0

@deyna2018 Larambród, Larambland

0

Eh..

0

@cules100pro Ciekaw jestem ile w tym prawdy, bo wiele wersji już słyszałem.

0

@Bykunn @ShinobiQWE Oczywiście, że celem Hobbita był skok na kasę i oderwanie kuponów (szczególnie robiąc z takiej książeczki 3 pełnometrażówki). Celem LOTR też było zarobienie na filmie, tylko że tam było to zrobione tak jak trzeba i te filmy są legendarne.

Chodzi mi bardziej o to, że mimo iż Hobbit był poziom niżej to i tak oglądając je cieszyłem oko móc znowu poczuć klimat Władcy Pierścieni - nawet jeśli był trochę ponaciągany :-)

6

@ShinobiQWE Mi tam się Hobbita nadal dobrze oglądało i pochłonął mnie świat Tolkiena. LOTR był lepszy, ale osobiście nie skreślam Hobbita i nie plasuje go jako (jak to robi sporo osób) gunwo :-)

0

@BorzyKrzys 2 pkt różnicy w na TCS 05/06. Piękne czasy :)

0

@FC1899Barca A to jest TYLKO Szympans. Ich waga to max 60kg, a wzrost 120cm. Co by było gdyby był taki GORYL o wadze 150kg i wzroście 160cm :-) #Bestia

0

@adamt1996 A jak ktoś pracuje zdalnie (jak ja)? :-(

0

@BarcaInfo a Busquets dalej na Zumbie... :-(

1

@BigDaglas Co ciekawe przy wcześniejszym lockdownie była zamknięta i tylko budowlane (Lerloy, Castorama, etc.) były otwarte, a teraz nie wiem jak jest z tymi wielkimi Ikeami, ale w Blue City (Warszawa) ta mniejsza Ikea jest otwarta, byłem jakoś 2 stycznia i było ok.

31

Transfer darmowy i rozsądna pensja i można myśleć. Warto by też się kogoś pozbyć w pomocy (Matheusa albo Busquetsa, ale ten drugi to pewnie taśmy ma na wszystko i kotwica zarzucona na amen..).

0

Messi wbulwiony jest piękny!

5

Fajnie, że De Jong i Dembele w gazie :)

2

Messi co lage posłał :D

1

To ja bym się martwił nie ilością stwarzanych okazji, a właśnie skutecznością ich egzekwowania Panie Schreuder.

4

@Barwindg Ja lubiłem kiedyś wracać do Kryminalnych. Fajny serial jak na PL warunki - nawet teraz bym obejrzał chętnie.

0

@BarcaInfo CR przewidywalnie nisko.

2

@masq Albo na sławnych kartach do głosowania, aby się nie zmarnowały :-P

0

@Transu96 Spokojnie, też zdrożeje żeby wyrównać :-D

10

PYTANIE DO TYCH, KTÓRZY CHCĄ POZBYĆ SIĘ KOEMANA I CHCĄ ZBAWCĘ XAVI'ego.

Jeżeli Koeman odchodzi w lutym, a przychodzi Xavi, to mam pytanie kogo proponujecie jako trenera we wrześniu? Bo można założyć od razu, że Xavi tez nie podoła z tyloma brakami w kadrze i zwalniamy go na koniec sezonu 20/21.

TRENER NIE JEST PROBLEMEM - to jest fakt. To, że Koeman może powinien czasem zrobić kilka innych/wczesniejszych zmian to jedno, ale to nie zmieniłoby diametralnie gry całego zespołu. Ujowe wykończenie napastników i brak alternatywy (brak kasy na transfery + kontuzje) to nie wina Koemana.

Dodam więcej - coś kontrowersyjnego. Ujowa postawa Couthino, Griezmanna i częste kontuzje Dembele (chociaż teraz się chłopak rozpędza), to nie wina Bartomeu - kiedy ich sprowadzono byli w topowych formach i wszystko wskazywało, że będą nadal taką formę utrzymywać, ale rzeczywistość zweryfikowała i do dziś wszyscy są w szoku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Gol golem, ale pięęęękne podanie Messiego :-)

0

@Zip Dobrze się zapowiada pierwszy kupon w roku... [*]

1

@NaFazieHitman Dałem Handicap 1:0 i na naszych + powyżej 7.5 rożnego - powodzenia :-)

1

@clyde A ja słyszałem, że kierowca ciężarówki z reklamy Coca Coli jeździł bez prawa jazdy i ważnego przeglądu - skandal w biały dzień! :-D

2

@clyde O nie nie nie, od zawsze na zawsze i przy każdym "blind teście":
PEPSI > COCA COLA :-)

4

@jakub1906 Czysto w piłke.

6

Po wczorajszym wywiadzie z Leo wiemy, że nic nie wiemy.
#FaktNieOpinia

0

Czy warto było czekać na "słynny i wyjaśniający wszystko" wywiad z Messim?
ODP:


1

@Kiiciioro Nagroda wagi Pucharu Intertoto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?