Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielki Martin Braithwait!
3
@polishtoaster Dokładnie. Hattrick to minimum, a nawet otoczenie Braithwaita coś mówi że ten szykuje się na pobicie rekordu Lewego, czyli 5 bramek w 9min. No czekają nas emocje!
4
Jeszcze mecz się nie zaczął, a już BOLI WIELKI BRAITHWAIT...
1
@messicocacola To będzie TA walka. Niczym jak TEN sezon Liverpoolu :D
0
@FanBarca1899 ja dzisiaj tak:
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMzI5NTM1OTIwMTooibjSKSmQ-86_bi0=
0
@avexavi Jak nie wypiszesz, to odgórnie jest wciskane :-(
0
@DonMatteo901 Pierwsze co zrobię jak moje dziecko pójdzie kiedyś do szkoły, to od razu wypisze je z religii. Niech smarują wroty.
7
@Rewolucja123 No i klasycznie, a Griezmann już był tu przez wielu krzyżowany.. Eh.
0
@magic10
1. Leonardo Di Caprio
2. Al Pacino
3. Brad Pitt
Blisko mojego Top'u: Christian Bale, Kevin Spacey, Jeo Pesci, Jake Gyllenhaal, Jim Carrey, Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr.
5
Może Fabregasa jako fałszywego ŚO by ściągnąć?
0
Masakra... :-(
0
@Brashearr Jak wejdzie to strzeli :D
1
@FC1899Barca Heh ja się z kumplem zakładałem o przysłowiowe piwko, bo powiedziałem mu w kwietniu, że Bitcoin obecnie stoi około 8500$, a do końca roku będzie kosztować 15000$ lub więcej. No nie zostało to potraktowane poważnie, a wręcz mnie znajomy wyśmiał że "gdzie 15tys, kryzys będzie, Bitcoin spadnie". Idę napisać, że może być Książęce pszeniczne.
P.S. Nie inwestuje w nic, więc nie kupiłem, jedynie interesuje się tym, ale czas chyba przejść do czynów, bo byłbym zdecydowanie do przodu w wielu inwestycjach. Nie to co w bukmacherce, której odwieczna pieśń brzmi "Smutne granie u bukmachera, raz zabiera raz zabiera".
1
@D1OS Oczywiście że tak, też tak uważam, Koeman też tak uważa i taki miał być wydźwięk tych słów :)
0
@tobiasson92 Jest nadzieja!
0
@BarcaInfo Oj tak, przy takim natłoku jaki się chłopakom szykuje rotacje w postaci właśnie Puiga to wręcz obowiązek i jednocześnie szansa. I trener i zmieniony piłkarz i Puig i kibic na tym skorzysta. Jak się nie uda, to ręce mi opadną..
3
"Messi jest zły, powiedział, że jest zmęczony byciem problemem klubu. W tym samym czasie Pep Guardiola przedłużył umowę z City. Widzisz Messiego poza Barceloną?
● KOEMAN: Nie. I nie odpowiem na więcej pytań na ten temat."
"W jaki sposób interpretujesz słowa Leo, który powiedział, że jest problemem klubu? Dlaczego czuje się winny?
● KOEMAN: Powtórzę – nie odpowiem na więcej pytań na takie tematy."
I PRAWIDŁOWO. Nie ma co wchodzić w dyskusje i potęgować tej gównoburzy jaka się jakiś czas ciągnie. Dopytywanie o interpretacje każdego skinienia, pierdnięcia, beknięcia czy słowa. Paranoja... Dobrze, ze Potężny Koeman ucina te idiotyczne gadki.
5
@BarcaInfo Będzie co w końcu oglądać po przerwie reprezentacyjnej..
0
No i klasycznie 1 mecz... i to Austria - Norwegia, gdzie Norwegia wyszła dziesiątym składem z powodu zakażeń koronawirusem, a i tak wymęczyła remis. #WinaBrzęczka
https://tiny.pl/72nz3
0
@DonMatteo901 a Depay wciąż bez... wnioski nasuwają się same:
Depay < Braithwait
1
Polska Reprezentacja Piłki Nożnej jest masakrycznie irytująca...
● Chcesz, aby wygrali mecz z Włochami? Przegrywają kompromitując się.
● Chcesz, aby Holandia wygrała z Polską bo stawiasz kupon na Holandie, a sama Polska gra piach? Polska wygrywa pierwszą połowę 1:0.
Oby druga połowa była na korzyść Holandii, bo:
● Kupon wejdzie
● Bukmacher nie zarobi
● Może wypindolą wuja Brzęczka
1
@NGTRX Czyli będzie cyrk? :-D
0
@VirtuoZ Słuszne słowa.
0
@DonMatteo901 Sam nie wierzy w to co pisze :-D
0
@Fabik Perez posmarował!
0
@FCB24 Właśnie tak się zastanawiam, bo Kasjo to faktycznie menel i patus, ale jest młodszy, szybszy i ma chyba trochę lepszy zasięg. Najman ma "jakieś" doświadczenie zawodowe, jest cięższy i ma uderzenie. Kurs ciekawy, dlatego kusi postawić. Nie kibicuje żadnemu z nich, kibicuje kuponowi :)
1
Jak sądzicie, Najman wygra?
0
Pamiętajmy, że spadek limitu płac jest powiązany z Covidem - spadł budżet, to zgodnie z przepisami La Liga musiał spaść procentowo limit płac. Co by nie mówić o Bartomeu, to każdego roku za jego kadencji budżet (i w tym limit płac) rósł.
1
@VanBest Odyssey mi się bardzo podobał! :-)
36
Tak będzie
https://x.com/thexdeaf/status/1328102671845388288