Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@deyna2018 Larambród, Larambland
0
Eh..
0
@cules100pro Ciekaw jestem ile w tym prawdy, bo wiele wersji już słyszałem.
0
@Bykunn @ShinobiQWE Oczywiście, że celem Hobbita był skok na kasę i oderwanie kuponów (szczególnie robiąc z takiej książeczki 3 pełnometrażówki). Celem LOTR też było zarobienie na filmie, tylko że tam było to zrobione tak jak trzeba i te filmy są legendarne.
Chodzi mi bardziej o to, że mimo iż Hobbit był poziom niżej to i tak oglądając je cieszyłem oko móc znowu poczuć klimat Władcy Pierścieni - nawet jeśli był trochę ponaciągany :-)
6
@ShinobiQWE Mi tam się Hobbita nadal dobrze oglądało i pochłonął mnie świat Tolkiena. LOTR był lepszy, ale osobiście nie skreślam Hobbita i nie plasuje go jako (jak to robi sporo osób) gunwo :-)
0
@BorzyKrzys 2 pkt różnicy w na TCS 05/06. Piękne czasy :)
0
@FC1899Barca A to jest TYLKO Szympans. Ich waga to max 60kg, a wzrost 120cm. Co by było gdyby był taki GORYL o wadze 150kg i wzroście 160cm :-) #Bestia
0
@adamt1996 A jak ktoś pracuje zdalnie (jak ja)? :-(
0
@BarcaInfo a Busquets dalej na Zumbie... :-(
1
@BigDaglas Co ciekawe przy wcześniejszym lockdownie była zamknięta i tylko budowlane (Lerloy, Castorama, etc.) były otwarte, a teraz nie wiem jak jest z tymi wielkimi Ikeami, ale w Blue City (Warszawa) ta mniejsza Ikea jest otwarta, byłem jakoś 2 stycznia i było ok.
31
Transfer darmowy i rozsądna pensja i można myśleć. Warto by też się kogoś pozbyć w pomocy (Matheusa albo Busquetsa, ale ten drugi to pewnie taśmy ma na wszystko i kotwica zarzucona na amen..).
0
Messi wbulwiony jest piękny!
5
Fajnie, że De Jong i Dembele w gazie :)
2
Messi co lage posłał :D
1
To ja bym się martwił nie ilością stwarzanych okazji, a właśnie skutecznością ich egzekwowania Panie Schreuder.
4
@Barwindg Ja lubiłem kiedyś wracać do Kryminalnych. Fajny serial jak na PL warunki - nawet teraz bym obejrzał chętnie.
0
@BarcaInfo CR przewidywalnie nisko.
2
@masq Albo na sławnych kartach do głosowania, aby się nie zmarnowały :-P
0
@Transu96 Spokojnie, też zdrożeje żeby wyrównać :-D
10
PYTANIE DO TYCH, KTÓRZY CHCĄ POZBYĆ SIĘ KOEMANA I CHCĄ ZBAWCĘ XAVI'ego.
Jeżeli Koeman odchodzi w lutym, a przychodzi Xavi, to mam pytanie kogo proponujecie jako trenera we wrześniu? Bo można założyć od razu, że Xavi tez nie podoła z tyloma brakami w kadrze i zwalniamy go na koniec sezonu 20/21.
TRENER NIE JEST PROBLEMEM - to jest fakt. To, że Koeman może powinien czasem zrobić kilka innych/wczesniejszych zmian to jedno, ale to nie zmieniłoby diametralnie gry całego zespołu. Ujowe wykończenie napastników i brak alternatywy (brak kasy na transfery + kontuzje) to nie wina Koemana.
Dodam więcej - coś kontrowersyjnego. Ujowa postawa Couthino, Griezmanna i częste kontuzje Dembele (chociaż teraz się chłopak rozpędza), to nie wina Bartomeu - kiedy ich sprowadzono byli w topowych formach i wszystko wskazywało, że będą nadal taką formę utrzymywać, ale rzeczywistość zweryfikowała i do dziś wszyscy są w szoku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gol golem, ale pięęęękne podanie Messiego :-)
0
@Zip Dobrze się zapowiada pierwszy kupon w roku... [*]
1
@NaFazieHitman Dałem Handicap 1:0 i na naszych + powyżej 7.5 rożnego - powodzenia :-)
1
@clyde A ja słyszałem, że kierowca ciężarówki z reklamy Coca Coli jeździł bez prawa jazdy i ważnego przeglądu - skandal w biały dzień! :-D
2
@clyde O nie nie nie, od zawsze na zawsze i przy każdym "blind teście":
PEPSI > COCA COLA :-)
4
@jakub1906 Czysto w piłke.
6
Po wczorajszym wywiadzie z Leo wiemy, że nic nie wiemy.
#FaktNieOpinia
0
Czy warto było czekać na "słynny i wyjaśniający wszystko" wywiad z Messim?
ODP:
1
@Kiiciioro Nagroda wagi Pucharu Intertoto.