- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
16
No bawi czasem to atakowanie katolików w tego typu sytuacjach.
2
@DonMatteo901 Myślę że może się tu pojawić zaraz twarda dyskusja w której poleje się krew LaRamblowskiej ludności.
6
@DonMatteo901 Bo są 2 odmiany skrajnych Katolików i niektórzy nie dostrzegają różnicy.
Jedni to są prawdziwie wierzący, praktykujący i czyniący dobro (tak moi drożdży - tacy są!), a drudzy to pieprzoni hipokryci, którzy bronią pedofilii w KK, nakazują i zakazują wszystko wszystkim a sami święci nie są.
Ten drugi odłam, fałszywy, jest bardzo niebezpieczny.
Porównałbym to i do Judaizmu i Islamu, bo jest identycznie. Radykalni muzułmanie (bardzo gorliwie wierzący) maja w tyłku Jihad, bo nie chcą zabijać drugiego człowieka. Ale druga grupa radykalna czerpie chora przyjemność z tego.
U Żydów za to ortodoksyjni są bardzo spoko. Np, ale "banksterzy" i ogólnie żydokomuna, która ma jakieś chore pragnienie bycia "najlepszym"...no to już tak średnio bym powiedział...
Oczywiście ciężko żydokomunę nazwać radykalną wersją Judaizmu.Bardziej chodzi mi, by ukazać, że w każdej religii są spoko grupy i te nie spoko. Jeśli ktoś kieruje się miłością do bliźniego, to jest git.
1
@DonMatteo901 Osobiście nie widziałem nigdy, aby krytykowano osoby wierzące za tego typu "akcje". Sam jestem ateistą od 14 lat, ale bardzo szanuje ludzi wierzących za praktykowanie swojej wiary w taki czy inny pozytywny (i nie przeszkadzający innym) sposób. Jeżeli przy okazji nie dochodzi do wyzwisk ze strony katolików w kierunku osób niewierzących lub innego wyznania, to nie widzę w tego typu akcjach niczego złego. Niech sobie głoszą swoje zdanie i starają się przekonywać. Każdy z nas ma swój punkt widzenia i wie co uważa, w co wierzy i co czuje, także powinien podjąć właściwą decyzję zgodną z własnym sumieniem.
Problem się zaczyna, kiedy brakuje obopólnej tolerancji i jeden zaczyna "cisnąć" drugiego mówiąc że "moja racja jest mojsza niż twojsza".