0

Wielki Martin Braithwait!

3

@polishtoaster Dokładnie. Hattrick to minimum, a nawet otoczenie Braithwaita coś mówi że ten szykuje się na pobicie rekordu Lewego, czyli 5 bramek w 9min. No czekają nas emocje!

4

Jeszcze mecz się nie zaczął, a już BOLI WIELKI BRAITHWAIT...

1

@messicocacola To będzie TA walka. Niczym jak TEN sezon Liverpoolu :D

0

@avexavi Jak nie wypiszesz, to odgórnie jest wciskane :-(

0

@DonMatteo901 Pierwsze co zrobię jak moje dziecko pójdzie kiedyś do szkoły, to od razu wypisze je z religii. Niech smarują wroty.

7

@Rewolucja123 No i klasycznie, a Griezmann już był tu przez wielu krzyżowany.. Eh.

0

@magic10
1. Leonardo Di Caprio
2. Al Pacino
3. Brad Pitt

Blisko mojego Top'u: Christian Bale, Kevin Spacey, Jeo Pesci, Jake Gyllenhaal, Jim Carrey, Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr.

5

Może Fabregasa jako fałszywego ŚO by ściągnąć?

0

Masakra... :-(

0

@Brashearr Jak wejdzie to strzeli :D

1

@FC1899Barca Heh ja się z kumplem zakładałem o przysłowiowe piwko, bo powiedziałem mu w kwietniu, że Bitcoin obecnie stoi około 8500$, a do końca roku będzie kosztować 15000$ lub więcej. No nie zostało to potraktowane poważnie, a wręcz mnie znajomy wyśmiał że "gdzie 15tys, kryzys będzie, Bitcoin spadnie". Idę napisać, że może być Książęce pszeniczne.

P.S. Nie inwestuje w nic, więc nie kupiłem, jedynie interesuje się tym, ale czas chyba przejść do czynów, bo byłbym zdecydowanie do przodu w wielu inwestycjach. Nie to co w bukmacherce, której odwieczna pieśń brzmi "Smutne granie u bukmachera, raz zabiera raz zabiera".

1

@D1OS Oczywiście że tak, też tak uważam, Koeman też tak uważa i taki miał być wydźwięk tych słów :)

0

@tobiasson92 Jest nadzieja!

0

@BarcaInfo Oj tak, przy takim natłoku jaki się chłopakom szykuje rotacje w postaci właśnie Puiga to wręcz obowiązek i jednocześnie szansa. I trener i zmieniony piłkarz i Puig i kibic na tym skorzysta. Jak się nie uda, to ręce mi opadną..

3

"Messi jest zły, powiedział, że jest zmęczony byciem problemem klubu. W tym samym czasie Pep Guardiola przedłużył umowę z City. Widzisz Messiego poza Barceloną?
● KOEMAN: Nie. I nie odpowiem na więcej pytań na ten temat."

"W jaki sposób interpretujesz słowa Leo, który powiedział, że jest problemem klubu? Dlaczego czuje się winny?
● KOEMAN: Powtórzę – nie odpowiem na więcej pytań na takie tematy."


I PRAWIDŁOWO. Nie ma co wchodzić w dyskusje i potęgować tej gównoburzy jaka się jakiś czas ciągnie. Dopytywanie o interpretacje każdego skinienia, pierdnięcia, beknięcia czy słowa. Paranoja... Dobrze, ze Potężny Koeman ucina te idiotyczne gadki.

5

@BarcaInfo Będzie co w końcu oglądać po przerwie reprezentacyjnej..

0

No i klasycznie 1 mecz... i to Austria - Norwegia, gdzie Norwegia wyszła dziesiątym składem z powodu zakażeń koronawirusem, a i tak wymęczyła remis. #WinaBrzęczka
https://tiny.pl/72nz3

0

@DonMatteo901 a Depay wciąż bez... wnioski nasuwają się same:

Depay < Braithwait

1

Polska Reprezentacja Piłki Nożnej jest masakrycznie irytująca...
● Chcesz, aby wygrali mecz z Włochami? Przegrywają kompromitując się.
● Chcesz, aby Holandia wygrała z Polską bo stawiasz kupon na Holandie, a sama Polska gra piach? Polska wygrywa pierwszą połowę 1:0.

Oby druga połowa była na korzyść Holandii, bo:
● Kupon wejdzie
● Bukmacher nie zarobi
● Może wypindolą wuja Brzęczka

1

@NGTRX Czyli będzie cyrk? :-D

0

@VirtuoZ Słuszne słowa.

0

@DonMatteo901 Sam nie wierzy w to co pisze :-D

0

@Fabik Perez posmarował!

0

@FCB24 Właśnie tak się zastanawiam, bo Kasjo to faktycznie menel i patus, ale jest młodszy, szybszy i ma chyba trochę lepszy zasięg. Najman ma "jakieś" doświadczenie zawodowe, jest cięższy i ma uderzenie. Kurs ciekawy, dlatego kusi postawić. Nie kibicuje żadnemu z nich, kibicuje kuponowi :)

1

Jak sądzicie, Najman wygra?


0

Pamiętajmy, że spadek limitu płac jest powiązany z Covidem - spadł budżet, to zgodnie z przepisami La Liga musiał spaść procentowo limit płac. Co by nie mówić o Bartomeu, to każdego roku za jego kadencji budżet (i w tym limit płac) rósł.

1

@VanBest Odyssey mi się bardzo podobał! :-)

36

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?