Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Avatarr Ja to uważam, że gazety to jedno, ale uważam że dramatem są ludzie łykający te pierdoły, które wrzucają im gazety, które każdego dnia karmią ich fake newsami, a Ci i tak jakby się resetowali biorą wszystko na poważnie. Zero zdrowego rozsądku... Takie czasy. Napisz coś kontrowersyjnego, daj kilka głośnych haseł i VOILA, wieść leci, ludzie powtarzają mimo iż zostało to wymyślone na kolanie.
7
@Majkel12 Niby tak, ale z tymi wałami Realu od wieeelu lat to jestem w stanie się zgodzić :-)
0
Tyson jakoś chyba gorzej teraz wyglądał niż w poprzedniej gali. Albo ja mam tylko takie wrażenie.
1
@VamosGirl mi tylko na myśl przychodzi Serge Aurier. Grał w PSG i może grać jako LO.
1
@Bykunn Możliwe, ale Krzysiek to majętny człowiek, więc jeśli nie wpakował całego majątku, to raczej nie będzie płaczu tylko nauczka :-P Oby.
3
@DonMatteo901 Akcje jeszcze odbiją do góry, tylko pytanie kiedy i jak bardzo. To było do przewidzenia, że w dniu premiery dojdzie do "realizacji zysków" i akcje spadną, dlatego warto było je puścić na tydzień przed premierą.
0
@Encore Ufff! To dobrze, dzięki że mi mówisz, bo już się ciepło zrobiło..
0
@Encore Dla mnie Henry za mało. 91-92 było by bardziej adekwatne.
90 to pewnie teraz by miał gdyby wszedł na murawę..
2
@masq 5cm to nie dużo, ale jeżeli faktycznie masz przez wzrost długie kończyny dolne (ciut dłuższe niż proporcjonalnie do tułowia) to można. Pamiętaj zawsze aby sztangę prowadzić jak najbliżej ciała, plecy proste, głowa równo z kręgosłupem i ruch wykonujemy równocześnie z unoszeniem bioder i z prostowaniem kręgosłupa.
0
Wiadomo, że Lewy powinien wygrać FIFA The Best, ale patrząc jaką ma konkurencje, to mimo iż ma zdecydowane argumenty, to o tak pewnie stresik jest jak przed maturą albo przed egzaminem na prawko :-P
0
@koksik2700 Poczekaj i nie graj, może jutro wyjdzie kolejna łatka :P
3
Cholernie ciężkie, ale gdyby wrócił to z marszu mamy +100 do ofensywy i kreatywności. Taki Neymar to nie jest zawodnik, który znika. Tam cały czas jest ogień do przodu i szukanie okazji bramkowych (czy to swoich czy dla drużyny). I nikt nie jest w stanie temu zaprzeczyć, fakty są jakie są i czy ktoś go lubi jako piłkarza (w kontekście tego co zaszło między nim a klubem) czy nie, to byłby to gracz który nawet jakby trenerem był Wuja to robiłby różnicę.
1
@Encore Ostatni Samuraj, Królestwo Niebieskie, Gladiator, Jak zostać królem, 300.
1
@DaPi Kurcze to szkoda, obyś następnym razem ustał idostał wysokie punkty za styl! :)
1
@DaPi Był telemark czy któraś z nart odjechała?
0
@Barca1992 Gra z płyty 55GB, pierwszy patch w dniu premiery 45GB. Grubo. Będzie pewnie jeszcze kilka kolejnych dużych i się ustabilizuje, ale mimo wszystko szkoda że takie było ciśnienie i nierealne terminy sobie dali.
0
@MSN1998 Prawidłowo.
0
@Pogba Poza skalą :P
0
@ngif Tu nie chodzi tyle o autobus, bo gralibyśmy 3 ŚO (np. Langlet, Araujo, Tobido, Pique, Mingueza - jakaś trójka z nich) + 2 bocznych (Dest, Alba, Roberto, Firpo), wiec boki by latały tak jak są, ale w obronie byłaby jedna osoba ekstra, a Barca przy kontrach i wysokim pressingu się zaczyna gubić w obronie. Zakładając, że wszyscy będą zdrowi i dostępni.
0
Zakładając, że w losowaniu LM trafiamy na Bayern Monachium i mamy wszystkich graczy zdrowych (albo przynajmniej każda pozycja jest obsadzona, a nie że De Jong gra na ŚO), to jaką formacja (i może składem) najlepiej wyjść na Bayern który jest w gazie? W formacji 4-3-3 już z nimi graliśmy i wiemy jak wyszło. 4-2-3-1 gramy obecnie i przeplatamy dobre/bardzo dobre mecz z przeciętnymi/słabymi.
