- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
4
Jeszcze mecz się nie zaczął, a już BOLI WIELKI BRAITHWAIT...
2
@Fenelon Walnie 3 bramy i uciszy hejterów.
3
@polishtoaster Dokładnie. Hattrick to minimum, a nawet otoczenie Braithwaita coś mówi że ten szykuje się na pobicie rekordu Lewego, czyli 5 bramek w 9min. No czekają nas emocje!
3
@Fenelon Niech pogra, okazji nie będzie miał za dużo, za parę lat będzie opowiadał dzieciom, że grał z takimi zawodnikami jak Pedri, Fati, Messi, Coutinho czy Griezmann.
2
@Coutinho007 @polishtoaster Panowie hattrick co raz bliżej! Już nie wspominając o wywalczonym karnym i asyście haha
1
@Coutinho007 To Griezmann będzie mógł opowiadać, że grał u jego boku.
1
@polishtoaster Griezmann to może siedzieć przy jednym stole z CR i Messim, ale wszyscy trzej nie mogą siedzieć przy jednym stole z Martinem :)
1
@Coutinho007 Martin w 1 meczu zrobił tyle co Griez od początku sezonu. Powinien zagrać od 1. minuty z Osasuną ;)
1
@polishtoaster I tak też mam nadzieję, że będzie.
1
@Coutinho007 Swoją drogą Alena rozegrał najlepsze spotkanie ze wszystkich pivotów Barcy od początku sezonu. Jednak nie jest za słaby na Betis. Podania 106/107, 3 straty, 117 razy przy piłce, 3 kluczowe podania. Znakomity występ i on również powinien zagrać w następnym meczu.
1
@polishtoaster I w nagrodę będzie siedział na ławie w meczu z Ossasuną znając życie i dalej będą kaleczyć tam Busi, Pjanić i De Jong...
1
@Coutinho007 Może Koeman na niego postawi, chociaż sam w to wątpię. Pewnie zagrają Frenkie&Pjanić. Puig z kolei nie pokazał więcej niż brazylijski wynalazek Barto.
0
@polishtoaster No tak.