końcu urosły im cojones i zaczęli strzelać na bramkę.
1
Wnioski są takie:
● Messi może nie ta forma co kiedyś, ale nadal potrafi dograć super piłę i stworzyć mega okazje dla drużyny
● Nadal słabe wykończenie po stronie napastników (albo brak oddawania strzałów), dramat i największy problem Barcy
● Obrona dalej bajlando i wylewy
● Za dużo gry pod Messiego kiedy jest w okolicy, reszta spierdziala gdzie popadnie żeby nie przeszkodzić w dostarczeniu mu piłki
Chyba dobrym rozwiązaniem będzie sprzedaż Couthino/Griezmanna, bo ciężko znaleźć im w takiej sytuacji miejsce (obecnie bardziej drużynie potrzebni są skrzydłowi i klasyczna 9'tka). To nie Koeman jest winny temu co oglądamy, bo to się zaczęło znacznie wcześniej i powoli (ale bardzo powoli) się prostuje. Brakuje mimo wszystko kontuzjowanych graczy, typowego napastnika i klasowego obrońcy.
1
@Hosh Przecież sędzia mu przeszkodził, a Messi ma najlepsze staty w Barcelonie oraz wiele najlepszych wyników w statystykach w LM. Forma może nie jest idealna, ale nie jest też najgorsza jak się sugeruje.
1
"Projekty potrzebują czasu. Minęło pół sezonu i na razie to nie działa." No własnie.. CZASU. 6 miesięcy z tym co się dzieje, to jest kropla w morzu. Dajmy sobie minimum sezon i przede wszystkim STABILNOŚĆ, czyli nowy zarząd, normalny harmonogram, brak kontrowersji, czas dla trenera, jakie dwa najbardziej potrzebne wzmocnienia. Tyle i aż tyle.
50
@Azi Przypominam, że w wielu meczach gra wyglądała świetnie. Tragicznie to wyglądała za Valverde. To, że napastnicy mają kryzys z wykończeniem, a obrońcy mają częste wylewy w obronie + dziesiątkują nas kontuzje, to nie wina trenera czy ustawienia..
3
Kolejne ploty zdementowane, a już kilku amigosów pisało, że Koeaman olewa wskazówki drużyny co do zmiany ustawienia i robi po swojemu :-V Niech Was uj.