0

@konraden Co? Co jest w złego w tym, że dziękuje komuś za założenie kanału, który regularnie robi zbiórki charytatywne i pomaga w ten sposób potrzebującym osobom?

3

@skubi99 Podziękowania były za ich działalność charytatywną, a to "żeby nie zajmować linii", to chciałem już się zrzucić z połączenia, żeby ktoś inny kto tam stoi w kolejce mógł się dobijać :)

82

Jako, że kilka osób napisało do mnie z prośbą o fragment z moimi pozdrowieniami dla La Rambli w HejtParku, to wrzucam owy kawałek i linka dla zainteresowanych :-)


11

2

@Zoker Ale bez trollowania proszę :)

1

@MesQueUnClub96 No Pan @Zoker coś żartuje, bo mi się udało dodzwonić i jestem z Drezdenka :)

49

Dodzwoniłem się do KS! Karol z Drezdenka to ja :)
Pozdrawiam!

2

@IbrahimAfellay i 50mln pod stołem. Pasuje!

38

9

Oho! ☎️ #WinterIsComing


1

@don'T.R.I.P.e @El Madridista. o to dziękuje, ja tam nie wchodzę, także mi umknęło. Czyli Perez tnie w uja i idzie w zaparte, w sumie nie ma co się dziwić po takiej akcji :)

1

@El Madridista. A to już Perez ustosunkował się do tych treści? Pytam, bo nic nie widziałem i może właśnie coś mnie ominęło, jak tak, to daj proszę znać :)

0

#KłopotyPereza
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że nagle wylatują tak prywatne i jeszcze tak dziwno-skandaliczne wypowiedzi Pereza na temat legend Realu czy osobistości turbo znanych w świecie piłkarskim. No jakoś za cholere ciężko mi uwierzyć, że to nie fejki :-)

3

@adambądkowski93 Bardzo ładną partnerkę ma nasz były piłkarz @VamosRakieta, czyli Raquel Mauri, a także Marc Bartra, czyli Melissa Jiménez :-)

1

@Dembouz1899 Zesrali się metr przed kiblem...

0

@FC1899Barca Wygląda zacnie, ale raczej to jakaś woda w szkle. No albo i nie :>

76

Bez jakichkolwiek wątpliwości :-D


2

@VenoM Polska odmiana najgroźniejsza, bo tracisz: smak, węch, firme i sens życia :-)

0

@Criss18Barca Tu też nie chodzi o brak kasy na kontrakty, tylko limit płac to chyba 70% budżetu klubu. Jak mieliśmy budżet za Bartomeu 1mld to mogliśmy na pensje wydać 700mln i było ok. Teraz mamy budżet jakieś 650mln i z tego 70% to jest jakieś 450mln więc musieliśmy obciąć pensje o 250mln (700-450). Tu jest problem. Kasa na nowego piłkarza może i by się znalazła, ale nie znalazła by się szpara na jego kontrakt w limicie płacowym.

0

@Mario96w
1. Two and a Half Men
2. Parks and Recreations
3. Nie wiem w sumie.

0

@zuang1995 A Dying Light to jeszcze coś innego i również czekam na 2ke po graniu kiedyś w część 1 :) Ogólnie gry o zoombie bardzo mi podchodzą.

0

@SkilledHydra16 Wydaje mi się, że McGregor jednak tym razem wygra. Ostatnio poległ, ale w sumie większość pojedynku prowadził pod swoje dyktando i efektownie trafiał, a porażkę raczej rozpatruje jako "wypadek przy pracy". Ciężko być pewien jakiegokolwiek wyniku, ale bardziej z a McGregorem bym obstawiał.

0

@macio_944 Niech robią kolejną wersję Dead Island :-P

0

@neeed Dlatego, że klub tego potrzebuje i dawał im kontrakty kiedy klub było na to stać. Przyszedł Covid i się zaczęła orka. Oczywiście poprzedni zarząd trochę rozpuścił piłkarzy i ich kontrakty, ale jeśli piłkarzom zależy na grze w Barcy, to będą wiedzieć że muszą się ciut ugiąć. Nawet w Bayernie były obniżki i klub zanotował stratę tylko mniejszą niż my. Druga sprawa to to, że klub nie potrzebuje tych zaoszczędzonych pieniędzy jako kapitał na wydatki, a potrzebuje obniżyć owe kontrakty, aby zmieścić się w limicie płac.

@Bykunn Kusiło mnie, żeby to napisać że mimo obniżki i tak zostanie tyle co ma pewnie połowa XI Barcy :D.. no ale to jest Leo, piłkarz który daje nam nieosiągalne bez niego rzeczy i generuje fajne pieniądze z kontraktów - bo nie oszukujmy się, gdyby nie Leo to wiele z tych kontraktów byłaby o wieeeele niższa :)

0

Chciałbym zobaczyć na koniec powiedzmy lipca czy okienka transferowego ile poszczególni piłkarze obniżyli swoje pensje. Najbardziej hejtowani są tu Messi i chyba Dembele, przy czym wychodzi na to, że Messi obniży o ponad 50%. O ile Dembele? O ile pozostali? Oto jest pytanie.

5

@PatriBarca A najśmieszniejsze jest to, że Nike jest właścicielem submarki Jordan :-P

0

@puyol_presidend5 Jasne że tak, pytanie jak to się ostatecznie zakończy. Dlatego napisałem, że to teoria spiskowa, ale wykluczyć jej nie można - ciężko mi sobie wyobrazić Barce w tego typu zagraniach.

0

TEORIA SPISKOWA odnośnie filmiku z udziałem Dembele i Griezmanna.

Jak wiadomo różnego rodzaju służby i firmy zbierają różnego rodzaju materiały czy też "teczki" na wybrane osoby, aby móc w przeszłości je być może wykorzystać do osiągnięcia danego celu.

A co jeśli... kluby piłkarskie też zbierają tego typu materiały na swoich piłkarzy/pracowników, aby w jakiś określonych sytuacjach móc je wykorzystać do nie wiem hmm wypuszczenia przypadkiem do mediów takich filmików i tym samym sprowokować np. skandal z udziałem piłkarza X czy Y, co w następstwie wydarzeń np. takich jak mamy obecnie, czyli skandal rasistowski, publiczne przeproszenie przez piłkarzy, publiczne przeprosiny Azjatów przez klub (skąd pochodzi główny sponsor) i nie wykluczenie wewnętrznych posunięć może tym samym doprowadzić do zmuszenia/ułatwienia odejścia danego zawodnika z klubu kiedy bez tego sytuacja nie byłaby taka łatwa? :)

Jest to ciekawe, że akurat teraz kiedy Barca potrzebuje kogoś sprzedać za dobrą kasę (Griezmann) albo nie sprzedawać kogoś ale musieć obniżyć mu mocno kontrakt (Dembele) pojawia się filmik, a na nim nasi dwaj gringos.

Wiem, że to tylko gdybanie, ale nie takie rzeczy się dzieją na świecie ;-)

0

Brawo Espania!!

0

@JohnnyBarca Kwestia tygodni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?