Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i Gamrot nie zawalczy z Khabibem i nie odbierze mu pasa.
#zdystansem
1
@MeMyselfAndI już 0-8 :p
0
NC+ GO znowu dało dupska. Człowiek płaci kasę i znowu nie może obejrzeć meczu... :-(
0
@Janas11224 Uważam że tak. Pierwszy kontakt był z piłką, ale według przepisów które są od kilku lat jeżeli atak na piłkę jest bardzo agresywny i mógł doprowadzić do kontuzji to jest też faul i jak czytam jak ktoś pisze, że przecież dotknął piłki to aż mi się słabo robi. Przecież to o czym mówią to są stare przepisy sprzed X lat.
46
Suarez dzisiaj niewidoczny.. To już nie ten piłkarz.
0
Ramos na kolana!
1
Bardzo fajnie Mendy, oby tak dalej :P Efektowna strata piłki.
0
@l0Messini Nie zapomnę jej nigdy :>
0
@4drian0 Moje zdecydowane (Uncharted) Top 1 na PS4 + fajny aktor pasujący do roli MŁODEGO Nathana, więc licze na dobre kino :-)
0
@Dajnatace Archero
8
@Don Lucas z Dębicy.
0
@kiper09 Chyba 1:4 :P
0
@clyde wciąż najlepszy Carles Umtiti vel Samuel Puyol :-D
https://pbs.twimg.com/media/DhxTFGhU0AA92rm.jpg
1
Co raz lepsze tej fake newsy heh
2
@IronSanHybrid U mnie poszedł bezapelacyjnie "Ziobro" jako synonim słowa "Zero".
1
@Chakalaka Tak to jest jak nakręcali starych ludzi, że niby odwrót korony, bo chcieli żeby szli na wybory prezydenckie, a wyniki były niższe bo specjalnie robili nagle mniej testów... A że ludzie łykają liczby jakie się im pokaże w TV.. Eh. Najlepiej sprawdzać procent nowo zarażonych do ilości wykonanych testów, wtedy nie ważne czy jest 1000 testów czy 200000 testów, widać czy % zarażonych rośnie, stoi czy spada, no ale po co. Lepiej siać w TV panike, bo skok zachorowań, a to że 10tys testów więcej zrobiono to "who cares" :-)
1
Jaki wynik by nie był, kto by bramek nie strzelił, to jedno jest pewne: ZNÓW WIDAĆ ISKRĘ W GRZE BARCY. 3 lata jej nie widziałem, miło znów poczuć TE emocje :-)
4
#KoemanStay
0
Uciekli spod topora :-P
0
Dembele póki co w swoim stylu.
17
Bardzo fajnie, że Trincao próbuje tych dryblingów i strzałów zza pola karnego. Baaaardzo dobrze!
9
Oby forma nie zalana przez Ansu. Chłopak będzie zaspany do roboty przychodził :-(
0
A L’Équipe pisało, że mamy 3 gwiazdki szans na zwycięstwo w LM.. No nie wiem. Póki co to pierwsza połowa pierwszego meczu LM (z ogórami w dodatku), więc też warto się wstrzymać od opinii w tym temacie, ale jednak boli kukiel..
Dla porównania:
5 * = Bayern
4 * = PSG
3 * = Barca, Real, City, Liverpool
2 * = Juve
1 * = United, Chelsea
6
Boli Was wielki Ferencvaros?
0
@Michael24 Właśnie mam to samo :/
3
Czy tylko mi strona NC+ GO złapała takiego laga, że nic nie działa?
0
Zobaczymy czy nie mając w 11'stce tak dużo dającego (rzekomo) w grze taktycznej, pressingu i obronie Griezmanna tylko posiadając mocno ofensywnego i nieopierzonego Trincao poczujemy różnicę (na plus lub ba minus).
Z drugiej strony ciężko to ocenić kiedy Griezmann już trochę meczów zagrał, a Trincao dopiero wchodzi w rytm Barcelony, no ale co nam pozostaje..
1
@MesQueUnClub96 Właśnie na to chciałem oddać głos i tak też zrobiłem. W opisie wytłumaczyłem, że jest to po prostu synonim słowa "zero", także by się zgadzało z faktami.
0
@tristan87 Bartomeu posmarował jak nic.
1
@BarcaInfo Dziwne, że nie było nic o "matce", bo to też popularne :)