Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Na to co zastał i czym dysponuje Koeman, to uważam że robi świetną robotę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Mleko to ma mało białka :P
0
@iksajotien Jprdl aż mi się płakać chce jak to oglądam... :(
6
Podobno Cornella zarezerwowała Orlik do 23:00, więc dogrywki nie będzie, bo wchodzi inna ekipa na gierke nocną.
0
Bramkarz Cornella MOTM. #boli
0
@pauletaa Też kwestia, że skład dzisiaj jest jaki jest. Ciężko porównać grę z obecnym, a grę w wyjściowej XI'stce. Mimo wszystko podoba mi się zaangażowanie, dynamika i chęć gry do przodu :)
0
Ale fajnie Puig porusza się z piłką!
10
@BarcaInfo Kłopoty, kłopoty Viniciusa!
6
Nie śmieje się z Realu dopóki nie wygramy dzisiejszego meczu :-P
14
No to czas na Bidena... Byłem od początku za Trumpem i nadal pozostanę. Zobaczymy co czas pokaże i który się lepiej sprawdzi na tym zacnym stanowisku.
#TeamTrump
1
@sokot A skąd wiemy, że to nie fejk, żęby podtrzymać śmierdzącą atmosferę w Barcelonie? :-)
0
@barteq Podpinam się
0
@BarcaInfo Brawo Eder! Uwielbiałem gościa :)
0
O proszę! Fajna wiadomość :-)
2
"Barça szuka jego następcy, ale będzie ciężko."
Czyli ciężko znaleźć kogoś tak samo ujowego.
0
@tbas Taki jeden długopis.
3
[PILNE] Andrzej Duda wręczy Małgorzacie Domagalik Order Orła Białego za zasługi dla kraju!
1
@IronSanHybrid Bienvenido!
0
Odnośnie artykułu o zawieszeniu Messiego:
"Klub będzie utrzymywał, że Messi zareagował na działania rywala, a do tego nie uderzył go w twarz i chciał się go jedynie pozbyć, by udać się w kierunku pola karnego. To pierwsze takie przewinienie Leo, co również działa na jego korzyść, ponieważ pokazuje, że nie jest on brutalnym graczem."
Czyli jak znam życie i "probarcelońskie" komisje które to rozpatrzą, to będzie gruba kara. #Uefalona
0
@badej60 Dokładnie! Trolnia trochę, ale idzie wszystko zrobić i nie muszę się pałować z gumami w domu :-P
1
@Maciasek Tzn. chyba bardziej chodziło koledze o sieciówki czy będą otwarte. Ja cały czas chodzę na siłownie w Wawie i jest otwarta (XGym) i nie mam karty zawodnika :-)
0
@Alberto1031 A co on takiego powiedział złego o Griezmannie? Powiedział tylko, że gdyby Antoine strzelił to on by nie dostał szansy na karnego i nadal byłby bez gola, ale że nie wyszło Griezmannowi, to strzelił on.
0
@argonz Uuuuu niesamowite :P
0
@eckov Dokładnie, miałoby to związek z... z resztą co tu pisać, każdy widzi i wie jakie mamy jaja w kraju.
1
@Colon Czas palić wrotki do innej galaktyki.
13
BREAKING NEWS: Jacek Sasin zaproponował FC Barcelonie nie przekładanie terminu wyborów i zrobienie głosowania korespondencyjnego. W końcu u nas wypaliło jak Jovic w Realu ツ #PotwierdzoneInfo
1
@pax To zależy kto gra i na czyją korzyść. Jeśli na Realu Madryt, to tak, ale jeśli na np. korzyść Barcelony to nie.
3
Perez wysłał pewnie przelew "Elixirem" zamiast "Sorbnetem" i taki jest finał...