0

@sergio5 Czyli mówiąc kolokwialnie: jeśli się nie ogarnie i uspokoi, to zesra się metr przed kiblem.

2

@dv_7 Proszę:


1

@DaPidejpi W takim razie bramka nr 1.

5

@DaPidejpi Gdzie jest haczyk? :-)

1

@fart Fichado!

2

@clyde No i pograli... szkoda, że tylko na PS :-P

62

Przejrzałem ostatnie kilka godzin i nikt nie wrzucał, więc dodaje skrót występu Messiego z dzisiejszego meczu z Boliwią. Magia! I ta asysta w 10 sekundzie... #GOAT
https://x.com/LSComps/status/1409745040117800967

0

Hahahahahahahahahahahahahahaha Ymbapeeeeee!

0

W tej sytuacji NIESTETY to chyba jedyne dobre rozwiązanie. Aktualnie nikt go nie kupi, a jak kupi, to pewnie za 10-20mln. Przy przedłużeniu i rozbujaniu Dembele i płacąc mu 50% możliwe, że ktoś da za rok-dwa-trzy np. 50-80mln bo chłopak rozegra więcej meczy (tak wiem, odpali hehe, sam nie wierze że to pisze). Wtedy przynajmniej część kasy się zamortyzuje, a tak to wyjdziemy na głęboki plecak jak go tak zostawimy i oddamy.

11

NFZ płakał jak operował..

52

@LeoMessi1994 Cristiano Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego.

2

"seria zwodów CR" xD

1

Jeśli Dania wygra Euro, to jak dużą przewagę procentową % nad drugim miejscem będzie miał przyszły zdobywca Złotej Piłki, czyli Martin Braithwait?

0

@barczyk Laporta powiedział o jeszcze 3-4 transferach do klubu (poza Depayem).

1

@Kengo Pierwszy Uber Eats.

0

@Colon Jest i legendarny ćwierćfunter z serem!

6

@masq Here we go again...:-P

0

@BorzyKrzys Kogo?

9

Tak Polska zdobędzie Mistrzostwo Świata w 2022! Można stawiać domy :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ranger3120 Przywiąż dach do kaloryfera :-D

1

@IronSanHybrid Dla mnie Hiszpania, Włochy lub Holandia - tu będe zadowolony :)

6

Kilka niedociągnięć jest.. #wakacje


8

Jak Puchacz chciał strzelić gola Wieniawie, jak on celnie podać do kolegi nie potrafi.. #dramat

2

@Barca1992 Z kibicami na Okęciu :-D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jacu327 Prawie medal :D

10

Prosta taktyka na dzisiaj! :-D


1

@mrboom To u mnie w zespole mam programiste, który grał też mnóstwo meczów w juniorskiej piłce z Wojtkiem Szczęsnym (+ kimś tam jeszcze) i Wojtek też wyciągał piłki z siatki po strzałach zza połowy :) Kiedyś to było..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?