Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Heh
6
Faul na Messim jakby ktoś nie widział jeszcze. Masakra jakaś! Że tam nic się nie stało..
1
Boli Was potężna Reprezentacja Polski w piłkę nożną?
0
@draxidox Podpinam się.
1
@qbuteq Zbieram się z podobnym zamiarem, bo wiem że przy zmianie pracy dostanę z marszu 50% większą kasę niż obecnie, a jako że pracuje w branży IT, to propozycji jest dość sporo dla ludzi z doświadczeniem. Jedyne co wstrzymuje/hamuje, to właśnie przyzwyczajenia obecnej pracy i warunków (całkiem spory zapierdziel przy okazji), ale chcę zacząć składać CV i coś zmienić również. Dzięki, bo to kolejna dawka motywacji jakiej potrzebuje :-)
0
"roczne wynagrodzenie Argentyńczyka wynosiło bowiem ok. 125 milionów euro, a Francuza - ok. 35 milionów euro brutto."
Według wcześniejszych informacji te zarobki wyglądały inaczej:
MESSI: 60mln euro netto = 120mln euro brutto
GRIEZMANN: 35mln euro netto = 70mln euro brutto
4
Tyle się wczoraj działo wieczorem podczas okienka... Dopiero teraz poczułem te pozytywne emocje, że nie zobaczymy już Griezmann'a w koszulce Barcelony :-)
Napastnik oddany, walczący, zaangażowany, lecz... no właśnie. Nadal sporo brakowało. Oby wyszło nam to na dobre, a patrząc po jego pobycie w Barcelonie nie sądzę, aby było inaczej.
0
@MesQueUnClub_87 To zapewniam Cie, że bez żadnych ćwiczeń się udało :) Techniki w tym nie było, ale "touch and go" i poszło. Pamiętam, że przy 62kg wagi podszedłem pod 65kg i nie poszło, ale jak przytyłem wtedy te kilka kg więcej (nie ćwicząc) to 70kg na styk poszło. Teraz człowiek waży ponad 20kg więcej i wyniki na płaskiej są prawie 2x wyższe, ale kiedyś też się dało, a Puig jednak coś na tej siłce ćwiczy (nie siłowo ale jednak) i sztangę nie raz pewnie miał na klacie :)
0
@MesQueUnClub_87 No jak ja wyciskałem 70kg przy wadze 65kg i będąc patykiem z 7-8 lat temu i nie ćwiczyłem wtedy wcale, to czemu Puig który jest sportowcem + jest niższy wiec ma krótszą drogę do pokonania sztangi ma tego nie wycisnąć na raz? :-)
+ zadam pytanie czy sam coś ćwiczysz siłowo? Bo może 70kg z Twojej perspektywy wydaje Ci się ogromnym ciężarem.
0
@skubi99 Myślę, że na 70kg mógłby się szarpnąć. Drobny chłopak, ale aktywny, coś tam na siłowni robią, a to ciężar mały, ale bliski przeciętnego wyciskanego przez ludzi.
2
@MaTt_BarcaFan to jak to z tym, że mam iść spać, bo "Griezmann zostaje w Barcelonie"?
https://ibb.co/mqf16QS
1
Oficjalnie: Atletico potwierdza zarejestrowanie Griezmanna.
https://www.instagram.com/p/CTQc94MKsca
0
@AlwaysBlaugrana Z tego co pamiętam to był drugim najlepiej zarabiającym w Barcelonie po Messim i dostawał 35mln netto (70mln brutto). Messi 60mln netto.
7
Transfer Griezmanna i De Jonga są potwierdzone. [Fabrizio Romano]
3
I cyk.
1
Także tego :)
0
Transfer Saula do Chelsea na 100% potwierdzony. Wypożyczenie za 5mln euro z opcją kupna. [Fabrizio Romano]
3
A czy to nie jest tak, że jeśli dokumenty zostały wysłane do La Liga przed północą (wypożyczenie Griezmanna i De Jonga) i teraz czekają aż Chelsea dopieści dokumenty (bo mają oni czas do 01:00 w nocy naszego czasu), to mogą to jeszcze przepchnąć? Bo jakby nagle Chelsea nie dała rady do 01:00 to zawsze mogą napisać do La Liga, że jednak dupa i się rozmyślili. Przecież nikt ich wtedy nie zmusi do kupna, a jeśli Chelsea się uda, to "przecież dokumenty zostały wysłane przed północą" :-)
5
BREAKING NEWS: Here we go! To sleep..
Dobrej nocy! :-)
1
Kwestia minut!!!
6
OD: Joan Laporta
DO: WszystkieKlubyTop5Lig + Chiny + Katar
DW: Rafa Yuste, Miralem Pjanic, Samuel Umtiti
UDW: Leo Messi, Ronald Koeman
TREŚĆ:
Dobra słuchajta wszyscy... Nie chce mi się już z tym certolić i mam 55min, także krótko. 10mln euro za Pjanica i 10mln euro za Umititego. Kto chętny? Dorzucam karton Prosecco gratis. Piszcie, dzwońcie, przychodźcie (Telefon, WhatsApp, Messenger, Instagram). Siedzę w biurze z chłopakami i kminimy, drzwi otwarte, także zapraszam.
P.S. Płatność może być w ratach, ziemniakach, cebuli lub Bitcoin'ie.
Pozdrawiam,
Laporta
2
Może symboliczna złotówka? :-P
0
Przeżyliśmy odejście Xaviego, Iniesty i Messiego, to przeżyjemy odejście Griezmann'a hehe
0
@Rust_Cohle Poproszę dobry człowieku.
0
@Rewolucja123 Możliwe, co nie zmienia faktu że to tylko Emerson, nie Messi. Szkoda, że to się kończy zanim się zaczęło, bo przyznam że liczyłem na chłopa, ale jeśli to ma coś pomóc to no już trudno.. Ciężkie czasy wymagają ciężkich decyzji :-(
3
Nie wiem dlaczego tu tyle jadu się wylewa na Koemana w kontekście transferu Emersona? A może to zarząd podjął taką, a nie inną decyzję i Koeman nie miał nic do powiedzenia? Może to był warunek, aby zdobyć potrzebne finanse i ściągnąć jakiegoś napastnika? Coś za coś. Wolałbym, aby Emerson jednak został, ale jeśli to może pomóc na innej pozycji to ok. Na PO nie ma tragedii, uważam że mamy bardziej zaniedbane pozycje wymagające wzmocnienia.
1
@Kgorecki2500 No jak te pogłoski się sprawdzą, to od jutra jest to najbardziej rzetelne źródło! Oby!
0
@Yosemite Już wtedy był lepszy technicznie niż większość piłkarzy Ekstraklasy.
80
Nie wiem czy było, ale... za mocne, za prawdziwe :-D
12
Oby dostał więcej niż 10min w jednym meczu, a najlepiej kilka spotkań po min. 45-60min, to pokaże swoją wartość.