La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

1

Wnioski są takie:
● Messi może nie ta forma co kiedyś, ale nadal potrafi dograć super piłę i stworzyć mega okazje dla drużyny
● Nadal słabe wykończenie po stronie napastników (albo brak oddawania strzałów), dramat i największy problem Barcy
● Obrona dalej bajlando i wylewy
● Za dużo gry pod Messiego kiedy jest w okolicy, reszta spierdziala gdzie popadnie żeby nie przeszkodzić w dostarczeniu mu piłki

Chyba dobrym rozwiązaniem będzie sprzedaż Couthino/Griezmanna, bo ciężko znaleźć im w takiej sytuacji miejsce (obecnie bardziej drużynie potrzebni są skrzydłowi i klasyczna 9'tka). To nie Koeman jest winny temu co oglądamy, bo to się zaczęło znacznie wcześniej i powoli (ale bardzo powoli) się prostuje. Brakuje mimo wszystko kontuzjowanych graczy, typowego napastnika i klasowego obrońcy.

0

Jesli chcemy budować nowa drużynę, to musi być to nowa drużyna. Bez starych gwiazd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?