- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
0
#ANKIETA
Jak uważacie, który czynnik/osoba/osoby są winne obecnej sytuacji w Barcelonie?
☞ https://www.strawpoll.me/42249811
Pomijając już kwestie zarządu i zaległości oraz kontrowersji to:
● PIŁKARZE
- Niektórzy dają z siebie dużo, ale spora część gra zazwyczaj poniżej oczekiwań, miewa częste wylewy, brakuje zaangażowania i dynamiki, popełniane są juniorskie błędy, słaby mental, brak wyciągania wniosków.
● KONTUZJE
- Gdyby nie kontuzje, to byśmy grali dobrze, bo skład byłby kompletny
● TRENER
- Wrócił dobry pressing i szybka gra, trener stawia na ofensywę, prosił o 2 transfery (N i ŚO) ale z powodu sytuacji ich nie dostał i gra "tym co ma", czasem faktycznie niektóre zmiany w meczu powinny być zrobione szybciej, niektóre decyzje kadrowe (Puig, Busquets) dziwią, ale ogólnie widać poprawę na lepsze. Niestety faktycznie piłkarze mogą być "wypaleni" i ciężko o poprawę gry z jakimkolwiek trenerem.
0
@Fenelon piłkarze to jeden problem myśle żę jak ktoś to powiedział warto by już w tak słabym sezonie zacząć odciążać messiego i zaplanować jego odejscie. po drugie kontuzje cieżko sie gra jak masz dwie 10 pół napastnika i jednego skrzydłowego przy takim natłoku meczy. a odnośnie trenera oceniajmy go na koniec sezonu lucho chcieli tu wszysty zwolnić przed trypletem. Zidana druzyna też grała piach(no moze bez 1 sezonu) a wygrali 3 lm warto tu wspomnieć że ten sezon też normalny nie jest iu ciężko go zaanalizować a co dopiero ocenic
0
@thebaanqn Ja się zgadzam z Tobą, nie mam zamiaru zwalniać Koemana patrząc na to co się dzieje i co zastał. Możliwe że Klopp miałby tak samo przekichane.
0
@Fenelon zgadzam się z tobą choć zwolenikiem komana nigdy nie byłem i nigdy nie będę, chciałbym żeby przyszedł tu trener który coś ogarnia nie jedzie na motywacji taki który ma plan i chce ustawić drużyne po swojemu i do tego jest nowoczesny myśle że to też jest problem dzisiaj problem barcelony tzn nie wykorzystywanie całej dostępnej technologi do monitorowania graczy np taki bayern mógł w pół roku zkoksować cou co nie udało sie nikomu wcześniej. gdyby do naszych graczy dodać te fizyke myśle ze by to dużo lepiej wyglądało