Co sądzicie o wyjściu na mega ofensywę Bayernu bardziej defensywnie z ustawieniem np. 5-3-2? Więcej obrońców kosztem mniejszej ilości atakujących.
Wiem, że to nie styl Barcy, ale będąc w podobnej dyspozycji w ostatnim meczu z nimi widzieliśmy jak wyszło, ale chciałem dopytać Was jakie macie w tym temacie zdanie? Też wiele zależy od dnia, bo może się okaże że 4-2-3-1 albo 4-3-3 wypaliłoby, gdyż gracze są w formie i mają dobry dzień, ale nie wiem czy warto się opierać na "może". Kolejna sprawa, że nie wiemy w jakiej formie zespół będzie na wiosnę, także luźna dyskusja póki co.
0
@nabial Niesamowite rzeczy robi SpaceX! Zawsze czekam na ich testy, kolejny egzamin niemal zaliczony, ale krok po kroku i będzie sukces. NASA też przez to przechodziła :)
0
@horang Nie, dziesiątki innych, chociażby finał z Juventusem, mecze z Realem, 6-1 z PSG i pyte więcej.
0
Zastanawia mnie jakby funkcjonowała pomoc, gdybyśmy grali w niej trójką takich pomocników:
Pedri - Alena - Puig
Wszyscy kreatywni, głodni gry oraz pucharów, angażujący się mocno w pressing i bardzo młodzi. Co sądzicie? Miałoby to sens? Oczywiście zakładając że gramy np. systemem 4-3-3 i mamy w obronie i ataku odpowiednią jakość.
0
@horang Akurat ilość meczy w których niszczył jest dość sporo, ten obecny to jeden z tych łatwiejszych :-)
0
@pele1282 Kupienia ŚN i ŚO, sprzedania kilku graczy (np. Busquets, Firpo, Umtiti), brak kontuzji tylu osób, dobra dyrekcja sportowa i prezes.
2
Boli wielki Neymar, nawet nie mówcie że nie.. :-(
0
#WYNIKI_ANKIETY
Na podstawie ankiety (https://www.strawpoll.me/42249811) przeprowadzonej w tym poście: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9358419#comment-9358419, wyniki są następujące:
ILOŚĆ ODDANYCH GŁOSÓW: 26
PYTANIE: Kto jest winny obecnych wyników Barcelony?
(nie sugeruje, że są złe, tylko pytam)
● PIŁKARZE: 16 (62%)
● TRENER: 6 (23%)
● KONTUZJE: 4 (15%)
Co z tego wynika? Nic. Ale większość z nas (na podstawie ankietowanych) uważa, że jednak winę za wyniki ponoszą piłkarze (brak zaangażowania i formy), a nie trener (nie ma za dużego wyboru ustalając skład patrząc na formę zawodników, ich zaangażowanie i ilość kontuzji - zagadką jest tylko wystawianie Busquetsa i niewystawianie Puiga).
0
@thebaanqn Ja się zgadzam z Tobą, nie mam zamiaru zwalniać Koemana patrząc na to co się dzieje i co zastał. Możliwe że Klopp miałby tak samo przekichane.
42
Oczywiście, od zawsze wiadomo że boski Ronaldo kiedy tylko przegra pozycję w polu karnym (a częęęęsto ją przegrywa), to się kładzie aby wymusić karnego. I faktycznie często się mu to udaje..
0
#ANKIETA
Jak uważacie, który czynnik/osoba/osoby są winne obecnej sytuacji w Barcelonie?
☞ https://www.strawpoll.me/42249811
Pomijając już kwestie zarządu i zaległości oraz kontrowersji to:
● PIŁKARZE
- Niektórzy dają z siebie dużo, ale spora część gra zazwyczaj poniżej oczekiwań, miewa częste wylewy, brakuje zaangażowania i dynamiki, popełniane są juniorskie błędy, słaby mental, brak wyciągania wniosków.
● KONTUZJE
- Gdyby nie kontuzje, to byśmy grali dobrze, bo skład byłby kompletny
● TRENER
- Wrócił dobry pressing i szybka gra, trener stawia na ofensywę, prosił o 2 transfery (N i ŚO) ale z powodu sytuacji ich nie dostał i gra "tym co ma", czasem faktycznie niektóre zmiany w meczu powinny być zrobione szybciej, niektóre decyzje kadrowe (Puig, Busquets) dziwią, ale ogólnie widać poprawę na lepsze. Niestety faktycznie piłkarze mogą być "wypaleni" i ciężko o poprawę gry z jakimkolwiek trenerem.