3

No i Gamrot nie zawalczy z Khabibem i nie odbierze mu pasa.
#zdystansem

1

@MeMyselfAndI już 0-8 :p

0

NC+ GO znowu dało dupska. Człowiek płaci kasę i znowu nie może obejrzeć meczu... :-(

0

@Janas11224 Uważam że tak. Pierwszy kontakt był z piłką, ale według przepisów które są od kilku lat jeżeli atak na piłkę jest bardzo agresywny i mógł doprowadzić do kontuzji to jest też faul i jak czytam jak ktoś pisze, że przecież dotknął piłki to aż mi się słabo robi. Przecież to o czym mówią to są stare przepisy sprzed X lat.

46

Suarez dzisiaj niewidoczny.. To już nie ten piłkarz.

0

Ramos na kolana!

1

Bardzo fajnie Mendy, oby tak dalej :P Efektowna strata piłki.

0

@l0Messini Nie zapomnę jej nigdy :>

0

@4drian0 Moje zdecydowane (Uncharted) Top 1 na PS4 + fajny aktor pasujący do roli MŁODEGO Nathana, więc licze na dobre kino :-)

0

@Dajnatace Archero

8

@Don Lucas z Dębicy.

0

@kiper09 Chyba 1:4 :P

0

@clyde wciąż najlepszy Carles Umtiti vel Samuel Puyol :-D
https://pbs.twimg.com/media/DhxTFGhU0AA92rm.jpg

1

Co raz lepsze tej fake newsy heh

2

@IronSanHybrid U mnie poszedł bezapelacyjnie "Ziobro" jako synonim słowa "Zero".

1

@Chakalaka Tak to jest jak nakręcali starych ludzi, że niby odwrót korony, bo chcieli żeby szli na wybory prezydenckie, a wyniki były niższe bo specjalnie robili nagle mniej testów... A że ludzie łykają liczby jakie się im pokaże w TV.. Eh. Najlepiej sprawdzać procent nowo zarażonych do ilości wykonanych testów, wtedy nie ważne czy jest 1000 testów czy 200000 testów, widać czy % zarażonych rośnie, stoi czy spada, no ale po co. Lepiej siać w TV panike, bo skok zachorowań, a to że 10tys testów więcej zrobiono to "who cares" :-)

1

Jaki wynik by nie był, kto by bramek nie strzelił, to jedno jest pewne: ZNÓW WIDAĆ ISKRĘ W GRZE BARCY. 3 lata jej nie widziałem, miło znów poczuć TE emocje :-)

4

#KoemanStay

0

Uciekli spod topora :-P

0

Dembele póki co w swoim stylu.

17

Bardzo fajnie, że Trincao próbuje tych dryblingów i strzałów zza pola karnego. Baaaardzo dobrze!

9

Oby forma nie zalana przez Ansu. Chłopak będzie zaspany do roboty przychodził :-(

0

A L’Équipe pisało, że mamy 3 gwiazdki szans na zwycięstwo w LM.. No nie wiem. Póki co to pierwsza połowa pierwszego meczu LM (z ogórami w dodatku), więc też warto się wstrzymać od opinii w tym temacie, ale jednak boli kukiel..

Dla porównania:
5 * = Bayern
4 * = PSG
3 * = Barca, Real, City, Liverpool
2 * = Juve
1 * = United, Chelsea

6

Boli Was wielki Ferencvaros?

0

@Michael24 Właśnie mam to samo :/

3

Czy tylko mi strona NC+ GO złapała takiego laga, że nic nie działa?

0

Zobaczymy czy nie mając w 11'stce tak dużo dającego (rzekomo) w grze taktycznej, pressingu i obronie Griezmanna tylko posiadając mocno ofensywnego i nieopierzonego Trincao poczujemy różnicę (na plus lub ba minus).

Z drugiej strony ciężko to ocenić kiedy Griezmann już trochę meczów zagrał, a Trincao dopiero wchodzi w rytm Barcelony, no ale co nam pozostaje..

1

@MesQueUnClub96 Właśnie na to chciałem oddać głos i tak też zrobiłem. W opisie wytłumaczyłem, że jest to po prostu synonim słowa "zero", także by się zgadzało z faktami.

0

@tristan87 Bartomeu posmarował jak nic.

1

@BarcaInfo Dziwne, że nie było nic o "matce", bo to też popularne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?