Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 Czyli mówiąc kolokwialnie: jeśli się nie ogarnie i uspokoi, to zesra się metr przed kiblem.
2
@dv_7 Proszę:
1
@DaPidejpi W takim razie bramka nr 1.
5
@DaPidejpi Gdzie jest haczyk? :-)
1
@fart Fichado!
2
@clyde No i pograli... szkoda, że tylko na PS :-P
62
Przejrzałem ostatnie kilka godzin i nikt nie wrzucał, więc dodaje skrót występu Messiego z dzisiejszego meczu z Boliwią. Magia! I ta asysta w 10 sekundzie... #GOAT
https://x.com/LSComps/status/1409745040117800967
0
Hahahahahahahahahahahahahahaha Ymbapeeeeee!
0
W tej sytuacji NIESTETY to chyba jedyne dobre rozwiązanie. Aktualnie nikt go nie kupi, a jak kupi, to pewnie za 10-20mln. Przy przedłużeniu i rozbujaniu Dembele i płacąc mu 50% możliwe, że ktoś da za rok-dwa-trzy np. 50-80mln bo chłopak rozegra więcej meczy (tak wiem, odpali hehe, sam nie wierze że to pisze). Wtedy przynajmniej część kasy się zamortyzuje, a tak to wyjdziemy na głęboki plecak jak go tak zostawimy i oddamy.
11
NFZ płakał jak operował..
52
@LeoMessi1994 Cristiano Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Messiego.
2
"seria zwodów CR" xD
1
Jeśli Dania wygra Euro, to jak dużą przewagę procentową % nad drugim miejscem będzie miał przyszły zdobywca Złotej Piłki, czyli Martin Braithwait?
0
@barczyk Laporta powiedział o jeszcze 3-4 transferach do klubu (poza Depayem).
1
@Kengo Pierwszy Uber Eats.
0
@Colon Jest i legendarny ćwierćfunter z serem!
6
@masq Here we go again...:-P
0
@BorzyKrzys Kogo?
9
Tak Polska zdobędzie Mistrzostwo Świata w 2022! Można stawiać domy :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ranger3120 Przywiąż dach do kaloryfera :-D
1
@IronSanHybrid Dla mnie Hiszpania, Włochy lub Holandia - tu będe zadowolony :)
6
Kilka niedociągnięć jest.. #wakacje
8
Jak Puchacz chciał strzelić gola Wieniawie, jak on celnie podać do kolegi nie potrafi.. #dramat
2
@Barca1992 Z kibicami na Okęciu :-D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jacu327 Prawie medal :D
10
Prosta taktyka na dzisiaj! :-D
1
@mrboom To u mnie w zespole mam programiste, który grał też mnóstwo meczów w juniorskiej piłce z Wojtkiem Szczęsnym (+ kimś tam jeszcze) i Wojtek też wyciągał piłki z siatki po strzałach zza połowy :) Kiedyś to było..
24
:-D
https://x.com/sernique_/status/1407424109336727559