6

Ten Dest dojechał już na to lotnisko od wczoraj? Może są korki, na światłach stoi albo paliwo mu się skończyło i idzie z buta?

0

@YeastMoss Co do wiarygodności informacji, to nie wiem "który tier" to FOX, ale myślę że jako tak duża TV nie miałaby chyba na celu wprowadzać publiczności w błąd - wydaje mi się, że konsekwencje jeżeli by to wyszło na jaw byłyby zbyt duże (wizerunkowo) dla stacji.

Tzn. chodzi mi o to, że jeżeli Pani Halinka jest od lat chora na chorobę X, zostaje zarażona C-19 ale jej ciało spokojnie sobie z nim radzi i nie ma żadnych objawów widocznych lub niewidocznych i po np. 2 miesiącach wspólnego życia z C-19 umiera z powodu swojej starej choroby X, to przy sekcji wyjdzie że miała C-19 i początkowo nie było czasu, aby badać każdą osobę i sprawdzać czy C-19 miało wpływ na pogorszenie stanu zdrowia czy tylko sobie leżał w ciele Pani Halinki "nieaktywny" i niezagrażający jej życiu, a sama śmierć nie była konsekwencją C-19 tylko pogorszeniu stanu zdrowia z powodu choroby X.

Są też inne objawy C-19 jak te widoczne i popularne oraz te niewidoczne (osłabienie układu odpornościowego, etc.) co w konsekwencji powoduje to co napisałeś.

Wydaje mi się, że z powodu ilości zachorowań (bo zaraźliwość C-19 jest ogromna lecz jej objawy już nie tak groźne jak przypuszczano) szpitale i laboratoria nie mają zasobów czasowych i personalnych, aby wszystkie przypadki zgonów tak dokładnie weryfikować, a dopiero teraz powoli jak ilość zachorowań spada, to można się pewnym przypadkom przyglądać i wychodzą takie cukierki.

To jedynie moje przypuszczenia. Sam osobiście się nie martwię o siebie, ale nie bagatelizuje tematu, bo mógłbym kogoś obcego lub bliskiego zarazić i taka osoba mogłaby już ponieść tego konsekwencje, a tego bym nie chciał.

0

@nwchades Wiesz co akurat w tamtym nagraniu nie było tego fragmentu, który wysłałeś (albo się spóźniłem z oglądaniem), także tu się nie odniosę, bo one wyglądają ciut inaczej (chociaż nadal dobrze) - może to są dane wraz z chorobami współistniejącymi?

12

@maatiixx Ja tam Sarabie lubiłem :)

0

@nwchades Podawała to kilka dni temu stacja FOX we wiadomościach wieczornych, był tam link do konkretnego raportu (z CDC właśnie), ale jedyne co sobie zapisałem wtedy to te dane.

@YeastMoss Troszkę tak, ale chodziło w tym o to, że jest mnóstwo przypadków gdzie ludzie (w tych grupach wiekowych) umierali z powodu choroby X, a potem wychodziło że były zarażone Covidem, lecz osoby te nie miały żadnych symptomów i choroba rozwijała się u nich bezobjawowo, lecz z powodu samego posiadania C-19 i braku możliwości zasobowych kwalifikowano je początkowo do osób którym się przez C-19 zmarło. Dopiero później kiedy wszystko się rozbujało i były już takie możliwości, to zauważono że w wieeeelu przypadkach Covid nie wpłynął na pogorszenie stanu zdrowia i w konsekwencji nie doprowadził on do śmierci.

9

Nowe dane dotyczące procentowej bezpośredniej śmiertelności w danej grupie wiekowej w przypadku zarażenia Covid-19. Podchodzą one oficjalnie z CDC (Centers for Disease Control and Preventional) na podstawie statystyk zbieranych od początku pandemii.

WIEK vs PROCENT SZANSY NA ŚMIERĆ Z POWODU COVID-19:
0-19 lat = 0.00003 %
20-49 lat = 0.0002 %
50-69 lat = 0.005 %
70+ lat = 0.054 %

Ładne wyniki wyszły po takim czasie.

1

@BarcaInfo
Drogi Ansu Fati,

Twój formularz zgłoszeniowy do grupy Amigosów został przyjęty i będzie rozpatrzony w ciągu 3 dni roboczych. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na decyzję.

Pozdrawiamy,
Amigos Group Company

4

Dembele upada po raz pierwszy.

0

Po dzisiejszym meczu widać nadzieję na zdecydowanie lepszą grę :)

0

@clyde Sprzedać!

3

Dobrze, że Pau Torres strzelał a nie Busquets, bo pewnie by gola nie było.

0

@haryveb944 Heh to też prawda, chociaż chodziło mi o jego zapewnienia, że Barca nie ma szans na nawet 1 pkt z Villarreal i był co do tego BARDZO przekonany :P

18

Dla odmiany: #KoemanStay

3

Kowal podobno nie będzie obecny w najbliższej La Liga Bonita.

1

Jak Busquets ma odrobinę godności i honoru, to powinien zasygnalizować zmianę..

0

Emery przechodzi deja vu jak w rewanżu z PSG :-P

0

Na jakim ryzyku ten Busquets podaje i to tak blisko swojej bramki to jest niepojęte.. Tylko czekać, aż da farfocla.

1

Wielki Ansu Fati!

2

Busquets swoją motoryką poraża..

0

Ciekawe kiedy padnie pierwsze #KoemanOut i kto pierwszy popuści :-P
(poza tym moim oczywiście)

4

Bartomeu po meczu Atletico:
- Halo? Suarez? Cześć, głupia sprawa z tym transferem..

0

@barczyk Jeszcze jest Dembele, Trincao, Braithwait.

1

Rummenigge posmarował.

4

Boli Was wielki Rakitic?

0

Bayern spuchł, można wyłączyć.

0

@MESSIah16 Rasizm, wiadomo.

0

@TheMefju Dokładnie, aż mi wstyd że niektórzy piszą takie rzeczy... Messi też niech zaliczy ten lub przyszły sezon mocno średni, to będzie podobnie? Pique też do bani, bo kiedyś miał lepszy sezon niż ostatni. Szkoda gadać..

15

Najlepszy gruby ever!

7

@Survier Amigos :-)

6

Niby fajnie, że Suarez (jeden z ostatnich amigosów) który kaleczył grę odchodzi, ale z drugiej strony odchodzi legenda klubu, dla mnie najlepsza 9'tka ever. Smutno w uj... Mimo wszystko fajnie będzie go widzieć nadal w La Liga! Dzięki za wszystko Luisito! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?