16

Na to co zastał i czym dysponuje Koeman, to uważam że robi świetną robotę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Mleko to ma mało białka :P

0

@iksajotien Jprdl aż mi się płakać chce jak to oglądam... :(

6

Podobno Cornella zarezerwowała Orlik do 23:00, więc dogrywki nie będzie, bo wchodzi inna ekipa na gierke nocną.

0

Bramkarz Cornella MOTM. #boli

0

@pauletaa Też kwestia, że skład dzisiaj jest jaki jest. Ciężko porównać grę z obecnym, a grę w wyjściowej XI'stce. Mimo wszystko podoba mi się zaangażowanie, dynamika i chęć gry do przodu :)

0

Ale fajnie Puig porusza się z piłką!

10

@BarcaInfo Kłopoty, kłopoty Viniciusa!

6

Nie śmieje się z Realu dopóki nie wygramy dzisiejszego meczu :-P

14

No to czas na Bidena... Byłem od początku za Trumpem i nadal pozostanę. Zobaczymy co czas pokaże i który się lepiej sprawdzi na tym zacnym stanowisku.
#TeamTrump

1

@sokot A skąd wiemy, że to nie fejk, żęby podtrzymać śmierdzącą atmosferę w Barcelonie? :-)

0

@barteq Podpinam się

0

@BarcaInfo Brawo Eder! Uwielbiałem gościa :)

0

O proszę! Fajna wiadomość :-)

2

"Barça szuka jego następcy, ale będzie ciężko."

Czyli ciężko znaleźć kogoś tak samo ujowego.

0

@tbas Taki jeden długopis.

3

[PILNE] Andrzej Duda wręczy Małgorzacie Domagalik Order Orła Białego za zasługi dla kraju!

1

@IronSanHybrid Bienvenido!

0

Odnośnie artykułu o zawieszeniu Messiego:
"Klub będzie utrzymywał, że Messi zareagował na działania rywala, a do tego nie uderzył go w twarz i chciał się go jedynie pozbyć, by udać się w kierunku pola karnego. To pierwsze takie przewinienie Leo, co również działa na jego korzyść, ponieważ pokazuje, że nie jest on brutalnym graczem."

Czyli jak znam życie i "probarcelońskie" komisje które to rozpatrzą, to będzie gruba kara. #Uefalona

0

@badej60 Dokładnie! Trolnia trochę, ale idzie wszystko zrobić i nie muszę się pałować z gumami w domu :-P

1

@Maciasek Tzn. chyba bardziej chodziło koledze o sieciówki czy będą otwarte. Ja cały czas chodzę na siłownie w Wawie i jest otwarta (XGym) i nie mam karty zawodnika :-)

0

@Alberto1031 A co on takiego powiedział złego o Griezmannie? Powiedział tylko, że gdyby Antoine strzelił to on by nie dostał szansy na karnego i nadal byłby bez gola, ale że nie wyszło Griezmannowi, to strzelił on.

0

@argonz Uuuuu niesamowite :P

0

@eckov Dokładnie, miałoby to związek z... z resztą co tu pisać, każdy widzi i wie jakie mamy jaja w kraju.

1

@Colon Czas palić wrotki do innej galaktyki.

13

BREAKING NEWS: Jacek Sasin zaproponował FC Barcelonie nie przekładanie terminu wyborów i zrobienie głosowania korespondencyjnego. W końcu u nas wypaliło jak Jovic w Realu ツ #PotwierdzoneInfo

1

@pax To zależy kto gra i na czyją korzyść. Jeśli na Realu Madryt, to tak, ale jeśli na np. korzyść Barcelony to nie.

3

Perez wysłał pewnie przelew "Elixirem" zamiast "Sorbnetem" i taki jest finał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?