0

@Gregsky10 Jestem w stanie się założyć, że nie poleci.

0

@chavez Wierze w Barcelone.
@Max112 Ale się udalo i nie było nawet blisko sensacji, więc też nie myślmy że "prawie" nie daliśmy rady. Daliśmy i to z zapasem grając zmienikami.

1

W obliczu takiej sytuacji jaką mamy, czyli 3 lata zajeżdżania przez Valverde, Covidy, plagi kontuzji, akcje w klubie z Bartomeu, to ciesze się, że wychodzimy z tej grupy nawet z tego 2 miejsca. Jeszcze będziemy wychodzić z pierwszego i zdobywać ten puchar.

Ten rok miał być przejściowy i każdy o tym wiedział od początku. Nikt nie oczekiwał jakiegoś turbo sukcesu i każdy mógł się spodziewać lepszych meczów (zmiana trenera na Koemana) i starej padaczki (stare nawyki, mental, gorszy dzień), a się znowu zaczyna jazda i zwalnianie trenera jakby dostał Man City z giga składem i worem siana na transfery. Od początku był problem i brakowało 9'tki i ŚO. Kupiliśmy kogoś? No nie. Gramy tym co mamy, a mamy jeszcze do tego pełno kontuzji kluczowych graczy. Słaba forma kilku zawodników. Wina Koemana? Przestańcie szukać winy trenera we wszystkim co złe..

Mecz słabo rozegrany taktycznie, mnóstwo pecha, brak zaangażowania większości graczy, każdy +100kg do wagi, przeciwnik jak na mefedronie, itd., ale winny jest Koeman, bo pewnie kazał piłkarzom grać spokojnie i powoli, nie przeciążać się, Langletowi kazał dotykać piłke ręką aby oddać hołd Maradonie, nikomu nie kazał strzelać na bramkę tylko Messiemu, a CR'owi kazał padać w polu karnym (szok tak btw, nie znałem). Kilka pomysłów miał nietrafionych, ale na wynik składa się więcej czynników niż sama taktyka sztabu trenerskiego i choćby skały srały, to nie przeskoczą takiej dyspozycji jaką zaprezentowało większość naszych zawodników.

P.S. Oczywiście nie każdy obwinia trenera, ale sporo tu takich prokuratorów się pojawiło ostatnimi czasy..

1

@Sangria Podobno ekspres do kawy spoko chodzi w dużej kuchni. Podobno.

0

@bialagora Oglądam.

0

@bialagora Bez przesady..

2

@neeed Może cebule kroił.

3

Wina Koemana, kazał grać rękoma w obronie jak trzeba będzie. Jak Maradona mógł to i my.

0

No i serwery NC+ padły jak CR w naszym polu karnym..

0

Lubimy tego sędziego co sędziuje/sędziował mecz PSG? Sędziował nasze mecze? Były jakieś wały? Bo nie wiem czy ma mi być go szkoda. Pomóżcie!

4

Mati Borek wyjaśnia.


0

@PaPo Czego nie zrozumiałeś? Wystarczy, że Trincao zejdzie i wejdzie Braithwait.

2

Messi na PS, Griezmann na 10, Braithwait na 9.

0

#Pytanie
Komu pierwszemu Koeman powinien wypłacić w szatni na wejściu?

3

Ale tam powinien Koeman się wbulwić i zrobić jazdę w szatni niektórym..

13

NIKT poza Messim nie uderza piłki. Pjanic stoi jak kij w dupie mając tyle miejsca i oddaje piłkę. Matko..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

5

0

Alba szczekaj więcej...

0

Juventus spuchnie.

0

@abram3k Tu był wywiad z Adamem:


3

@SiSenior Spokojnie, takich sytuacji jest kilka rocznie w różnych rejonach świata. Jako że mamy pandemie, to może być o nich głośniej, ale szansę że znowu będzie taki gnój jak z Covidem są cholernie małe :-)

1

Grupa dwóch twarzy.
Niby fajna i nie taka ciężka, ale jak z niej odpadniemy, to będzie większy wstyd. a jak wszyscy wiemy już to przeżywaliśmy :P

0

@Unikatowy @AmigoBlancos albo Kanał Sportowy na YT :P

1

@DonMatteo901 Osobiście nie widziałem nigdy, aby krytykowano osoby wierzące za tego typu "akcje". Sam jestem ateistą od 14 lat, ale bardzo szanuje ludzi wierzących za praktykowanie swojej wiary w taki czy inny pozytywny (i nie przeszkadzający innym) sposób. Jeżeli przy okazji nie dochodzi do wyzwisk ze strony katolików w kierunku osób niewierzących lub innego wyznania, to nie widzę w tego typu akcjach niczego złego. Niech sobie głoszą swoje zdanie i starają się przekonywać. Każdy z nas ma swój punkt widzenia i wie co uważa, w co wierzy i co czuje, także powinien podjąć właściwą decyzję zgodną z własnym sumieniem.

Problem się zaczyna, kiedy brakuje obopólnej tolerancji i jeden zaczyna "cisnąć" drugiego mówiąc że "moja racja jest mojsza niż twojsza".

0

@lukas10 @JarekS Ale Bartomeu nie chciał sprzedać Messiego :-P

2

@clyde No debil. Nie ma co do tego wątpliwości.

0

@Janas11224 Ja mam podobne przemyślenia. Czekam ogólnie na luty/marzec/kwiecień i dopiero kupie PS5 (póki co mam kilka tytułów aby grać na PS4) i liczę, że może pojawi się wersja CP2077 na PS5. Za ładnie to wygląda aby zabawić się z tym tylko na PS4.

0

@DonMatteo901 Oj na Obecność, Diune i Matrixa to czekam mocno :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?